آرایش چشم, آرایش و زیبایی

کشیدن انواع خط چشم با توجه به فرم چشم ها

کشیدن انواع خط چشم با توجه به فرم چشم ها

کشیدن انواع خط چشم با توجه به فرم چشم ها : خط چشم بالدار خط چشم گربه ای یا خط چشم دنباله دار یکی از پرطرفدارترین مدل های خط چشم است که ظاهر فوق العاده زیبا و جذابی را برای چشم ها ایجاد می کند  به شرطی که مدل خط چشم متناسب با مدل چشم را طراحی کرده و زیبایی آن را کامل کنید.

در این قسمت از 2 رخ با ما همراه باشید و نکات مربوط به کشیدن خط چشم برای انواع مدل چشم را ببینید و بیاموزید و از این نکات برای ترسیم خط چشم زیبا و جذاب استفاده کنید.

کشیدن انواع خط چشم با توجه به فرم چشم ها

مدل خط چشم دنباله دار برای چشم های پف دار

اگر بعد از باز شدن چشمان شما چین و چروک پشت پلک ها قابل مشاهده نیست و پلک های شما متورم شده است ، بهتر است برای آرایش چشم شما زیباتر است انجام دادن این خط چشم برای چشم های پف کرده کمتر چشم های شما را نشان می دهد و چشم های شما را زیباتر می کند.

کشیدن انواع خط چشم با توجه به فرم چشم ها

مدل خط چشم دنباله دار برای چشم های کوچک

اگر اندازه چشم هاتون کوچک هست و چشم های نزدیک به هم دارید بهتره با کشیدن خط چشم دوتایی اندازه چشم هاتون رو کمی بزرگ تر نشون بدید. برای این کار ابتدا یک خط باریک در سرتا سر پلک بالایی بکشید و سپس یک خط کوتاه و باریک در زیر خط مژه پایین بکشید اما دقت داشته باشید که اندازه این خط از گوشه خارجی چشم تا نزدیکی مرکز چشم ادامه داشته باشه.

کشیدن انواع خط چشم با توجه به فرم چشم ها

مدل خط چشم دنباله دار برای مدل چشم های افتاده

اگر گوشه خارجی چشم ها به سمت گونه ها کشیده شده باشد مدل چشم شما افتاده است. برای این مدل چشم ، ابتدا باید یک خط باریک را روی پلک بکشید و سپس گوشه بیرونی پلک را به سمت بالا حرکت دهید تا کمتر چشمان افتاده نشان داده شود. البته استفاده از رنگ های جذاب و زیبا نیز می تواند زیبایی خط چشم شما را بیشتر نشان دهد.

کشیدن انواع خط چشم با توجه به فرم چشم ها

مدل خط چشم برای چشم هایی با پلک کوتاه

اگر پلک های بسیار کوتاهی دارید  می توانید از مدل های مختلف خط چشم برای زیباتر شدن چشم های خود استفاده کنید. خط چشم باریک و بلند در گوشه بیرونی چشم و همچنین خط چشم ضخیمی که از گوشه داخلی چشم شروع شده و به تدریج تا گوشه بیرونی پلک اندکی پهن می شود ، همچنین چشم های شما را جذاب تر نشان می دهد.

مدل خط چشم باریک

خط چشم دنباله دار برای چشم های گرد

اگر چشم های شما بزرگ و گرد هستند  بهتر است خط چشم را با یک قلمو  زاویه دار از گوشه بیرونی چشم بکشید و تا مرکز پلک ادامه دهید تا ضخامت خط چشم به تدریج از گوشه بیرونی به مرکز کاهش یابد. از پلک بهتر است این مدل خط چشم را با رنگ های شاد و نئونی بکشید تا زیبایی چشم های شما بهتر و بیشتر دیده شود.

مدل خط چشم باریک

خط چشم دنباله دار برای چشم بادامی

اگر چشمان شما در هر دو گوشه داخلی و خارجی تیز است ، مدل چشم شما بادامی است. برای این مدل چشم ، بهتر است شروع به کشیدن خط چشم از گوشه داخلی چشم کرده و تا گوشه بیرونی ادامه دهید و سپس رد چشم خط چشم را در امتداد گوشه چشم به سمت خارج بکشید.

مدل خط چشم باریک

سخن آخر:

امیدواریم این مقاله مورد پسند شما قرار گرفته باشد همانطور که مشاهده کردید برای انواع مدل هر چشمی خط چشم مناسبی در نظر گرفته میشود پس اگر فکر میکنید خط چشم شما مناسب مدل و فرم صورت شما نیست و چنگی به دل نمیزند پس باید فرم آن را تغییر دهید. همچنین شما میتوانید با کلیک برروی با توجه به فرم چشمان خود خط چشم زیبایی بکشید!  این مقاله را هم بخوانید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.