آرایش صورت, آرایش و زیبایی, زیبایی

آموزش مرحله به مرحله میکاپ جدید حرفه ای 2022

آموزش مرحله به مرحله میکاپ جدید حرفه ای 2022

آموزش مرحله به مرحله میکاپ جدید حرفه ای 2022 : آموزش گریم یکی از تخصصی ترین و هیجان انگیزترین مهارت های آرایشگری است جالب اینجاست که هر دهه آموزش حرفه ای گریم کاملا متفاوت است. از دهه 50 و 60 تا 80 و 90. اکنون بیشتر خانم ها آرایش اروپایی را ترجیح می دهند. میکاپ آرتیست های حرفه ای مدل آرایش را با توجه به چهره مشتری انتخاب می کنند.

آموزش مرحله به مرحله میکاپ جدید حرفه ای 2022

آمورش میکاپ جدید حرفه ای

در این مقاله آموزش گریم به صورت تصویری و مرحله به مرحله توضیح داده شده است. البته نباید فراموش کرد که آرایشگری یک تکنیک است. بنابراین الگوی ثابتی ندارد.

هر میکاپ آرتیست می تواند طبق نظر خود مراحل را تغییر دهد. اما مراحلی مانند کانتورینگ صورت – طراحی ابرو – ترکیب مناسب سایه چشم و مژه مصنوعی با مدل مناسب یکسان است.

1. پوست خود را با پرایمر آماده کنید.

ابتدا پوست خود را با آب و صابون بشویید. صورت شما باید از هرگونه مواد آرایشی پاک شود. سپس پرایمر را روی صورت خود بزنید این باعث می شود پوست به راحتی مواد آرایشی را جذب کند بنابراین آرایش شما طبیعی تر می شود.

یک کرم پودر متوسط ​​یا نسبتا تیره به پوست خود بزنید. (مرحله زیرسازی پوست)

در این مرحله با توجه به رنگ پوست خود باید کرم پودر اصلی و مورد علاقه خود را انتخاب کنید توجه داشته باشید که رنگ کرم پودر بهتر است به رنگ پوست یا کمی تیره تر باشد رنگ خیلی روشن یا خیلی تیره چهره شما را غیرطبیعی نشان می دهد. همچنین بخوانید» زیرسازی آرایش چشم باید چگونه باشد؟

پوست شما در این مرحله زیر ساری انجام می شود مواد کرم پودر را با یک اسفنج تخم مرغی بزنید و به پوست خود ضربه بزنید. این باعث می شود مواد آرایشی زیر سازی بسیار طبیعی تر روی پوست شما بنشیند.

آموزش مرحله به مرحله میکاپ جدید حرفه ای 2022

3. از کانسیلر استفاده کنید. (کانتورینگ صورت)

با کانسیلر می توانید در واقع نواحی زیر چشم – پیشانی و اطراف لب ها را روشن کنید. بنابراین چین و چروک و خطوط صورت از بین می روند. فرم صورت نیز از نظر کانتورینگ بهتر و جذاب تر به نظر می رسد.

آموزش مرحله به مرحله میکاپ جدید حرفه ای 2022

4 – ابروهای خود را با ماژیک ابرو طراحی کنید و خیلی سبک زیر پلک پنکیک بزنید.

ابروهای خود را با استفاده از ماژیک ابرو طراحی کنید در مرحله اول ابروهای خود را با ژل ابرو به سمت بالا حرکت دهید. سپس با ماژیک به آنها با ابروهایی همرنگ ابرو یا درجه تیره تر شکل دهید به یاد داشته باشید که هرگز تاج ابرو را پر نکنید.

چون ظاهر شما هم مصنوعی می شود همچنین زیبایی چشم را کمتر نشان می دهد. با استفاده از پنکیک بسیار سبک مثلا 101 تمام قسمت های پلک و زیر ابروها را روشن کنید.

برای این کار از یک برس آرایشی متوسط ​​با یک برس نرم استفاده کنید. همچنین با استفاده از رنگ ابرو بهتر است قبل از آرایش ابروهای تیره خود را چند درجه روشن کنید. این کار آرایش چشم را زیباتر و جذاب تر می کند.

آموزش مرحله به مرحله میکاپ جدید حرفه ای 2022

5. سایه قهوه ای روشن را به تمام پشت پلک بزنید.

با استفاده از سایه قهوه ای متوسط تمام پشت پلک را به این رنگ در آورید. از فرچه ظریف و کوچک به این منظور استفاده نمایید.

آموزش مرحله به مرحله میکاپ جدید حرفه ای 2022

 

6 – به قسمت خارجی پلک از سایه قهوه ای متوسط بزنید.

به تمام یک سوم خارجی چشم از سایه قهوه ای متوسط بزنید. برای این کار نیز از فرچه کوچک و ظریف بهره ببرید.

آموزش مرحله به مرحله میکاپ جدید حرفه ای 2022

آمورش میکاپ حرفه ای

آموزش مرحله به مرحله میکاپ جدید حرفه ای 2022

7 – به قسمت خارجی پلک از سایه قهوه ای تیره بزنید.

به کل یک سوم خارجی چشم مجددا سایه بزنید. این سایه در این مرحله باید به رنگ قهوه ای تیره باشد. برای این منظور مجددا از همان فرچه کوچک و ظریف استفاده نمایید.

میکاپ جدید حرفه ایمیکاپ جدید حرفه ای

میکاپ جدید حرفه ای

8 – سایه مشکی را به قسمت بالا و خارجی پلک بزنید.

برای این کار استخوان بالای پلک را مطابق شکل علامت بزنید. سپس یک سایه قهوه ای بسیار تیره یا سایه مشکی (بسته به سلیقه خود) بزنید. یادتان باشد فقط قسمت بالای پلک و در واقع روی استخوان پلک باید این رنگ باشد برای این کار از یک برس نازک و کوچک استفاده کنید.

میکاپ جدید حرفه ای

9 – به قسمت میانی و ابتدای پلک سایه ترکیبی و جذاب اکلیلی کرم و هلویی بزنید.

سایه هلویی (سایه میانی شکل) را به قسمت وسط پلک بزنید. روی قسمت ابتدایی پلک (سایه سمت چپ شکل) تاج کرمی بزنید در پایان کار سعی کنید سایه های کل پلک خیلی صاف یا یک برس نازک و تمیز به صورت یکنواخت در بیاید.

با این کار در واقع آرایش چشم را تزیین و زیباتر کرده اید البته گاهی اوقات میکاپ آرتیست ها یا مشتریان از سایه تاج استفاده نمی کنند. زیرا آنها دوست دارند چشمان خود را طبیعی تر نشان دهند.

میکاپ جدید حرفه ای

میکاپ جدید حرفه ای

میکاپ جدید حرفه ای

10- سایه سفید را روی پلک و زیر ابرو بزنید.

سایه سفید را به لبه های پایین پلک و زیر ابرو بزنید. با این کار چشمان شما بزرگتر به نظر می رسد. در عین حال فاصله بین ابروها و پلک ها بیشتر می شود. برای این منظور از یک برس ظریف استفاده کنید این کار را با دقت انجام دهید.

میکاپ جدید حرفه ایمیکاپ جدید حرفه ای

میکاپ جدید حرفه ای

11 – خط چشم و مداد چشم بزنید . (مرحله 11 آموزش میکاپ حرفه ای)

با استفاده از خط چشم به آرامی خطی ظریف و زیبا روی قسمت بالایی پلک بکشید به یاد داشته باشید که ابتدای چشم معمولا دارای خط نازک تری است. مراقب باشید هنگام پلک زدن اصلا پلک نزنید. چون پلک های شما سیاه می شود. با مداد مشکی نرم خطی نازک و ظریف روی پلک پایین بکشید.

در این قسمت ها نیز ابتدای پلک باید دارای خطی نازک باشد. در ضمن شما بر حسب سلیقه خودتان می توانید قبل یا بعد از مژه مصنوعی خط چشم بزنید. اما اگر از مژه مصنوعی دانه ای و جدا جدا استفاده می کنید. حتما بعد از اتصال مژه مصنوعی و خشک شدن چسب آن از خط چشم استفاده نمایید.

12 – مژه مصنوعی را به پلک خود بزنید.

مژه مصنوعی را می توانید به صورت دانه ای و جدا جدا یا به هم پیوسته به پلک خود بزنید. اگر می خواهید به صورت دانه ای و جدا جدا این مژه ها را بچسبانید. یکی بلند, یکی متوسط و یکی کوچک باشد. در ضمن اگر دوست دارید حالت طبیعی تر و خمارتری به چشم دهید.

می توانید مژه مصنوعی پیوسته را با قیچی به دو نیم نمایید. سپس از قسمت وسط پلک به چشمان خود مژه مصنوعی را یچسبانید. مرلین مونرو همیشه از این تکنیک برای خمار شدن و زیباتر شدن چشمان خود استفاده می کرد.

میکاپ جدید حرفه ای

13 – کانتورینگ نهایی صورت را انجام دهید.

از کرم پودر یا کانسیلر سبک برای پوشاندن زیر چشم و بالای گونه ها و زیر گونه ها مطابق شکل استفاده کنید. روی همان پنکیک ها هم می توانید پنکیک های سبک درست کنید. آنها را با یک اسفنج تخم مرغی شکل روی پوست خود بمالید.

پس از آن، خطوط روی بینی را به موازات سایه قهوه ای با یک خودکار نازک و ظریف بکشید. همچنین قسمت میانی بینی را با یک قلم نازک و ظریف بسیار بسیار سایه روشن کنید. با این کار بینی خود را نازک تر و باریک تر می کنید. هر چه خطوط به هم نزدیکتر باشند. بینی شما ظریف تر و قلم مانند می شود.

میکاپ جدید حرفه ایمیکاپ جدید حرفه ای

میکاپ جدید حرفه ای

میکاپ جدید حرفه ای

میکاپ جدید حرفه ای

میکاپ جدید حرفه ای

14 – آرایش خود را با رژگونه و رژ لب کامل کنید.

بهتر است گونه های خود را با رژگونه هلویی روشن یا صورتی جذاب تر کنید هنگام استفاده از رژگونه، سعی کنید گونه های خود را برجسته تر کنید. در نهایت با مداد لب کالباسی رنگ و برق لب آرایش خود را کامل کنید.

میکاپ جدید حرفه ای

سخن پایانی»

امیدواریم این مقاله مورد پسند شما قرار گرفته باشد همانطور که دیدید برای میکاپ جذاب و حرفه ای اول از همه باید با انواع انواع براش و نحوه کار با آن آشنا باشید تا بتوانید سریع و هنرمندانه عمل کنید همه چیز به تمرین و تچربه نیاز است کاره سختی هم نیست!😍 نظرات و یا پیشنهادات خودتون رو برای ما در پایین همین پست در قسمت ارسال نظر به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.