آرایش چشم, آرایش و زیبایی

بهترین ایده های آرایش برای دختران با چشم قهوه ای

بهترین ایده های آرایش برای دختران با چشم قهوه ای

بهترین ایده های آرایش برای دختران با چشم قهوه ای : مزایای داشتن چشم‌های قهوه‌ای طبیعی بسیار زیاد است، تقریباً همه سایه‌های چشم برای شما خوب به نظر می‌رسند و مطمئناً می‌توانید خط چشم آبی را نیز بردارید. بنابراین سوالات بسیار زیادی باقی می ماند، آیا واقعاً از مهارت های آرایش خود برای هایلایت کردن چشمان قهوه ای خود استفاده می کنید؟ اگر نمی دانید چگونه ما چند ترفند برای شما داریم!

بهترین ایده های آرایش برای دختران با چشم قهوه ای

این ایده های آرایشی الهام گرفته از دخترانی با چشمان قهوه ای است.

از متالیک شدن چشم نترسید

اگر دختری با چشم قهوه ای هستید، رنگهای طلایی برای چشم شما مناسبترند. اضافه کردن سایه‌هایی مانند طلایی، مسی و برنزی روی پلک‌هایتان می‌تواند به برجسته‌کردن و زنده‌کردن چشم‌های قهوه‌ای شما کمک کند.

بهترین ایده های آرایش برای دختران با چشم قهوه ای

با خط چشم رنگی آزمایش کنید

مشکی برای همیشه یک کلاسیک است اما نباید تنها گزینه شما باشد. در روزهایی که واقعاً می‌خواهید توجه را به چشم‌های قهوه‌ای خود جلب کنید، خط چشم آبی متضاد یا خط چشم سبز روشن را انتخاب کنید که هر دو در رنگ پوست عالی به نظر می‌رسند.

بهترین ایده های آرایش برای دختران با چشم قهوه ای

حتما بخوانید» چگونه چشم ریز را درشت نشان دهیم | آرایش چشم های ریز

گوشه های داخلی چشم را هایلایت کنید

هایلایت کردن گوشه‌های داخلی چشم‌ها فوراً به روشنایی می‌افزاید و چشم‌های قهوه‌ای شما را هایلایت می‌کند. کل آرایش را فوراً تقویت می کند.

حتما بخوانید» آرایش چشم های قهوه ای چگونه باید باشد؟

رنگ کمی روی خط چشم

وقتی صحبت از چشم های قهوه ای می شود، چیزهای زیادی برای آزمایش وجود دارد. رنگ روشن بنفش و سفید یخی روی خط آب شما در واقع می تواند چشمان قهوه ای شما را بزرگتر و درخشان تر نشان دهد.

سیاهی زیر چشم را پنهان کنید

حلقه های سیاه واقعاً می توانند توجه را از چشمان شما دور کنند و چهره شما را به خصوص چشمان شما کدر نشان دهند. برای هایلایت کردن موثر چشم‌های قهوه‌ای خود از کانسیلر سایه روشن‌تر از رنگ پوست خود استفاده کنید و فراموش نکنید که تا انتهای بینی خود را پنهان کنید.

رنگ های روشن تر را انتخاب کنید

رنگ های روشن چشمان شما را بهتر می کنند! بنابراین، پالت سایه چشم روشن‌تر مانند سایه‌های آلویی ملایم، قهوه‌ای، مایل به زرد و هلویی را انتخاب کنید که به طرز فوق العاده ای برای چشمان شما کار می‌کنند.

سخن پایانی»

امیدواریم این مقاله مورد پسند شما قرار گرفته باشد شما همچنین میتوانید با کلیک برروی آرایش چشم قهوه ای | نکات مهم برای آرایش چشم این مقاله را هم بخوانید نظرات و یا پیشنهادات خودتون رو برای ما در پایین همین پست در قسمت ارسال نظر به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.