آرایش چشم, آرایش صورت, آرایش و زیبایی, ویدیو

چگونه با کمک آرایش چشم های درشت داشته باشیم؟

چگونه با کمک آرایش چشم های درشت داشته باشیم؟

چگونه با کمک آرایش چشم های درشت داشته باشیم؟ سایه چشم به اندازه هر جنبه دیگری از آرایش مهم است از آنجایی که چشم، نمایان ترین و چشم نوازترین قسمت صورت است، آرایش چشم مناسب به شما کمک می کند تا آرایش بسیار عالی تری داشته باشید.

پس اصول و آموزش سایه چشم موضوعی مهم و حیاتی است که همه خانم ها باید بدانند وگرنه چیزی از اصول آرایش نمی دانند! اگر شما هم جزو این گروه هستید نگران نباشید در این مطلب به شما آموزش می دهیم که چگونه برای انواع مدل چشم سایه چشم بکشید تا از این پس برای آرایش روزانه خود باهوش تر باشید.

چگونه با کمک آرایش چشم های درشت داشته باشیم؟

چگونه با آرایش چشم ها را درشت و جذاب کنیم؟

آموزش سایه چشم گرد:

برای چشم های گرد ابتدا باید نوع مناسب خط چشم و سپس سایه را بشناسید. یکی از خواننده های معروف به نام کیتی پری چشمانی گرد دارد که اگر به عکس های او دقت کنید متوجه می شوید که همیشه خط چشم خود را از گوشه داخلی پلک بالا تا انتهای پلک کشیده است. حتی خط چشم های گربه ای برای این کار عالی هستند. در نهایت آرایش خود را با ریمل مناسب کامل کنید.

خوب، برای یادگیری نحوه کشیدن سایه چشم گرد، باید سایه زیر استخوان ابرو را روشن کنید. از سایه های روشن در گوشه داخلی چشم استفاده کنید. استفاده از رنگ سفید بیشتر توصیه می شود. همچنین بخوانید» ترفند آرایشی برای درشت تر نشان دادن چشم های ریز

یک رنگ سایه متوسط ​​انتخاب کنید و آن را روی پلک بکشید سپس از رنگ تیره تر اما نه خیلی تیره استفاده کنید. برای فرم دادن به پلک خود سایه را از بیرون پلک به سمت داخل و وسط چشم بکشید.

چگونه با کمک آرایش چشم های درشت داشته باشیم؟

چگونه با کمک آرایش چشم های درشت داشته باشیم؟

آموزش سایه چشم بادامی:

اکثر چشم ها بادامی شکل هستند و یادگیری نحوه کشیدن سایه چشم بادامی کار سختی نیست فقط باید به همان روش قبلی (چشم های گرد) سایه بزنید، اما به هیچ وجه سعی نکنید فرم سایه را تغییر دهید.

سایه ای که می کشید باید به شکل بادامی چشمان شما باشد همچنین برای کشیدن خط چشم باید از فرم چشم خود پیروی کنید و دنباله خطوط را زیاد ادامه ندهید نمونه بارز آرایش چشم بادامی، مدل چشم بیانسه است. می‌توانید به عکس‌های او نگاه کنید و الگو بگیرید. همچنین بخوانید» آرایش چشم زییا برای انواع چشم های ریز و درشت

آموزش سایه زدن به چشم های گود:

برای کشیدن سایه برای چشم گود مناسب است از مدل چشم گرد پیروی کنید. تنها چیزی که باید در نظر داشته باشید این است که از حداقل سایه های تیره استفاده کنید.

به طور کلی رنگ های تیره گودی ها را بیشتر نمایان می کند و گودی ها نباید خیلی گود به نظر برسند. پس سعی کنید بیشتر از رنگ های روشن استفاده کنید تا چشمانتان بیشتر برجسته شود.همچنین بخوانید» آرایش چشم زییا برای انواع چشم های ریز و درشت

آرایش چشم ریز

آموزش سایه چشم پف دار:

چشم های برجسته برعکس چشم های گود افتاده است چشم هایی که این شکل را دارند نیازی به روشن کردن پایین پلک یا گوشه چشم ندارند. زیر استخوان ابرو را روشن کنید و از سایه های خنثی برای تغییر ظاهر چشم ها استفاده کنید.

به جز بالای خط پلک اصلی، سایه زدن پایین پلک نیز توصیه می شود چشم های برجسته می توانند خط چشم سنگینی داشته باشند که اتفاقاً ضخیم است که به چشم کمک می کند تا تعادل لازم را به دست آورد. بنابراین روش آرایش و تمرین به این صورت است که سایه های عمیق چشم با چشم های برجسته در تضاد با یکدیگر کشیده می شود.

آرایش چشم ریز

آرایش چشم ریز

ویدیو ترفند آرایشی برای درشت تر نشان دادن چشم ها

آموزش سایه زدن بر روی پلک افتاده:

به نظر شما افتادگی پلک می تواند سایه خود را داشته باشد یا خیر؟ پاسخ بله است. پلک های افتاده لایه اضافی پوست زیر ابرو است که روی پلک قرار می گیرد. نه اینکه واقعاً پلک زده باشد.

با این حال پلک اصلی چشم کوچکتر به نظر می رسد. برای آموزش سایه زدن چشم با پلک افتاده اول باید بدانید که روشن کردن اطراف چشم نیاز نیست.

کافی است کمی سایه تیره بردارید و روی قسمتی از پلک که زیر این پرده است بزنید سپس باید دور تا دور آن را سایه بزنید و چشم ها را گرد کنید. کشیدن خط چشم بلند نیز کمک زیادی می کند. نمونه ای از افتادگی پلک مربوط به چشم های سلنا گومز است.

آرایش چشم ریز

آموزش سایه زدن چشم های افتاده:

تا اینجا در مورد تغییر و متعادل کردن چشم ها با سایه صحبت کرده ایم، بنابراین کاملاً بدیهی است که چشم های متمایل به پایین باید به سمت بالا تغییر شکل دهند.

ابتدا از یک سایه روشن به شکل چشم های گرد و یک خط چشم تیره تر استفاده کنید برای بهبود ظاهر چشم ها، باید خط چشم خود را به سمت بالا حرکت دهید تا شبیه گربه و خندان به نظر برسد. در این مدل بهتر است سایه را از گوشه چشم شروع کنید.

آرایش چشم ریز

آرایش چشم ریز

سخن پایانی:

امیدواریم این مقاله مورد پسند شما قرار گرفته باشد همانطور که گفتیم برای اینکه آرایش چشم شما زیباتر به نظر برسد نیاز به یکسری فاکتورها هست که همه رو در این مقاله توضیح دادیم نظر شما چیست آیا با نکاتی که گفته شد موافقید؟ برای ما در پایین همین پست در قسمت ارسال نظر به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.