انواع لوازم آرایشی

انتخاب رنگ موی مناسب برای عروس خانم ها

انتخاب رنگ موی مناسب برای عروس خانم ها

انتخاب رنگ موی مناسب برای عروس خانم ها : انتخاب رنگ مو برای عروس یکی از موضوعاتی است که همه عروس خانم ها برای روز عروسی خود به آن فکر می کنند. با توجه به این که رنگ موها می تواند تاثیر بسزایی در زیبایی افراد داشته باشد ، بنابراین علاوه بر آرایش عروس  توجه به رنگ مو نیز بسیار مهم است.

انتخاب رنگ موی مناسب برای عروس خانم هاانتخاب رنگ موی مناسب

این عامل زیبایی ، اگر به درستی انتخاب شود ، می تواند نگاه دیگران را نیز با خود همراه کند. در غیر این صورت ، ممکن است اثر معکوس داشته باشد و حتی عروس را رنگ پریده یا خسته نشان دهد.

در این مقاله قصد داریم در مورد بهترین رنگ موی عروس خانم ها و نکاتی در انتخاب آن صحبت کنیم. اگر عروسی شما نزدیک است و نمی توانید در مورد رنگ موهای خود تصمیم بگیرید این مقاله را از دست ندهید.

بیشتر بخوانید» رنگ های محبوب و فانتزی مو را بشناسید!

زمان رنگ کردن موهای شما قبل از عروسی است

بسیاری از عروس ها رنگ کردن موهای خود را به آخرین دقیقه موکول می کنند. این به هیچ وجه توصیه نمی شود زیرا برخی از رنگ ها به زمان و چندین بار برای شستشو نیاز دارند تا جلوه و رنگ اصلی خود را نشان دهند. بنابراین  بهترین زمان برای رنگ کردن یک هفته قبل از روز عروسی است.

انتخاب رنگ موی مناسب برای عروس خانم ها

رنگ مو  مناسب را برای روز عروسی خود انتخاب کنید

انتخاب رنگ مو کاملا شخصی است و به سلیقه شما بستگی دارد. اما برای داشتن بهترین انتخاب ، باید به نکات زیر توجه کنید:

1. رنگهای گرم برای رنگ های گرم پوست

یکی از نکات مهم در انتخاب رنگ مو توجه به رنگ پوست شماست. افرادی که رنگ پوست آنها گرم است معمولاً هلویی، زرد یا زیتونی هستند. این افراد می توانند رنگ های گرم مانند موهای بلوند طلایی یا قهوه ای مایل به قرمز را انتخاب کنند.

انتخاب رنگ موی مناسب برای عروس خانم ها

بیشتر بخوانید» فرمول ساخت رنگ موی فندقی با دکلره و بدون آن

2. رنگهای سرد برای تن پوست سرد

افرادی که رنگ پوست سرد دارند رنگ پوست آبی ، قرمز یا صورتی دارند. اگر به دنبال رنگ موی مناسب برای روز عروسی خود هستید باید رنگ های سرد را انتخاب کنید. بنابراین  رنگ هایی مانند بلوند خاکستری با پایه آبی یا رنگ بنفش-قرمز برای شما بسیار مناسب است.

انتخاب رنگ موی مناسب برای عروس خانم ها

3. از رنگ طبیعی موهای خود زیاد فاصله نگیرید

شکی نیست که همه چیز طبیعیش زیباتر به نظر می رسد! برای انتخاب رنگ موی خود این قانون را رعایت کنید. گزینه ایده آل این است که در نهایت یک یا دو سایه تیره تر یا روشن تر از رنگ طبیعی موهای خود انتخاب کنید. زیرا سایه طبیعی موهای شما معمولاً با رنگ صورت شما مطابقت دارد.همچنین بخوانید: انتخاب بهترین رنگ موی مناسب برای پوست سبزه

انتخاب رنگ موی مناسب برای عروس خانم ها

4. آهسته پیش بروید

اگر واقعاً می خواهید تغییر رنگ موی خود را در روز عروسی خود ایجاد کنید ، توصیه می کنیم برای این کار وقت بگذارید. تغییر ناگهانی از رنگ موی تیره به روشن در روز عروسی نتیجه بهتری ندارد.

اگر موهای شما تیره است  ابتدا رنگ خنثی را انتخاب کنید. سپس مرحله به مرحله رنگ را به سمت رنگ دلخواه حرکت دهید.البته جنس مو مسئله مهمی است که باید دقت کنید افرادی که تارهای نازکی دارند رنگ کردن بیشت از حد توصیه نمیشود.

انتخاب رنگ موی مناسب برای عروس خانم هابیشتر بخوانید» نکات مهم برای پایداری رنگ مو با چند راهکار

5. ترکیب چند رنگ را امتحان کنید

امروزه روشهای مختلفی مانند هایلایت ، بالیاژ و … برای رنگ مو وجود دارد که به کمک آنها می توانید از ترکیب چند رنگ در موهای خود استفاده کنید. این روش های رنگ مو انتخاب های بسیار مناسبی برای روز عروسی شما هستند.

به عنوان مثال شما می توانید تنها قسمتی از موهای خود را بدون روشن کردن تمام موهای خود با استفاده از تکنیک بالیاژ یا هایلایت رنگ کنید. این باعث تغییر زیبا و ملایم در رنگ مو و صورت شما می شود و از تغییر ناگهانی و زننده رنگ مو جلوگیری می کنید.

انتخاب رنگ موی مناسب برای عروس خانم ها

زیباترین رنگ مو برای عروس چیست؟ تیره یا روشن؟

این سوالی است که اکثر عروس خانم ها قبل از عروسی از آرایشگر خود می پرسند. در این زمینه باید بگوییم که رنگ های تیره گزینه بهتری برای عروس های ایرانی است زیرا این رنگها سن افراد را کمتر و رنگ پوست روشن تری را نشان می دهند.

انتخاب رنگ مو

بیشتر بخوانید» متناسب با تناژ پوست خود رنگ موی جذاب انتخاب کنید

نکاتی در مورد انتخاب رنگ مو برای عروس

موی تیره

اگر رنگ طبیعی موهای شما تیره است اما می خواهید در روز عروسی خود موهای روشن و جذاب داشته باشید  توصیه می کنیم هایلایت کنید. با این تکنیک می توانید از رنگ های شکلاتی یا کاراملی بین موهای خود استفاده کرده و درخشندگی بیشتری به موهای خود ببخشید.

انتخاب رنگ مو

موی بلوند

برای افرادی که موهای روشن دارند و می خواهند در روز عروسی خود تغییر کوچکی در رنگ موهای خود ایجاد کنند ، لولایت‌ می تواند گزینه مناسبی باشد.

انتخاب رنگ مو

موی قرمز

برای کسانی که موهای قرمز دارند  استفاده از هایلایت روشن هرگز توصیه نمی شود. توصیه ما به این افراد استفاده از رنگ هایی مانند بادمجانی بین موهای طبیعی است.

انتخاب رنگ مو

سخن آخر»

نکته دیگری که در زمان انتخاب رنگ مو در روز عروسی باید به آن دقت کنید مدل شینیون موی شما است. این دو مکمل یکدیگر هستند.

توجه داشته باشید که روز عروسی بزرگترین روز در زندگی هر شخصی است. بنابراین از ریسک کردن بپرهیزید. هیچ وقت به دنبال تغییر ناگهانی در این روز نباشید. افراط در این کار می‌تواند تاثیرات منفی بر ظاهر شما داشته باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.