آرایش چشم, آرایش صورت, آرایش و زیبایی

نحوه استفاده از رژ لب برای فرم لب | روش رژلب زدن

نحوه استفاده از رژ لب برای فرم لب | روش رژلب زدن

نحوه استفاده از رژ لب برای فرم لب | روش رژلب زدن : چین‌ لب‌های ما منحصر به خود ما هستند و راهی برای برجسته کردن آن‌ها با رژ لب وجود دارد. فرقی نمی‌کند لب‌ قلبی شکل، یا لب‌های پایین سنگین داشته باشید.

می‌توانید با برجسته کردن خطوط لب و طرح‌های متمایز به‌گونه‌ای که می‌تواند ظاهر لبتان را عالی جلوه دهد لب خود را تقویت کنید تعجب می کنید که چگونه این کار را انجام دهید؟تا پایان این مقاله همراه 2 رخ باشید تا با هم یاد بگیریم که چطور لب های برجسته و جذابی داشته باشیم.

1. برای لب های پر

برای لب های پر ، شما به دنبال ایجاد یک حس تقارن کلی هستید که پری لب بالایی و لب پایینی شما را متعادل می کند. اگر پری لب بالایی خود را دوست دارید، قبل از کشیدن رژ لب، آن را با خط لب مشخص کنید.

همچنین می‌توانید زیر لب بالایی خود را با خط بکشید یا از کانسیلر برای نرم کردن خطوط استفاده کنید. ادامه دهید و لب پایین خود را خط بکشید تا به آن تقارن برسید. می توانید سایه ای از سایه چشم روشن را روی مرکز لب پایین خود بزنید تا لب کامل تری داشته باشید. از بافت های براق روی لب بالایی خود دوری کنید.

نحوه استفاده از رژ لب برای فرم لب | روش رژلب زدن

این مقاله را هم بخوانید» آموزش گام به گام نحوه زدن رژ لب مانند حرفه ای ها

2. برای لب های گرد

بسیاری از مردم این شکل را دوست دارند زیرا به شما یک لب طبیعی می دهد. فرمول‌های براق و درخشان ایده‌آل هستند زیرا توجه را به براق بودن لب‌های شما جلب می‌کنند و پری آن‌ها را افزایش می‌دهند. همچنین می توانید از رژ لب مات به عنوان پایه استفاده کنید و آن را با مقداری براق لایه برداری کنید.

نحوه استفاده از رژ لب برای فرم لب | روش رژلب زدن

3. برای لب های قلبی شکل

آیا می دانید چه چیزی باعث می شود لب های قلبی شکل اینقدر خواستنی باشند؟ این کمان کوپید تعریف شده است! تنها کاری که باید انجام دهید این است که کمی آن را برجسته کنید. سعی کنید کمی هایلایتر روی لب بزنید تا فرم لب هایتان را بهتر کنید.

روش رژلب زدن

همچنین بخوانید» ویژگی های یک مداد لب خوب چیست ؟

4. برای لب های پهن

لب های پهن بلندتر از لب های پر هستند. برای اضافه کردن مقداری پری به آنها باید روی مرکز لب های خود کار کنید. این یک راهکار کاملا ساده است. کافی است بعد از استفاده از سایه معمولی، مقداری رژ لب براق یا هایلایتر را در مرکز آن بزنید. برای بهترین نتیجه از رژ لب روشن با بافت مات استفاده کنید.

روش رژلب زدن

5. برای لب های صاف

وقت آن رسیده است که یک لب با ظاهر پرتر داشته باشید. لب هایی که صاف تر هستند فاقد انحنا هستند. به منظور ایجاد انحنا، خطوط لب خود را خط بکشید و بر شکل “M” لب بالایی خود تأکید کنید زیرا لب های کمانی شکل ندارید. از استفاده از سایه های تیره تر خودداری کنید. در عوض، از یک روشن تر استفاده کنید و یک هایلایتر درخشان را در مرکز لب های خود قرار دهید.

فرم لب

6. برای لب های باریک

اگر لب های باریکتری دارید، خط لب شما مشاور مورد اعتماد شماست. لب های خود را خط بکشید تا پرتر به نظر برسند. با این حال زیاده روی نکنید. شما نمی خواهید با خط کشی خیلی واضح به نظر برسید.

باید با خط لب طبیعی شما ارتباط برقرار کند برای داشتن ظاهری طبیعی، خط را لکه دار کنید و لب خود را با رنگ دلخواه پر کنید برای حجم دهی، یک هایلایتر به مرکز لب های خود اضافه کنید.

فرم لب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.