آرایش صورت, آرایش و زیبایی, زیبایی

چطور یک میکاپ زمستانی جذاب داشته باشیم؟

چطور یک میکاپ زمستانی جذاب داشته باشیم؟ 

چطور یک میکاپ زمستانی جذاب داشته باشیم؟ امروزه با پیشرفت مد و مطابقت آن با مد سال آرایش هر فصل باید با توجه به شرایط هر فصل انجام شود و به همین دلیل در فصل سرد زمستان باید از رنگ های گرم و براق بیشتری در آرایش صورت همچنین می توانید در این فصل چهره ای جذاب داشته باشید و همچنان در جمع های دوستانه و خانوادگی خود بدرخشید.

چطور یک میکاپ زمستانی جذاب داشته باشیم؟ 

آرایش زمستانی چیست؟

مناسب ترین آرایش و گریم زمستانی برای زمستان به دلیل سردی هوا و غلبه رنگ های سرد بر گرم، آرایش غلیظ و جذابی است و باید بیشتر بر اساس انتخاب رنگ ها انجام شود برای ایجاد هماهنگی با رنگ های موجود در طبیعت باید از تناژ و رنگ های گرم در آرایش خود استفاده کنید.

برای این منظور میکاپ آرتیست ها استفاده از رنگ های قرمز، بنفش، نارنجی و زرد را برای تضاد با رنگ های سرد موجود در زمستان مانند سفید و آبی توصیه می کنند. علاوه بر انتخاب رنگ باید به توصیه های ارائه شده در این مقاله نیز توجه کنید تا بتوانید زیبایی و جذابیت چهره خود را در این فصل حفظ کنید.

چطور یک میکاپ زمستانی جذاب داشته باشیم؟ 

1. استفاده از مرطوب کننده ها را به هیچ وجه فراموش نکنید.

به دلیل سردی هوا، خشکی پوست کاملا طبیعی است. بنابراین توصیه می کنیم برای حفظ رطوبت پوست و جلوگیری از خشکی پوست قبل از آرایش زمستانه از یک کرم مرطوب کننده قوی استفاده کنید.

چطور یک میکاپ زمستانی جذاب داشته باشیم؟ 

2. یک کرم پودر مناسب بخرید.

استفاده از کرم پودر برای آرایش صورت در تمام فصول سال کاملا اشتباه و برای پوست مضر است. به دلیل هوای سرد، رنگ پوست در بهار و تابستان روشن تر از رنگ پوست است.

بنابراین استفاده از کرم پودر رنگ روشن برای این فصل مناسب نیست و برای آرایش زمستانی باید از کرم پودر رنگ ملایم استفاده کنید.

استفاده از کرم پودرها و پنکیک های حاوی مرطوب کننده گزینه خوبی به عنوان زیرسازی آرایش زمستانه است. که می تواند رطوبت پوست را حفظ کرده و از خشکی پوست در این فصل جلوگیری کند.

میکاپ زمستانی

3. از رژگونه ای با رنگ روشن استفاده کنید.

به جای استفاده از رژگونه های تیره مانند قهوه ای بهتر است از رژگونه هایی با طیف رنگ هلویی و صورتی و رژگونه های مایل به قرمز مانند گیلاسی استفاده کنیم تا بتوانیم تعادل لازم را بین رنگ پوست و رنگ گونه و ظاهر ایجاد کنیم. به گونه هایمان گرما بدهیم و از استفاده از برنزه کننده ها در این فصل خودداری کنیم.

میکاپ زمستانی

 

4. سایه چشم براق.

استفاده از سایه های براق با رنگ های طلایی، برنزی، مسی و متالیک گزینه های خوبی برای آرایش چشم در زمستان است استفاده از رنگ هایی مانند بنفش تیره و قهوه ای نیز می تواند تاثیر زیادی در جذابیت چشمان شما در این فصل داشته باشد.

فراموش نکنید که در پایان از سایه های نقره ای در گوشه چشم خود استفاده کنید و از استفاده از رنگ های آبی و سبز به عنوان سایه چشم مجزا در فصل زمستان خودداری کنید.

میکاپ زمستانی

5. خط چشم را فراموش نکنید.

استفاده از خط چشم مایع در فصل زمستان برای آرایش چشم گربه ای مفیدتر است زیرا این نوع خط چشم باعث ایجاد تیرگی بیشتر و ایجاد خط دقیق و ماندگاری بیشتر در پشت چشم شما می شود.

استفاده از خط چشم مشکی یا زغالی می تواند تاثیر بسزایی در برجسته و دلربا نشان دادن چشمان شما در این فصل داشته باشد و جلوه زیباتری را بر روی صورت شما ایجاد کند. از مداد چشم و سرمه برای آرایش چشم زمستانی در این فصل استفاده کنید و از جذابیت چشمان شما محافظت می کند.

میکاپ زمستانی

6. استفاده از ریمل های رنگی ممنوع!

استفاده از ریمل های رنگی در این فصل ممنوع است و توصیه می کنیم برای آرایش مژه های زمستانی خود از ریمل های مشکی استفاده کنید تا تاثیر مثبتی در روشن شدن چشم های شما در پوست روشن در فصل زمستان داشته باشد.

7. آرایش ابرو را فراموش نکنید.

برای آرایش ابروهای زمستانی در این فصل به ضخامت و پهنای ابروهایتان توجه کنید و از ریمل و مداد تیره استفاده کنید تا ابروهایتان را پرتر نشان دهید.

البته فراموش نکنید که رنگ ابرو در این فصل باید سه درجه از رنگ موهایتان روشن تر باشد ابروها را با برس به سمت بالا و بیرون شانه کنید و در این حالت مرتب کنید.

میکاپ زمستانی

8. رژ لب را با رنگ گرم و جیغ بر روی لب های خود بزنید.

استفاده از رژ لب هایی با رنگ های جیغ و گرم مانند آجری، زرشکی، قرمز، بنفش، شکلاتی، آلویی تیره و … در رنگ های مات یا براق می تواند تاثیر فوق العاده ای در برجسته نشان دادن لب های شما داشته باشد. این رنگ ها می توانند هارمونی و تعادل لب ها را با سایر قسمت های صورت شما ایجاد کنند و شما را شیک تر و خوش تیپ تر از قبل نشان دهند.

سخن پایانی:

امیدواریم این مقاله مورد پسند شما قرار گرفته باشد همانطور که توضیح دادیم آرایش زمستانی از تناژ رنگهای گرم استفاده میشه و اینکار باعث میشه صورت ما زیباتر بنطر برسه نظر شما چیست آیا با نکات گفته شده موافقید؟ برای ما در پایین همین پست در قسمت ارسال نظر نظراتتون به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.