آرایش چشم, آرایش و زیبایی, صورت

تکنیک های میکاپ برنزه برای انواع فرم صورت

تکنیک های میکاپ برنزه برای انواع فرم صورت

تکنیک های میکاپ برنزه برای انواع فرم صورت : برنزه کردن بهترین راه برای ایجاد درخشش طلایی و آفتابی بر روی صورت است این آرایش می تواند گونه های شما را برجسته کرده  صورت شما را کانتور کرده و در چند ثانیه به صورت شما گرمای زیبایی ببخشد. اگرچه کلمه برنزه کردن اغلب به جای کانتورینگ استفاده می شود اما این دو تکنیک کمی متفاوت هستند.

تکنیک های میکاپ برنزه برای انواع فرم صورت

کانتور کردن صورت با نور و سایه در قسمت های مختلف صورت  که با اضافه کردن هایلایتر برای ایجاد درخشندگی و بیشتر روی صورت تکمیل می شود.

اگر برنزر اغلب گرمتر از سایه کانتور است. به طور کلی ، آرایشگران توصیه می کنند که یک پودر برنز مات را به آرامی در اطراف خط مو ، گونه ها و پل بینی خود بمالید تا فرم صورت شما یکدست شود و به صورت شما گرما و عمق کلی ببخشد.

حتما بخوانید» با این چند ترفند ساده آرایش جوانتر به نظر می رسید !

برنزه شدن میکاپ دخترانه

آیا می دانید چگونه از برنزر برای فرم صورت و رنگ پوست خود استفاده کنید؟ نکات و ترفندهای اساسی یک برنزه شیک را به شما معرفی می کنیم. اگر به تکنیک های مختلف گریم و آرایش علاقه دارید و می خواهید این کار را به صورت حرفه ای یاد بگیرید ، در دوره های آموزشی گریم و گریم شرکت کنید.

تکنیک های میکاپ برنزه برای انواع فرم صورت

حتما بخوانید» چگونه آرایش خود را حفظ کنیم تا زیباتر بنظر برسیم؟

3 مرحله آسان برای برنزه کردن حرفه ای

1. پوست خود را آماده کنید

همیشه قبل از استفاده از کانتور ، برنزر یا هر محصول آرایشی دیگر صورت خود را تمیز و مرطوب کنید. برای انجام این کار ، توصیه می کنیم از پاک کننده و مرطوب کننده برای پوست خود استفاده کنید تا پوست شما در بهترین حالت قرار گیرد.

آماده سازی پوست خود را با پرایمر مورد علاقه خود به پایان برسانید تا مطمئن شوید که آرایش شما در تمام طول روز باقی می ماند. سپس ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که طبق معمول کرم پودر و کانسیلر خود را بزنید و آماده شروع برنز کردن هستید!

تکنیک های میکاپ برنزه برای انواع فرم صورت

2. برنز را بر اساس رنگ پوست و نوع پوست خود انتخاب کنید

وقتی نوبت به انتخاب برنز مناسب برای رنگ پوست می رسد یک قانون کلی این است که هرگز بیش از یک یا دو درجه از رنگ طبیعی پوست خود را تیره نکنید. برنزر شما نباید روی پوست شما نارنجی یا مصنوعی به نظر برسد.

برای داشتن گرمای ملایم با ظاهری طبیعی ، توصیه می کنیم به دنبال برنزهایی با شکلات ، بلوط یا سایر رنگ های خاکی باشید.

همچنین  نوع پوست شما بر نوع برنزی که استفاده می کنید تأثیر می گذارد. به طور کلی ، چهار نوع محصول برنزه کننده وجود دارد: پودر ، کرم ، ژل و برنزر مایع ، که در ادامه بیشتر در مورد آنها توضیح خواهیم داد.

تکنیک های میکاپ برنزه برای انواع فرم صورت

حتما بخوانید» آرایش چشم های قهوه ای چگونه باید باشد؟

برنزرهای پودری

برنزرهای پودری برای انواع پوست مناسب هستند اما مخصوصاً برای پوست های چرب و مختلط مناسب هستند ، زیرا به راحتی ذوب نمی شوند و روی پوست نمی مالند. استفاده از برنزرهای پودری بسیار ساده است. فقط برس آرایشتان را به پودر برنزر بچرخانید و آن را روی پیشانی ، پل بینی و گونه های خود بزنید.

تکنیک های میکاپ برنزه برای انواع فرم صورت

برنزرهای کرمی یا ژل

کرم ها یا ژل های برنزه کننده برای انواع پوست های خشک یا معمولی مناسب هستند ، زیرا به هیچ وجه روی صورت پوسته پوسته نمی شوند. برای استفاده از برنزهای کرم که در تیوپی عرضه می شوند باید از یک اسفنج آرایشی استفاده کنید.

اما اگر برنزر شما به صورت استیکی است، کافی است آن را به طور مستقیم روی پوست خود بمالید یا از انگشت برای اینکار استفاده کنید و سپس با استفاده از یک اسفنج آرایشی مخلوط کنید.

میکاپ برنزه

برنزرهای مایع

برنزر مایع بهترین گزینه برای کسانی است که پوست خشک دارند یا می خواهند رنگ آرایش ملایم و ابریشمی داشته باشند. این محصول را می توان به راحتی با اسفنج یا برس آرایش استفاده کرد. به سادگی مایع برنزه کننده را روی صورت خود بزنید و آن را به صورت دورانی مخلوط کنید تا از برنزه شدن دخترانه خود لذت ببرید.

میکاپ برنزه جذاب

 برنزر را به 3 شکل انگلیسی روی صورت خود بزنید

در ابتدایی ترین روش برنزه کردن  شماره 3 را روی صورت خود بزنید. برای این کار ، ابتدا براش خود را در امتداد خط موی خود روی پیشانی بکشید و آن را تا استخوان گونه ادامه دهید.

سپس برنزر را به گونه خود بیاورید و دوباره آن را بچرخانید تا زیر خط فک شما سایه بگیرد. پس از اتمام کار برنزر شما باید به شکل 3 در کنار صورت شما باشد فقط به یاد داشته باشید که در نهایت برنزر خود را با حرکات دایره ای قلم مو کنید تا از ایجاد خطوط یا لکه های برنزر روی صورت جلوگیری کنید.

همچنین می توانید برنز را در امتداد شقیقه ها و پل بینی خود بزنید تا چهره شما حالت  آفتابی تر شود در نهایت آرایش خود را با رژگونه ای مناسب تکمیل کنید تا ظاهری طبیعی و درخشان داشته باشید.

میکاپ برنزه جذاب

آرایش برنزه برای صورتهای قلبی شکل

اگر صورت قلبی شکل دارید پهن ترین قسمت صورت شما پیشانی و باریک ترین قسمت آن چانه است. برای ایجاد برنزه صورت به شکل قلب ، یک پودر برنز مات روی پیشانی خود درست بالای خط گونه خود بزنید.

سپس، براش را از خط موی خود به سمت پایین گودی گونه پایین بیاورید. برای جلوه بیشتر، مقدار کمی از برنزر را روی نوک چانه خود اضافه کنید.

حتما بخوانید» نکات آرایشی مهم چشم و ابرو برای مبتدی ها

شکل صورت مربع

ارقام مربع دقیقاً مربع هستند! این بدان معناست که طول صورت شما تقریباً برابر با عرض صورت شما است و به طور کلی خط فک صاف و تیز دارید. برای برنزه شدن این نوع شکل صورت ، برنزر شکل “W” را روی گونه ها و پل بینی خود بزنید . این تکنیک دقیقاً تقلید از نور خورشید در صورت های مربع شکل است.

میکاپ برنزه جذاب

آرایش برنزه برای فرم صورت مستطیل شکل

چهره های مستطیل شکل شبیه به صورت مربع هستند. تفاوت در این است که طول این نوع صورت از عرض آن بیشتر است و بسیار شبیه به یک مستطیل است.

برای برنزه شدن روی صورت مقداری برنز مات را در بالای استخوان گونه و نوک چانه بزنید. سپس با استفاده از مقداری برنزر در نزدیکی خط موهای پیشانی کار را تمام کنید.

صورتهای بیضی شکل

در افرادی که صورت بیضی شکل دارند صورت از عرض بیشتر و فک گرد است. استفاده از برنزر برای این فرم صورت بسیار ساده است: کمی از برنزر خود را روی برجستگی گونه های خود بزنید و آن را روی خط موهای خود مخلوط کنید.

میکاپ برنزه جذاب

صورتهای گرد

پهن ترین قسمت صورت گرد معمولاً استخوان گونه است در حالی که پیشانی و چانه باریک تر است. برای برنزه کردن صورت گرد با آرایش ابتدا برنزر را روی برجستگی گونه خود و سپس کمی روی شقیقه ها ، نزدیک خط موهای خود بزنید. این تکنیک درخشش بسیار طبیعی روی صورت شما ایجاد می کند.

اگر تازه کار هستید این نوع آرایش ممکن است در ابتدا برای شما سخت باشد. اما با کمی تمرین ، انتخاب سایه و نوع برنزر مناسب و برس آرایش و اسفنج خوب ، می توانید برنزه ای عالی داشته باشید.

 

ویدیو آموزشی میکاپ برنز

سخن پایانی»

امیدواریم این مقاله مورد پسند شما عریزان قرار گرفته باشد همانطور که توضیح دادیم برای برنزه کردن انواع صورت با توجه به مدل و سبک آرایش میتوانید بهترین نوع آرایش صورت را انتخاب کنید.نظرات و یا پیشنهادات خودتون رو برای ما در پایین همین پست در قسمت ارسال نظر به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.