آرایش چشم, انواع لوازم آرایشی

راهنمای مبتدیان برای استفاده از براش سایه چشم

راهنمای مبتدیان برای استفاده از براش سایه چشم

راهنمای مبتدیان برای استفاده از براش سایه چشم : تسلط بر هنر آرایش چشم کار آسانی نیست. وقتی ابزار مناسبی نداشته باشید سخت تر می شود اگر اغلب کارشناسان زیبایی را در یوتیوب تماشا می کنید و سعی می کنید ظاهر آرایش چشم آنها را با نهایت دقت بازسازی کنید و متوجه شوید که نتیجه نهایی شما هیچ شباهتی به آنها ندارد پس حدس بزنید، این مهارت های شما نیستند که به کار نیاز دارند بلکه ابزارهای آرایشی شما هستند که به کار نیاز دارند.

راهنمای مبتدیان برای استفاده از براش سایه چشم

می‌دانید وقتی از انگشتانتان برای استفاده استفاده می‌کنید و وقتی از برس یا اسفنج آرایشی استفاده می‌کنید، پایه آرایشتان چگونه متفاوت به نظر می‌رسد؟ همین امر در مورد آرایش چشم نیز صدق می کند.

بنابراین، امروز شما را با انواع مختلف برس‌های سایه چشم آشنا می‌کنیم که می‌توانید به زیبایی خود اضافه کنید تا مهارت‌های آرایش خود را افزایش دهید. نگاهی بیاندازید.

حتما بخوانید» چند مورد از اشتباهات آرایشی که اکثرا انجام میدهند

براش ترکیبی

براش ترکیبی سایه چشم معمولاً صاف، متراکم و دارای موهای فشرده است این به براش اجازه می دهد تا خطوط ضخیم را با هم ترکیب کند و ظاهری یکنواخت و صاف ایجاد کند به عنوان یک فرد مبتدی، به براش های زیادی نیاز ندارید – فقط براش های مناسب را انتخاب کنید که فکر میکنید بیشترین کاربرد را دارد. این مقاله را هم بخوانید« کاربرد براش های آرایشی مختلف که باید بدانید

راهنمای مبتدیان برای استفاده از براش سایه چشم

براش دایره ای کم حجم مناسب برای سایه های رنگی 

یک براش جمع و جور که برای تعداد زیادی محصول در یک کار استفاده می شود. اگر به آرایش چشم‌های جسورانه مانند سایه‌های رنگی علاقه دارید پس این باید براش مورد علاقه شما باشد.

براش سایه

حتما بخوانید» راهنمای آرایش صورت برای افراد مبتدی

براش ترکیبی برای سایه تیره

اگر عاشق ایجاد ظاهر اسموکی هستید باید فوراً روی این براش را تهیه کنید . براش ترکیبی برای سایه های تیره در ترکیب رنگ ها برای ظاهری یکپارچه مناسب است. بنابراین، اگر در حال بازی با بیش از یک رنگ هستید این قلم مو باید درست در دست شما باشد.

براش سایه

براش مناسب برای تکمیل کردن سایه چشم

همانطور که از نام آن پیداست، براش چین برای اعمال سایه چشم درست روی چین شما طراحی شده است. این براش به زیبایی آرایش چشم شما کمک می کند. به اندازه کافی کوچک است که به شما کمک می کند با دقت عمل کنید و همچنین زمانی که می خواهید گوشه داخلی را هایلایت کنید، به خوبی کار می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.