زیبایی, سلامت پوست

چگونه در تابستان آرایش خود را حفظ کنیم؟

چگونه در تابستان آرایش خود را حفظ کنیم؟

چگونه در تابستان آرایش خود را حفظ کنیم؟ تابستان فصلی از مشکلات زیبایی و پوستی به همراه خود دارد – و عرق کردن در صدر فهرست است . اگر احساس می کنید که به معنای واقعی کلمه هیچ کاری نمی توانید و همیشه  لایه ای از عرق همیشه شما را آزار میدهد  مصمم است آرایش شما را خراب کند.پس تا پایان این مقاله همراه 2رخ در بخش چگونه در تابستان آرایش خود را ضد عرق کنیم؟ همراه باشید.

چگونه در تابستان آرایش خود را حفظ کنیم؟

این نکات از از بین رفتن آرایش و ظاهری شبیه عرق جلوگیری می کند.

مراقبت از پوست را غافل نشوید

راز آماده سازی آرایش برای مبارزه با تعریق در مراقبت خوب از پوست است جدای از استفاده از شوینده ای که مناسب نوع پوست شما است، به یاد داشته باشید که مرطوب کننده نیز انجام دهید اگر فکر می کنید مرطوب کردن پوست باعث تشدید تعریق می شود و از آن صرف نظر می کنید فقط بافت پوست شما را بدتر می کند.

از یک مرطوب کننده سبک استفاده کنید و مطمئن شوید که کاملا جذب پوست شما می شود سپس بلافاصله یک ضد آفتاب مات و جذب روغن استفاده کنید.

توصیه می کنیم کرم ضد آفتاب را با پرایمر مخلوط کرده و روی صورت خود بزنید تا ظاهری بی عیب و نقص داشته باشید این باعث می شود آرایش تابستانی شما ماندگاری بیشتری داشته باشد! حتما بخوانید» برای مراقبت خوب از پوست سالم چه باید کرد؟

چگونه در تابستان آرایش خود را حفظ کنیم؟

یک زیرسازی سبک را انتخاب کنید

توصیه می کنیم در مورد آرایش تابستانی و ضد تعریق، زیرسازی های سنگین خود را دور نگه دارید در عوض مانند بیبی کرم ، که به پوست شما ظاهری یکنواخت و شفاف می بخشد اگر مقداری رنگدانه وجود دارد، آن را پنهان کرده و با کرم بی بی خود به خوبی مخلوط کنید.

چگونه در تابستان آرایش خود را حفظ کنیم؟

از پودر استفاده کنید

هنگامی که زیرسازی شما تمام شد براش پودر خود را بردارید و مقداری پودر شفاف را روی تمام صورت خود بمالید. پودرها به دلیل خاصیت جذب روغن برای تابستان ها عالی هستند  پس مطمئن باشید می توانید ساعت ها بدون عرق بمانید زیرا پودر کار خود را به خوبی انجام می دهد.

ماندگاری آرایش

همیشه از اسپری تثبیت کننده استفاده کنید

روتین آرایش تابستانی خود را با اسپری کردن مقداری اسپری روی صورت خود به پایان برسانید  این مرحله آخر بسیار مهم است به خصوص اگر قرار است زیر نور خورشید باشید.

اسپری تثبیت کننده تمام آرایش شما را قفل می کند و آن را کاملا پوست شما را یکنواخت می کند. اسپری های تثبیت کننده همچنین دارای خواص جادویی مقاومت در برابر عرق و چربی هستند.

ماندگاری آرایش

سخن پایانی»

همانطور که گفتیم روتین مراقبت پوست به ویژه در تابستان و البته که پوست شما چرب است بسیار مهم است پس جدا از هر زیرسازی ارایشی نحوه مراقبت پوست خود را به درستی انجام دهید شما همچنین میتوانید برای اینکه پوستی تمیزی داشته باشید با کلیک برروی نکات مهم درباره مراقبت از پوستی سالم و شاداب در روز این مقاله را هم بخوانید.نظرات و یا پیشنهادات خودتون رو برای ما در پایین همین پست در قسمت ارسال نظر به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.