آرایش صورت, آرایش و زیبایی, ویدیو

آموزش گام به گام نحوه زدن رژ لب مانند حرفه ای ها

آموزش گام به گام نحوه زدن رژ لب مانند حرفه ای ها

آموزش گام به گام نحوه زدن رژ لب مانند حرفه ای ها : رژ لب‌ها همیشه جایگاه ویژه‌ای در قلب ما (و کشوی آرایش ما) داشته‌اند. اگر مبتدی هستید و سفر خود را به سمت آرایش شروع کرده اید، پس باید مراقب آموزش های اولیه مانند نحوه زدن رژ لب باشید ، بنابراین ماندگاری طولانی تری دارد و در عین حال زیبا به نظر می رسد.

آموزش گام به گام نحوه زدن رژ لب مانند حرفه ای ها

احتمالاً اینگونه به این مقاله برخورد کرده اید خوب، مطمئن باشید، امروز چیز بسیار ارزشمندی را یاد خواهید گرفت و زمانی که خواندن آن را تمام کنید، احساس راحتی بیشتری در استفاده از رژ لب خواهید داشت.

استفاده از رژ لب علم ناسایی نیست، اما بسیار مهم است که آن را به روش صحیح استفاد کنید تا لب های شما را تقویت کند و چیزی جز عالی به نظر برسد. در حالی که پوسته پوسته شدن لب‌ها، لک‌ها و رنگ‌های محو لب‌ها از جمله شوخی‌های رایج هستند.

بیایید مطمئن شویم که طعمه آن‌ها نشوید و هنر استفاده از رژلب را هر بار به کار ببرید. در اینجا یک آموزش گام به گام نحوه زدن رژ لب مانند حرفه ای  وجود دارد از آماده‌سازی لب‌ها تا تکمیل ظاهر با براق کردن، در اینجا همه چیزهایی است که می‌توانید درباره استفاده از رژ لب بدانید.

حتما بخوانید» معرفی بهترین و معتبر ترین انواع مارک رژلب برای خرید!

1. لب های خود را آماده کنید

اولین مرحله استفاده از رژ لب تمیز کردن و مرطوب کردن لب هاست . قبل از اینکه رژ لب خود را بکشید باید لب های خود را آماده کنید. شما نمی خواهید لب هایتان خشک، ترک خورده و پوسته پوسته شود و رنگ لب هایتان پوسته پوسته شود، اینطور نیست؟ مرطوب کردن لب‌هایتان قبل از استفاده از رنگ لب، باعث می‌شود رژ لب‌تان را خشک نکند و به نرمی و بی‌عیب روی آن بچرخد.

به خصوص اگر با رژ لب مات کار می کنید، نمی توانید از این مرحله بگذرید. ابتدا لب های خود را با یک اسکراب لب پاک کرده و لایه برداری کنید تا پوسته پوسته شدن و لایه برداری پوست از بین برود.

آن را با دستمال خشک کنید و هنگامی که لب هایتان صاف، تمیز و نرم شد یک بالم لب شفاف بردارید و روی لب هایتان بزنید. در مرحله بعد، یک دستمال کاغذی بردارید و آن را روی لب های خود بکشید تا بالم اضافی از بین برود.

حتما بخوانید» فوت و فن جالب آرایش و میکاپ که هر خانمی باید بداند 

2. مقداری کرم پودر بزنید

مقداری کرم پودر را روی یک براش کانسیلر بردارید و محصول را روی لب‌های خود با یک حرکت خنثی پاک کنید. حتی می توانید مقدار بسیار کمی از کرم پودر خود را در رنگ پوست خود استفاده کنید.

رنگ طبیعی لب های شما را خنثی می کند و به شما یک رنگ خالی می دهد تا روی آن کار کنید. هر رنگ لب، روشن یا تیره را بزنید و تنها با یک کشیدن انگشت، واقعا رنگدانه و زیبا ظاهر می شود همچنین یک لایه پودر باعث چسبندگی می شود که باعث ماندگاری بیشتر رنگ لب می شود.

آموزش گام به گام نحوه زدن رژ لب مانند حرفه ای ها

3. لب های خود را خط بکشید

یک خط لب با رنگی شبیه به رژ لب خود بردارید و با علامت X روی کمان لب ایجاد کنید در مرحله بعد گوشه های لب و لب پایینی خود را مشخص کنید. به همه آنها بپیوندید و خط طبیعی لب را دنبال کنید.

طرح کلی را تا حد امکان طبیعی نگه دارید و زیاده روی نکنید اگر لب‌های نازکی دارید و می‌خواهید برجستگی داشته باشد گوشه‌ها را محو کنید و روی کمان لب بزنید و مرکز لب پایین‌تان بکشید. مطمئن شوید که طرح کلی دقیق و مشخص است.

نحوه زدن رژ لب

حتما بخوانید» انواع رنگهای رژلب + مناسب رنگ پوست

4. و در مرحله آخر رژلب را روی لب بزنید

پس از زدن رژ لب، آخرین ضربه ها را انجام دهید. هرگونه لکه و را با کمک دستمال کاغذی یا پنبه ای پاک کنید.

در مرحله بعد مقداری کانسیلر را روی یک براش زاویه دار بردارید و خط لب خود را مشخص کنید و برای ظاهری تمیز و براق ترکیب کنید. همچنین می توانید رژ لب خود را با یک براق کننده لب شفاف پر کنید تا ظاهری جذاب داشته باشید و حالا می دانید که چگونه مانند یک حرفه ای رژ لب بزنید.

نحوه زدن رژ لب

چگونه از لکه شدن رژ لب جلوگیری کنیم؟

قبل از زدن رژ لب، لب های خود را خط بکشید تا از لکه جلوگیری کنید همچنین پس از اتمام استفاده از رژ لب، لکه ها و هرگونه لکه را با دستمال پاک کنید و مقداری کانسیلر را روی لبه ها مخلوط کنید تا ظاهری تمیزتر داشته باشید.

س. چگونه رژ لبم ماندگاری بیشتری داشته باشد؟

الف. لب هایتان را آماده کنید و در آخر با کمک دستمال کاغذی رنگ لبتان را بپوشانید . یکی دیگر از راه های ماندگاری بیشتر رژ لب این است که لب های خود را با دستمال کاغذی بپوشانید و مقداری پودر چسبنده روی آن بزنید. رنگ لب شما را مات می کند و باعث می شود در تمام طول روز ثابت بماند.

س. چگونه می توانم لب هایم را برای داشتن لب های پرتر به طور طبیعی خط بکشم؟

الف. از خط لب نوک تیز برای خط لب استفاده کنید و از خط لب طبیعی خود فراتر نروید فقط قسمت میانی پایین و بالا را خط بکشید (کمان لب) و گوشه لب خود را خط بکشید هنگامی که رژ لب را پر کردید لبه ها را محو کنید تا توهم لب های به طور طبیعی پرتر شود.

آموزش ویدیی نحوه زدن رژ لب 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.