آرایش صورت, آرایش و زیبایی

راهنمای آرایش صورت برای افراد مبتدی

راهنمای آرایش صورت برای افراد مبتدی

راهنمای آرایش صورت برای افراد مبتدی : به نظر می رسد که همه آموزش های زیبایی در یوتیوب و فیسبوک بسیار پیچیده هستند، حق با شماست. به نظر می رسد که هیچ کس دیگر واقعاً اصول اولیه را انجام نمی دهد.

حالا همه چیز به شکل پیچیده و گمراه کننده است. اما شما واقعاً نمی توانید بدون کامل کردن اصول اولیه، مراحل را کنار بگذارید. اگر کیف لوازم آرایشی پر از لوازم آرایشی دارید اما کاملاً مطمئن نیستید که با همه آن چه کار کنید به خواندن راهنمای آموزش آرایش صورت برای افراد مبتدی ادامه دهید زیرا این راهنما فقط برای شماست.

راهنمای آموزش آرایش صورت برای افراد مبتدی

1. با مرطوب کننده شروع کنید

فرقی نمی کند چه نوع پوستی دارید (خشک، چرب یا ترکیبی) مهم است که صبح و شب آبرسانی کنید  و فراموش نکنید که کرم ضد آفتاب را فراموش نکنید متخصصان توصیه می کند قبل از استفاده از مرطوب کننده، پاکسازی و تقویت کننده (به ویژه در شب اهمیت دارد!) سپس پوست خود را کمی ماساژ آرام بخش می دهد.

آنها میگوییند: «من مرطوب‌کننده را می‌گیرم و آن را بین کف دست‌هایم گرم می‌کنم و سپس با حرکات دایره‌ای رو به بالا و بیرونی روی پوست ماساژ می‌دهم.

استفاده مرطوب کننده کرمی شکل در زوز بسیار سبک وزن و مناسب برای استفاده روزمره است. به سرعت جذب صورت می شود، بنابراین می توانید SPF را روی بالا و زیرسازی را انجام داد . همچنین سرشار از آب دریای ، اسید آمینه و ویتامین های E و B5 برای تقویت و تغذیه پوست است.

راهنمای آرایش صورت برای افراد مبتدی

2. پرایمر بزنید

در حالی که هر روز به پرایمر نیاز ندارید اما واقعا به حفظ آرایش شما کمک می کند – به خصوص در روزهای آفتابی یا گرم. کارشناسان می گویند: «پرایمر مناسب به این منظور است که به آرایش شما اجازه می دهد تا در تمام صورت شما یکسان باشد.

به این معنی که آرایش روی نواحی خشک پوست ناپدید نمی شود یا روی سطح پوست قرار نمی گیرد و در نواحی چرب مانند ناحیه T جدا نمی شود

پرایمر آبرسانی مانند یک مرطوب کننده عالی دو در یک به همراه آرایش است. اگر پوست خشکی دارید، ممکن است بخواهید ابتدا مرطوب کننده بزنید و سپس پرایمر را روی آن بزنید. 

کسانی که پوست چرب دارند ممکن است متوجه شوند که این پرایمر آبرسانی کافی برای آنها دارد. این محصول با عصاره هندوانه که سرشار از ویتامین C و آنتی اکسیدان ها و همچنین اسید هیالورونیک است تا هیدراتاسیون بدون چربی را حفظ کند.

راهنمای آرایش صورت برای افراد مبتدی

3. زیرسازی را انجام دهید.

می توانید زیرسازی را با انگشتان یا براش بزنید  همه اینها به سطح راحتی شما بستگی دارد. کارشناسان ما ترجیح می دهد از انگشتان خود فقط هنگام استفاده از مقدار کمی مانند یک لایه زیرسازی سبک یا بی بی کرم استفاده کند برای پوشش کامل تر او ترجیح می دهد زیرسازی را به طور مساوی روی یک براش بزنید.

ابتدا زیرسازی را روی قسمت های صاف صورت می زند و در نهایت با مقدار کمتری روی براش آن را روی ناحیه T می زند. متخصصان پوست می گویند:  اگر می خواهید پوشش سنگین تری داشته باشید بهتر است از براش استفاده کتید.

راهنمای آرایش صورت برای افراد مبتدی

4. کانسیلر بزنید

درست مانند زیرسازی می‌توانید کانسیلر را با براش کانسیلر یا انگشتانتان بزنید، اما یک براش ظاهر آرایش کامل‌تری به شما می‌دهد. با این حال وقتی صحبت از کانسیلر به میان می‌آید کمی جلوتر می‌رود و شما واقعاً فقط باید آن را در قسمت‌هایی که می‌خواهید پنهان کنید، اعمال کنید.

زدن کانسیلر نقطه ای زیر چشم برای پوشاندن حلقه های تیره از کوچک شروع می شود و در صورت نیاز مقدار آنها افزایش می یابد.

کانسیلر می تواند روی پوست ظریف اطراف چشم تاثیر زیادی بگذارد.” سپس، کمی روی هر لک یا لکه قرمزی بمالید، اجازه دهید فرمول برای چند دقیقه بماند قبل از اینکه هر نوع پودری را روی آن بمالید.

5. برنزر + رژگونه بزنید

برنزر فوق العاده همه کاره است زیرا می توان از آن به عنوان کانتور یا فقط برای گرمای صورت خود از آن استفاده کرد، مانند آنچه که تازه از تعطیلات ساحلی برگشته اید.

هنگامی که به عنوان یک کانتور برای برجسته سازی گونه ها و فک های خود استفاده می شود، فقط می خواهید رنگ را در جایی اضافه کنید که نور خورشید به طور طبیعی صورت شما را برنزه کند.  «روی خط مو، پل بینی و نوک گونه هایتان تمرکز کنید»

بعد از برنزه کردن، با رژگونه براق کمی درخشندگی به سیب های گونه خود اضافه کنید.«لبخند بزنید و بالاترین نقطه گونه های شما جایی است که رژگونه زده می شود. 

سپس در حرکت دایره ای آن را با هم پخش کنید تا رنگ پخش شود  بنابراین می توانید تا زمانی که به رنگ مورد نظر خود نرسیده اید به استفاده از آن ادامه دهید.

راهنمای آرایش صورت برای افراد مبتدی

 

6. هایلایتر بزنید

یک آرایش با هایلایتر کامل می شنود چه با کشیدن انگشت به اندازه ای که بتوانید آن را از فضا ببینید یا یک درخشش طبیعی «هایلایتر را می توان در هر جایی که می خواهید جلب توجه کنید مانند استخوان گونه یا حتی ترقوه استفاده کرد.

 اگرچه هایلایت کردن نوک بینی در یوتیوب مرسوم است، اما می‌تواند کمی دراماتیک و غیرطبیعی به نظر برسد. (البته مگر اینکه به دنبال آن باشید!) با هایلایترهای صورتی و طلایی بازی کنید از انگشت خود استفاده کنید تا کمی روی گونه‌ها و استخوان‌های ابرو بمالید یا یک براش مدل پنکه ای بگیرید و همه لایه‌ها روی درخشش قرار دهید. همچنین بخوانید» چگونه به کمک هایلایتر زیباتر به نظر برسیم؟

آرایش صورت

7. سایه چشم بزنید

راه های زیادی برای زدن سایه چشم وجود دارد اما وقتی صحبت از اصول اولیه می شود باید چند نکته را به خاطر بسپارید. “سایه های روشن مشابه رنگ پوست شما به عنوان پایه عمل می کنند.” یک سایه تیره تر شکل و تعریف را ایجاد می کند و همچنین چشم را کانتور می کند. این نکته ی مهمی در انتخاب سایه و زدن آن وجود دارد.

سایه‌های میانی برای این است که زیرسازی ها را یکپارچه کنند.»  آن را به گوشه های داخلی چشم خود بزنید تا درشت و روشن به نظر برسند. سایه چشم مغناطیسی دارای هر رنگ سایه چشمی است که برای داشتن یک براق ملایم با بازده رنگی شدید نیاز دارید. بافت کرمی فوق العاده قابل ترکیب با یک براش سایه یا چین دار است. همجنین بخوانید» جلوگیری از پخش شدن سایه چشم + راه حل

8. خط چشم بزنید

کسانی هستند که بدون خط چشم نمی توانند زندگی کنند و کسانی هستند که فقط در موقعیت های خاص آن را از بین می برند اما همیشه داشتن یک خط چشم مشکی ساده در کیف آرایشی خود برای استفاده در هنگام ایجاد احساس خوب است.

می‌توان آن را بین مژه‌ها نقطه‌گذاری کرد تا پایه مژه‌ای پرتر ایجاد شود» و البته به عنوان خطی تیز  برای ایجاد وضوح در اطراف چشم. زیرا برای همه احتمالات دو طرفه است.

از خط چشم مایع برای ایجاد خطوط واضح یا طول تیز استفاده کنید. مداد مداد چشم به رنگ خاکستری در طرف دیگر برای خط چشم شما مناسب است تا چشمان شما را برجسته کند.

آرایش صورت

9. ریمل بزنید

آرایشگران و ما افراد عادی معمولاً ریمل را کمی متفاوت می زنیم. اگر اغلب آن را لایه لایه می کنید، 

10. خط لب بزنید

استفاده از خط لب ممکن است مرحله‌ای بی‌اهمیت به نظر برسد اما می‌تواند هم لب‌های شما را کانتور کند و هم باعث ماندگاری بیشتر رژ لب شما شود.  لب‌ها را با خط لب خط بکشد تا کانتور و سپس بقیه لب‌ها را به آرامی سایه بزند هنگامی که رژ لب روی آن استفاده می شود جلوه ای سه بعدی جذاب ایجاد می کند.

بعلاوه با از بین رفتن رژ لب، خط لب زیر آن نمایان می شود یک خط لب  مانند سایه ارغوانی آلویی با ظاهر طبیعی در تمام رنگ های پوست زیبا به نظر می رسد و فرمول آن واقعا منحصر به فرد است. همچنین بخوانید» معرفی بهترین و معتبر ترین انواع مارک رژلب برای خرید!

آرایش صورت

11. رژ لب + برق لب بزنید

ترتیب محصولات لب مهمترین چیزی است که در اینجا مهم است. ابتدا خط لب می آید، سپس رژ لب و با براق کننده لب تمام می کنید. رژ لب را مستقیماً یا با براش لب می‌زند  لب‌ها را برجسته می‌کند و سپس آنها را پر می‌کند.

12. اسپری فیکس کننده یا پودر را بزنید

پس از همه آن کار، شما می خواهید به مجموعه نگاه آرایش خود را با پودر فیکس کننده ، اسپری فیکس کننده ، و یا هر دو محصول به نوع پوست شما که ماندگاری ارایش شما را بیشتر کند .

 به این فکر کنید که کجا بیشتر از همه چرب هستید یا آرایشتان در کجاها چین و چروک است، مانند زیر چشم و اطراف ناحیه T پودر آرایشی و بهداشتی موز در متوسط است یک تن زرد به کاهش نگاه از حلقه های تیره و حتی رنگ پوست …

اگر ترجیح می‌دهید پوست‌تان کمتر مات و طبیعی‌تر به نظر برسد، اسپری فیکس کننده گزینه‌ای عالی است. پودر فیکس با عملکرد بالا اسپری فیکس کننده که فاقد عطر است که مجموعه های آرایش برای تا 24 ساعت (به طور جدی!) این حاوی عصاره جلبک تخمیر شده برای کمک به دفاع از پوست شما در برابر رادیکال های آزاد و آلاینده های محیطی است، بنابراین اساساً مانند مراقبت از پوست نیز می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.