آرایش صورت, آرایش و زیبایی, ویدیو

نکات آرایشی مهم برای شکل صورت کشیده

نکات آرایشی مهم برای شکل صورت کشیده

نکات آرایشی مهم برای شکل صورت کشیده : اگر صورت کشیده های دارید و می خواهید بدانید چگونه می توانید با آرایش صورت خود را زیباتر جلوه دهید و نواقص آن را بپوشانید ، خوش آمدید. آرایش صورت های کشیده یک قاعده مهم دارد. فرد باید سعی کند صورت را به شکل بیضی و گرد نزدیک کند. این همان قانونی است که برای صورت های گرد هم به صورت برعکس صدق می کند.

اول از همه اگر نمی دانید که صورت کشیده ای دارید باید بررسی کنید و ببینید آیا همه اجزای صورت شما برابر هستند یا خیر! اجزای آن بینی ، فک و پیشانی است که همه آنها باید از اندازه مساوی برخوردار باشند. اگر چانه برجسته و کشیده ای دارید صورت شما کشیده در نظر گرفته می شود.

نکات آرایشی مهم برای مدل صورت کشیده

اصول آرایش صورت کشیده:

قبل از شروع ، باید بدانید که آرایش صورت های کشیده به منظور ایجاد تعادل در ساختار و اجزای صورت است و قرار نیست همه چیز از ابتدا تغییر کند.

به عنوان مثال اگر صورت گرد را دوست دارید ، نباید از کانتور زیاد و رنگهای برجسته یا نامناسب استفاده کنید. روش صحیح تشکیل چهره های باریک و کشیده این است که چهره خود را بشناسید و فقط تغییرات جزئی در آن ایجاد کنید.

بیشتر بخوانید» پوستی بدون نقص با کانسیلر + کانسیلر چیست؟

آرایش صورت کشیده نیز به مو و انتخاب مدل برای آنها مربوط می شود بسیار توصیه می شود از مدل چتری برای نشان دادن صورت کامل و کوتاه شدن پیشانی و زیبایی آن استفاده کنید.

هنگام تیره شدن سایه چشم یا تیره شدن نقاطی که نیاز به تیره شدن دارند ، مانند بینی سعی کنید قسمت های بیرونی را پررنگ تر و نواحی نزدیک بینی را روشن تر کنید.

نکات آرایشی مهم برای مدل صورت کشیده

بیشتر بخوانید» نکات آرایشی برای صورت‌های بیضی شکل 

آرایش صورت های کشیده چگونه است؟

حالا که به قسمتی می رسیم که در مورد حد وسط صحبت می کنیم بیایید با ابرو شروع کنیم. صورتهای کشیده عموماً باید دارای ابروهای پهن ، صاف و مایل باشند به طوری که میزان کشیدگی صورت کمتر قابل مشاهده باشد و تمایل به بیضی دارد. در این قسمت از آرایش صورت اگر ابرو با این ویژگی ها ندارید  باید سعی کنید آن را با مداد کامل کنید.

میکاپ صورت کشیده

آرایش مناسب برای صورت های کشیده

نکته بعدی که باید در مورد آرایش به آن توجه کنید نوع رنگ پوست است بهتر است رنگ پوست شما کمی روشن تر از آن باشد. به عنوان مثال از پنکیک های خیلی سبک برای انتخاب کرم پودر پوست سبز استفاده نکنید.

شما باید به دنبال رنگی باشید که مناسب پوست صورت شماست یعنی رنگ هایی برای پوست سبز روشن تا عدم تعادل با رنگ اصلی پوست شما ایجاد شود. به یاد داشته باشید آرایش نباید با اصل رنگ پوست و ظاهر صورت در تضاد باشد. بنابراین اگر رنگ پوست روشن یا گندمی دارید ، بهتر است کرم پودر را دو درجه روشن تر از پوست خود انتخاب کنید.

میکاپ صورت کشیده

اگر صورت لاغری دارید و می خواهید آن را کامل نشان دهید حتما از مژه مصنوعی یا اگر کاشت مژه دارید که چه بهتر استفاده کنید. اگر مژه های شما کم پشت و کوتاه هستند ، استفاده از مژه مصنوعی و کاشت مژه جذابیت بیشتری به چهره شما می بخشد.

استفاده از رنگ های شاد برای سایهیا رژ لب بیشتر برای آرایش صورت کشیده توصیه می شود زیرا این رنگ ها به باز شدن صورت شما کمک می کند. فراموش نکنید که خط چشم گربه ای بکشید که چهره کشیده را جذاب تر می کند. این امر توجه بیننده را به چشمان شما جلب می کند.

بیشتر بخوانید» با این چند ترفند ساده آرایش جوانتر به نظر می رسید !

نکات مهم در آرایش صورت کشیده:

در آرایش صورت های کشیده باید به دنبال آرایش براق باشید تا لاغری صورت شما کمتر نمایان شود. موهای کامل ، باز و حتی مجعد در کنار آرایش صورت بلند گزینه های خوبی هستند.

برای آرایش بهتر گونه خطی را که از لاله گوش به استخوان گونه کشیده می شود بکشید تا خط لبخند را سایه بزنید. به این ترتیب گونه های شما به جای کشیده شدن کامل تر به نظر می رسند.

میکاپ صورت کشیده

رژ لب مناسب برای صورت های کشیده

برای سایه چشم حتما دقت کنید و اصول را رعایت کنید. سایه براق یا روشن را انتخاب کنید و آن را به شدت از دو طرف بالا بکشید.

در اصل یک فرم هشتی مانند باعث پر نشان داده شدن این ناحیه خواهد شد. در کانتورینگ صورت های کشیده، سعی کنید ناحیه بیشتری از پیشانی را تیره کنید. این کار باعث می شود بلندی آن کمتر به چشم بیاید.

در رژ لب سعی کنید لب پایینی پرتر از لب بالا باشد لازم به ذکر است که در آرایش صورت های کشیده بهتر است از رنگ های روشن استفاده کنید. سعی کنید تا حد امکان از رژ لب های مات و تیره استفاده نکنید.

 

ویدیو آموزشی كانتورِ صورتهاى كشیده و لاغر

سخن پایانی»

امیدواریم این مقاله مورد پسند شما قرار گرفته باشد همانطور که میدانید مهم تکنیک و سبک آرایش شماست که میکاپ شما را جذابتر نشان میدهد به همین خاطر مسئله فرم صورت نیز اهمیت خاصی را دارد.شما همچنین میتوانید با کلیک برروی با توجه به فرم صورت خود کانتور بزنید! این مقاله را هم بخوانید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.