آرایش چشم, آرایش و زیبایی, زیبایی

ترفند فرمژه | 5 اشتباه در فر مژه که احتمالا مرتکب می شوید

ترفند فرمژه | 5 اشتباه در فر مژه که احتمالا مرتکب می شوید

ترفند فرمژه | 5 اشتباه در فر مژه که احتمالا مرتکب می شوید : فر کردن مژه ها یکی از مراحل آرایشی است که اگر می خواهید چشمان روشن و آرایش کامل به نظر برسید نباید آن را نادیده بگیرید. بله مبتدیان آرایش، این یکی می تواند کمی ترسناک به نظر برسد، اما به ما اعتماد کنید، فر کردن مژه های شما این قدرت را دارد که کل ظاهر شما را به طور کامل تغییر دهد.

برای بقیه شما دوستداران زیبایی که سال‌ها سعی کرده‌اید از لیفت مژه استفاده کنید بدون اینکه به نتایج دلخواه برسید، احتمالاً کار اشتباهی انجام میدادید. در اینجا نگاهی به اشتباهات آرایشی که ممکن است مرتکب شوید و نحوه اجتناب از آنها به طور کامل آورده شده است.

فر مژه

اشتباه شماره 1: شما ابتدا مژه های خود را فر نمی کنید

بسیار مهم است که مژه های خود را بلافاصله پس از اتمام روتین مراقبت از پوست خود فر کنید. این کمک می کند که چشم ها بهتر دیده شوند و بیدارتر به نظر برسید. علاوه بر این، اگر مژه های خود را بعد از زدن خط چشم یا سایه چشم فر کنید، ممکن است در معرض خطر لکه شدن همه آن ها باشید.

همچنین میتوانید با کلیک برروی نکات مهمی که باید قبل و بعد از لیفت مژه بدانید این مقاله را هم بخوانید.

فر مژه

اشتباه شماره 2: زدن ریمل قبل از فر کردن مژه ها

این یک اشتباه بسیار رایج در فر کردن مژه است که افراد زیادی مرتکب آن می شوند. وقتی مژه های خود را بعد از ریمل فر می کنید، به طور حتم می توانید آنها را به سختی بیرون بکشید. همچنین پس از ریمل مژه های شما سفت و چسبناک می شود و فر کردن آنها را دشوار می کند.

ترفند فرمژه | 5 اشتباه در فر مژه که احتمالا مرتکب می شوید

اشتباه شماره 3: استفاده از تکنیک اشتباه

در قسمت پایه فر کنید. روش صحیح فر کردن مژه ها فر کردن پایه و همچنین نکاتی برای آن انحنای عالی است. برای این کار کافی است این کار را روی مژه ها ببندید و حدود 5 ثانیه نگه دارید.

ترفند با فرمژه

اشتباه شماره 4: فشار دادن بیش از حد مژه ها

همیشه باید هنگام فر کردن مژه ها آرام عمل کنید ، زیرا نیروی زیاد می تواند به آنها آسب بزند و منجر به شکستگی شود. از یک فر کننده با کیفیت خوب استفاده کنید که به مژه شما اسیبی وارد نکند.

ترفند با فرمژه

اشتباه شماره 5: گرم نکردن فر مژه

اگرچه قبلا هزاران بار در مورد این نکته شنیده ایم، هنوز فکر می کنیم که غیر ضروری است. اما حقیقت این است که یک فر مژه گرم شده کمک می‌کند تا فر مژه را ببندد و ساعت‌ها دوام بیاورد.

برای اینکه کمی گرما به فرمژه اضافه کنید، کافی است چند ثانیه قبل از فر کردن، یک سشوار را نزدیک آن نگه دارید. اما به یاد داشته باشید که قبل از استفاده از فرمژه فلزی آن را روی مژه ها باد بزنید تا نسوزند!

ترفند با فرمژه

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.