آرایش صورت, آرایش و زیبایی

نحوه کانتور و هایلایت کردن با توجه به فرم صورت

نحوه کانتور و هایلایت کردن با توجه به فرم صورت

نحوه کانتور و هایلایت کردن با توجه به فرم صورت » ما در مقاله های قبلی از 2 رخ نحوه کانتورینگ با توجه به فرم صورت را به طور مفصل توضیح دادیم در این مقاله به روش ساده تری بخصوص برای مبتدیان آموزش میدهیم که امیدواریم خوشتان بیاید.😄

نحوه کانتور و هایلایت کردن با توجه به فرم صورت

شاید کانتورینگ دنیای آرایش را چند سال متحول کرده باشد (به لطف کیم کارداشیان)، اما این تکنیک پیچیده هنوز برای تازه کارهای زیبایی یک راز است. برنزه کننده را کجا بزنیم؟ چه چیزی را هایلایت کنیم؟

آیا من فقط بینی باریک خود را نازکتر کردم؟ اگر شما نیز با این سؤالات دست و پنجه نرم می کنید، کاملاً متوجه می شویم. کانتورینگ می تواند یک کار دشوار باشد، به خصوص اگر تازه کار هستید اما ما می توانیم به شما کمک کنیم که آن را مانند یک حرفه ای بسازید. این مقاله را هم بخوانید» فرق بین کانتور و هایلایتر و اصلی ترین نکات کانتورینگ صورت

نحوه کانتور کردن با توجه به فرم صورت

بنابراین اول از همه: شکل صورت خود را مشخص کنید. کانتورینگ یک روش ساده نیست همه چیز در مورد میکاپ کردن صورت شما و هایلایت کردن بهترین ویژگی های شما است.

هنگامی که می دانید چه فرم صورت خود را دارید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که برنز کننده و هایلایتر را انجام دهید تا صورت خود را صاف و براق نشان دهید.

نحوه کانتور و هایلایت کردن با توجه به فرم صورت

بنابراین، بدون بحث زیاد، بیایید به نحوه کانتورینگ با توجه به فرم صورت خود بپردازیم.

مربع

صورت مربعی دارای پیشانی، خط فک و استخوان گونه با عرض یکسان است با استفاده از برنز کننده در گوشه های بیرونی پیشانی و خط فک، طول صورت خود را افزایش دهید و استخوان گونه، مرکز پیشانی، نوک بینی و چانه را هایلایت کنید.

صورت گرد

اگر صورت شما گرد با خط فک خمیده و طول و عرض تقریباً یکسان به نظر می رسد پس فرم صورت شما گرد است. برنزه کننده را به خط مو و فک خود بزنید و هایلایتر را روی پیشانی، چانه و استخوان گونه خود بزنید.

نحوه کانتور و هایلایت کردن با توجه به فرم صورت

حتما بخوانید» 5 اشتباه رژگونه ای که هنگام آرایش مرتکب می شوید

صورت الماسی

از آنجایی که گونه های برجسته و خط فک تیز دارید، کمتر روی کانتورینگ تمرکز کنید و بیشتر روی هایلایت سازی تمرکز کنید. استخوان گونه، چانه و ناحیه پیشانی خود را هایلایت کنید و فقط یک برنز کننده ظریف زیر استخوان گونه اضافه کنید.

کانتور و هایلایت

صورت قلبی

پیشانی و گونه پهن و خط فک باریک دارید؟ با استفاده از برنز کننده در مرکز خط فک، پهنای قسمت پایینی صورت خود را به آن اضافه کنید تا کوتاهتر و کمتر نوک تیز به نظر برسد و روی شقیقه ها و زیر گونه ها تا مقداری از پهنای بالای صورت شما گرفته شود. نوک بینی، پیشانی و کمانی خود را هایلایت کنید.

کانتور و هایلایت

حتما بخوانید» آموزش کانتور برای مبتدی ها

صورت بیضی شکل

صورت های بلند، مستطیلی، بیضی و مستطیلی از عرض آنها بلندتر است. براش کانتور خود را زیر استخوان گونه و لبه های بیرونی پیشانی خود بکشید. از هایلایتر در بالاترین نقاط خود مانند استخوان گونه، استخوان ابرو، پل بینی و چانه استفاده کنید.

سخن پایانی«

امیدواریم این مقاله مورد پسند شما قرار گرفته باشد همانطور که گفتیم دقت در فرم کانتورینگ صورت نیاز به تجربه و مهارت دارد اگر تازه کار هستنید شاید نحوه صحیح کانتور و هایلایت کردن با توحه به فرم صورت خودتان را به درستی ندانید به همین خاطر ما نحوه صحیح را آموزش دادیم همچنین شما میتوانید با کلیک برروی اصول کلی کانتور کردن چشم با توجه به فرم آنها این مقاله را هم بخوانید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.