آرایش و زیبایی, مدل مو

انتخاب جذابترین شینیون عروس براساس فرم صورت

انتخاب جذابترین شینیون عروس براساس فرم صورت

انتخاب جذابترین شینیون عروس براساس فرم صورت : مدل شینیون عروس یکی از مهم ترین فاکتور ها در آرایش و میکاپ عروس است که می تواند تفاوت زیادی در ظاهر عروس ها ایجاد کند. همه خانم ها دوست دارند در روز عروسی خود بدرخشند و بهترین لباس آرایش و مدل مو را داشته باشند.

انتخاب جذابترین شینیون عروس براساس فرم صورت

جدیدترین و جذابترین شینیون عروس 

شاید فکر کنید هر مدل مویی که در عکس ها می بینید می تواند به همان اندازه برای شما مناسب و زیبا باشد. اما به نظر می رسد که بیشتر خانم ها چیز مهمی را فراموش می کنند. فرم صورت! بله فرم صورت یکی از مهم ترین مواردی است که در انتخاب بهترین لباس عروس باید به آن توجه کنید.

اگر نمی دانید فرم صورت شما چیست و چه مدل مویی برای صورت شما مناسب است، این مقاله را از دست ندهید در این مطلب تمامی نکات لازم برای انتخاب زیباترین مدل شینیون عروس را بر اساس فرم صورت بررسی می کنیم تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید همچنین میتوانید مقاله نکات آرایشی مهم براساس فرم صورت را هم بخوانید.

انتخاب جذابترین شینیون عروس براساس فرم صورت

انتخاب بهترین مدل شینیون عروس بر اساس فرم صورت

به طور کلی فرم صورت ما به 4 دسته گرد، بیضی، مستطیلی و مثلثی تقسیم می شود. هر یک از این شکل ها با نوع خاصی از شینیون تقویت می شوند.

1. بهترین شینیون عروس برای صورت بیضی شکل

صورت بیضی مناسب ترین و استانداردترین فرم صورت است. اگر صورت را از بالا به پایین به سه قسمت تقسیم کنیم همه قسمت ها به یک اندازه می شوند. در این نوع صورت ها، چانه عموماً زاویه دار نیست و فک یا استخوان گونه به وضوح دیده نمی شود.

در واقع اجزا به صورت کاملاً یکنواخت در کنار یکدیگر قرار گرفته اند برای لباس عروس بیضی شکل می توان از انواع مدل های باز یا بسته استفاده کرد البته باید به این نکته هم توجه کنید که در صورت های کشیده بهتر است شینیون را به صورت باز و شل انجام دهید تا صورت کشیده تر به نظر نرسد.

انتخاب جذابترین شینیون عروس براساس فرم صورت

2.بهترین مدل شینیون عروس برای صورت مستطیلی

در این نوع صورت، فک و شقیقه ها زاویه دار بوده و گونه ها چندان برجسته نیستند صورت های مستطیلی معمولا استخوانی به نظر می رسند البته زاویه فک به خودی خود یک عامل مثبت است و امروزه طرفداران زیادی دارد.

برای آرایش این نوع صورت و انتخاب شینیون مناسب باید مدل هایی را در نظر بگیرید که چهره ای پر و حجیم را نشان می دهند بنابراین برای عروس با صورت مستطیلی بهتر است مقداری مو در کنار چانه و دو طرف سر باقی بماند شینیون های باز بهترین انتخاب برای این افراد خواهد بود.

انتخاب جذابترین شینیون عروس براساس فرم صورت

3. بهترین مدل شینیون عروس برای صورت مثلثی

صورت مثلثی معمولاً به عنوان شکل قلب نیز شناخته می شوند. در این نوع صورت شقیقه ها و استخوان های پیشانی بیشترین توجه را به خود جلب می کنند و گونه ها پهن و بیرون زده هستند. البته نوع دیگری از شکل مثلثی به نام مثلث وارونه وجود دارد.

به عبارت دیگر در این صورت‌ها استخوان‌های فک و چانه پهن‌تر از گونه‌ها و پیشانی هستند. اگر صورت عروس به صورت مثلث وارونه باشد، برای شینیون موهای آن باید از مدل‌هایی استفاده کرد تا پهنای پیشانی کمتر شود و حجم موها در قسمت فک و چانه افزایش یابد. شینیون های باز یا مواردی که در بالای سر دارای بافت‌های درشت هستند، گزینه‌های خوبی برای این فرم صورت محسوب می‌شوند.

انتخاب جذابترین شینیون عروس براساس فرم صورت

4. بهترین مدل شینیون عروس برای صورت گرد

اگر طول و عرض صورت مساوی باشد و برآمدگی استخوان ها همه به صورت یکنواخت دیده شود، آن صورت در دسته صورت های گرد قرار می گیرد.

در این نوع صورت می توان از مدل هایی برای شینیون عروس استفاده کرد تا چهره ای کشیده و لاغرتر نشان دهد. برای صورت های گرد می توانید از انواع شینیون بالای سر برای افزایش طول صورت استفاده کنید.

انتخاب جذابترین شینیون عروس براساس فرم صورت

نکات مهم در انتخاب بهترین مدل شینیون عروس

✅ در صورت های قلبی شکل می توانید از مدل های گوجه‌ای پر که از سرشان پایین می آید استفاده کنید. استفاده از شینیون های کج نیز می تواند بسیار زیبا باشد.

✅ اگر می‌خواهید کشیدگی صورت عروس کمتر دیده شود، می‌توانید بر اساس نوع آرایش، از چتری‌های صاف استفاده کنید. شینیون های پایین سر به همراه بخشی از موها که در کنار سر آزاد هستند، با این چتری‌ها هماهنگی خوب و زیبایی ایجاد می‌کنند.

✅ برای صورت های گرد و گوشتی استفاده از این تکنیک یک انتخاب هوشمندانه است بنابراین این امکان وجود دارد که این افراد موهای خود را بالای سر و نزدیک تاج بپوشانند تا صورتشان کشیده تر به نظر برسد.

انتخاب جذابترین شینیون عروس براساس فرم صورت

✅ نکته مهم دیگری که در شینیون عروس باید به آن توجه کرد; میزان کشیدگی گردن. برای کسانی که گردن باریکی دارند می توان از شینیون های باز یا بسته استفاده کرد اما این موضوع بسیار سلیقه ای است.

✅ اما برای گردن های کوتاه و گوشتی معمولا مدل هایی پیشنهاد می شود که صورت کشیده تری را نشان می دهند. برای این اشخاص، شینیون های رو به بالا انتخاب بسیار مناسبی هستند.

 شینیون عروس شینیون جدید

شینیون عروس مدل شینیون عروس اروپایی جدید

شینیون عروس مدل شینیون عروس اروپایی جدید

شینیون عروس مدل شینیون عروس اروپایی جدید

شینیون عروس

سخن پایانی:

امیدواریم این مقاله مورد پسند شما قرار گرفته باشد همانطور که گفتیم انتخاب شینیون مناسب با فرم صورت شما بسیار مهم است قبل از انتخاب هر مدل مو حتما از آرایشگر ماهر خود کمک بگیرید و سعی کند مدلی که شما دوست دارید را برایتان تجسم و تحلیل کند. همچنین شما میتوانید با کلیک برروی انواع مدل های جدید شینیون عروس  این مقاله را هم مطالعه کنید. نظرات و یا پیشنهادات خودتون رو برای ما در پایین همین پست در قسمت ارسال نظر برای ما و خوانندگان 2 رخ به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.