آرایش و زیبایی, زیبایی, سلامت مو

ویژگی های یک مداد لب خوب چیست ؟

ویژگی های یک مداد لب خوب چیست ؟

ویژگی های یک مداد لب خوب چیست ؟ داشتن چهره ای زیبا و جذاب برای هر زنی مهم است با این حال با استفاده مناسب از لوازم آرایشی می توان به این زیبایی دست یافت یا نقاط جذاب صورت را برجسته کرد. یکی از اجزای صورت که تاثیر به سزایی در بهتر نشان دادن صورت دارد.

بنابراین بسیاری از خانم ها از رژ لب و مداد لب با کیفیت بالا استفاده می کنند تا ظاهر لب خود را افزایش دهند اما همانطور که می دانید  برای اینکه بتوانید این کار را به خوبی انجام دهید به یک رژ لب یا رژلب مدادی با کیفیت نیاز دارید در این مقاله با ما همراه باشید تا ویژگی های یک مداد لب خوب را لیست کنیم.

ویژگی های مداد لب خوب چه خصوصیاتی دارد؟ 

ویژگی های مداد لب خوب

حتما برای شما هم پیش آمده است که پس از خرید یک مداد لب و استفاده از آن، شاهد پوست پوست شدن لب های خود شده باشید. از سوی دیگر ممکن است با کشیدن آن روی لب خود با رنگی متفاوت تر از آنچه که خریداری کرده اید مواجه شده باشید.

همه اینها نشان می دهد که شما رژ لب یا مداد لب بی کیفیت خریداری کرده اید. اگر نمی خواهید با این مشکل روبرو شوید  پیشنهاد می کنیم ویژگی های این رژ لب با کیفیت خوب را که به شما معرفی می کنیم :

نرم بودن

یکی از ویژگی های مداد لب با کیفیت خوب  نرمی آن است یک مداد لب با کیفیت خوب به راحتی بر روی لب ها خوب مینشیند  و هنگام استفاده از آن ، نیازی به فشار زیاد مداد بر روی لب های خود ندارید. در واقع مداد لب با کیفیت دارای بافتی نرم است و می تواند بدون آسیب و زحمت زیادی روی لب ها اعمال شود.

ویژگی های مداد لب خوب چه خصوصیاتی دارد؟ 

بافت مخملی مداد لب

ویژگی دیگر یک مداد لب خوب بافت مخملی است که روی لب ایجاد می کند مدادهای لب از آنجایی که ماهیت خشک تری نسبت به رژهای لب دارند، لذا اگر نامرغوب باشند، نمی توانند پوشش خوبی را ایجاد نمایند.

داشتن بافت مخملی چیزی است که باید از یک رژ لب خوب انتظار داشته باشید با استفاده از تسترها و کشیدن آنها روی قسمتی از پوست خود می توانید به راحتی به بافت رژ لب پی ببرید.

ویژگی های مداد لب خوب چه خصوصیاتی دارد؟ 

بافت یکنواخت

وقتی مداد لب به لب ها زده می شود  باید بافتی صاف و بدون تکه تکه به شما بدهد. در حقیقت  اگر هنگام آزمایش رژ لب خود خطوط تکه تکه ای مشاهده کردید ، بهتر است از خرید آن خودداری کنید زیرا ممکن است این رژ لب نتواند بافت یکنواختی روی لب های شما ایجاد کند.

بیشتر بخوانید» یک رژ لب خوب باید چه ویژگی داشته باشد؟

حاوی مواد مغذی است

لوازم آرایشی خود از مواد شیمیایی ساخته شده اند که می توانند به سلامت پوست آسیب برسانند  اما برای جلوگیری از این آسیب ها و همچنین مراقبت از پوست  بهتر است لوازم آرایشی حاوی مواد مغذی بخرید.

مداد لب با کیفیت بالا حاوی ویتامین E و ویتامین های محافظ پوست است و در حین استفاده می تواند سلامت پوست لب شما را تضمین کند. این مدادها به لب های شما آسیبی نمی رسانند  آنها را پوسته پوسته نمی کنند و در نهایت هیچ حساسیتی روی لب های خود مشاهده نخواهید کرد.

 مداد لب خوب

سخن پایانی »

همانطور که می خوانید ، برای اینکه بتوانید مدادی بخرید که به لب شما آسیبی نرساند باید ویژگی های یک مداد با کیفیت خوب را در نظر داشته باشید و هنگام خرید از این نکات استفاده کنید.شما میتوانید با کلیک برروی چگونه لب‌هایی برجسته و حجیم با آرایش داشته باشیم؟ این مقاله هم را هم بخوانید.نظرات و یا پیشنهادات خودتون رو برای ما در پایین همین پست در قسمت ارسال نظر به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.