آرایش چشم, آرایش صورت, آرایش و زیبایی

نکات آرایشی مهم چشم و ابرو برای مبتدی ها

نکات آرایشی مهم چشم و ابرو برای مبتدی ها

نکات آرایشی مهم چشم و ابرو برای مبتدی ها : در این قسمت از 2 رخ به برخی از بهترین نکات برای آرایش چشم اشاره کردیم که می توانید با استفاده از آنها بهترین و زیباترین آرایش چشم را برای خود را داشته باشید.

نکات کلی برای آرایش چشم برای مبتدی ها

مهم نیست که شما علاقه مندان به آرایش هستید و روزانه آرایش می کنید یا به تازگی تصمیم گرفته اید که آرایش خود را شروع کنید. وقتی صحبت از آرایش چشم می شود ممکن است کمی مشکل داشته باشید زیرا آرایش چشم معمولاً کمی مشکل است.

اما نگران نباشید ! از آنجا که می توانید از چند ترفند آرایش استفاده کنید و نکات آرایشی عالی و کاربردی را اجرا کنید می توانید آرایش چشم را به بهترین شکل ممکن انجام دهید و زیبایی چشم خود را چند برابر کنید.

در این قسمت از 2 رخ لیستی از بهترین نکات آرایش چشم برای مبتدیان را آماده کرده ایم که می توانید با استفاده از این نکات و ترفندهای آرایش ، و از مبتدیان ، آرایش زیبا ، طبیعی و خیره کننده ای را برای چشم خود ایجاد کنید. به آرایش تبدیل به یک حرفه ای شده و زیباتر از همیشه شده است.

نکات آرایشی مهم چشم و ابرو برای مبتدی ها

نکات آرایشی برای کشیدن خط چشم و آرایش چشم برای مبتدیان

اگرچه خط چشم یکی از مراحل اصلی آرایش صورت برای برخی افراد است و برای برخی دیگر اهمیت چندانی ندارد اما همچنان یکی از اساسی ترین قسمت های آرایش چشم است.

در واقع کشیدن خط چشم به شما این امکان را می دهد که روی شکل و مدل چشم های خود کار کرده و زیبایی طبیعی چشم ها و مژه های خود را بیش از پیش نشان دهید.

بیشتر بخوانید» ترند میکاپ دخترانه متفاوت و جذاب 2022

برای استفاده بیشتر از خط چشم ، از نکات و ترفندهای آرایشی استفاده کنید:

✔مطمئن شوید که پلک های شما تمیز است سپس یک پرایمر روی پلک ها بزنید تا آرایش چشم پخش نشود و مدت بیشتری روی پوست بماند. برای اینکه مژه ها ضخیم تر و تیره تر به نظر برسند ، بهتر است خط چشم را تا حد ممکن به خط مژه نزدیک کنید تا تیره به نظر برسد. بخشی از خط مژه طبیعی شما. سپس گوشه بیرونی خط چشم را مطابق سلیقه خود و وضعیت چشم ها بیرون بکشید و خط چشم را کامل کنید.

✔اگر برای کشیدن خط چشم از مداد استفاده می کنید حتما نوک خط چشم مداد را کاملاً تیز کنید همچنین می توانید خط چشم خود را قبل از تیز کردن در فریزر قرار دهید تا از شکستن نوک مداد جلوگیری شود.

✔برای داشتن خط چشم دنباله دار بسیار زیبا حتما از خط چشم مایع استفاده کنید اگر در استفاده از خط چشم مایع مهارت چندانی ندارید ، ابتدا می توانید خط چشم مورد نظر خود را با مداد بکشید و سپس آن را با خط چشم مایع پر کنید.

✔اگر می خواهید ظاهر و آرایش بسیار طبیعی داشته باشید به جای استفاده از مداد سیاه برای کشیدن خط چشم بهتر است به سراغ رنگ هایی مانند قهوه ای یا خاکستری بروید و خط چشم ظریفی بکشید و از ریمل برای تغییر ظاهر چشم خود استفاده کنید.

توجه: هنگام کشیدن خط چشم همیشه صورت خود را بالا بیاورید و سپس به پایین نگاه کنید. با این کار مطمئن می شوید که خط چشم متقارن و زیبایی دارید.

نکات آرایشی مهم چشم و ابرو برای مبتدی ها

نکات آرایشی برای ریمل و آرایش چشم برای مبتدیان

احتمالاً شما نیز معتقد هستید که استفاده از ریمل مژه و ابرو چشم ها را کاملاً متحول می کند و احساس طراوت را برای صورت و چشم ها ایجاد می کند. در حقیقت ، استفاده صحیح از ریمل مژه و ابرو است که باعث می شود چشم ها درخشان و جوان به نظر برسند.

در اینجا بهترین روش های استفاده از ریمل وجود دارد.

✅همیشه ریمل را از ریشه مژه ها شروع کنید و سپس براش ریمل را به نوک مژه ها بکشید. با این کار حجم مژه ها افزایش می یابد و مژه ها را سنگین نمی کند.

✅بعد از اینکه یک لایه ریمل روی مژه ها زدید حدود 10 ثانیه صبر کنید و بعد لایه دوم ریمل را بزنید . بهتر است این مکث 10 ثانیه ای را بین هر لایه از ریمل که قرار است به مژه ها اضافه کنید داشته باشید تا مژه ها حالت غیر طبیعی پیدا نکنند.

✅بعد از بیرون آوردن براش ریمل از درون بطری ، بهتر است مایع اضافی ریمل را روی دستمال کاغذی پاک کنید . با این کار ، ریمل زدن راحتتر می شود و از ایجاد ظاهر عنکبوتی برای مژه ها نیز جلوگیری خواهید کرد.

✅اگر می خواهید بعد از ریمل مژه های ضخیم تر و تیره تری داشته باشید بهتر است براش ریمل را به صورت افقی نگه داشته و روی مژه ها بزنید و اگر می خواهید مژه ها بعد از ریمل طبیعی به نظر برسند باید از براش ریمل استفاده کنید. به صورت عمودی (مخصوص مژه های پایین) نگه دارید و ریمل مژه را روی مژه ها بزنید.

آرایش چشم و ابرو

بیشتر بخوانید» مدل میکاپ جدید و شیک مخصوص ترند سال 2022

نکات آرایشی برای سایه چشم و آرایش چشم مبتدیان

سایه چشم تا زمانی که از سایه چشم به درستی استفاده شود ، عمق و روشنایی را به چشم شما می افزاید. با استفاده درست از سایه چشم ، چشم های شما بزرگتر و زیباتر به نظر می رسند و آرایش چشم حرفه ای تری خواهید داشت.

برای استفاده صحیح از سایه چشم ، به نکات آرایشی بهداشتی توجه کنید:

✅یک براش  سایه چشم با کیفیت تهیه کنید. این ابزارها نه تنها به شما کمک می کنند که سایه چشم را به صورت حرفه ای و کامل روی پلک بزنید، بلکه دوام و طول عمر بالایی نیز دارند.

✅برای اینکه سایه چشم دوام بیشتری داشته باشد ، سایه چشم در چین و چروک پلک ها جمع نشود و رنگ سایه چشم فوق العاده زیبا و عالی باشد ، بهتر است یک پرایمر با کیفیت خوب برای چشم و پلک تهیه کنید.

✅بهترین راه استفاده از سایه چشم استفاده از رنگ تیره برای قسمت بیرونی چشم است که دقیقاً نزدیک خط مژه است یک رنگ متوسط ​​در مرکز پلک و یک رنگ روشن برای گوشه داخلی چشم  و این رنگها به خوبی مخلوط می شوند به طوری که هیچ حاشیه ای بین دو رنگ سایه چشم باقی نمی ماند.

آرایش چشم و ابرو

نکات آرایش ابرو

ابروها مهمترین شاخص زیبایی صورت هستند و برای زیباتر شدن چشم و صورت بعد از آرایش  لازم است زمان مناسبی برای آرایش ابرو در نظر گرفته شود. ابروهای معمولی در واقع قاب چشم ها هستند و زیبایی صورت شما را بسیار افزایش می دهند.

از نکات زیر برای ایجاد آرایش زیبا و حرفه ای برای ابروهای خود استفاده کنید:

انواع محصولات آرایش ابرو در دسترس است بهتر است محصولی را انتخاب کنید که نزدیک به رنگ تار و موهای ابرو باشد و از آن برای پر کردن شکاف ابرو به خوبی استفاده کنید.

مهمترین نکته برای آرایش ابرو این است که ظاهر و حالت ابروها تا حد امکان طبیعی باشد. این به این معنی است که از خطوط تعریف شده در بالا و پایین ابرو اجتناب کنید و فقط سعی کنید خط طبیعی ابرو و فاصله ابروها را با خط چشم یا سایه چشم پر کنید.

مقداری هایلایتر ظریف را زیر قوس ابروها بزنید تا شکل و مدل ابروها به بهترین شکل ممکن روی صورت دیده شود.

همچنین می توانید از ژل ابرو برای حالت دادن به ابروها و محکم نگه داشتن تارهای ابرو در محل خود استفاده کنید. با استفاده از این محصول آرایشی ، ظاهری منظم و بی نقص برای ابروها ایجاد می شود.

برای کشیدن ابرو بهترین پیشنهاد این است که از سایه ابرو و براش یا قلمو زاویه دار استفاده کنید و قبل از شروع به کشیدن ابرو ، براش را کمی خیس کنید .

آرایش چشم و ابرو

بیشتر بخوانید» روش درست آرایش لایت صورت + تصاویر میکاپ

برای جلوگیری از خراب شدن کرم پودر و پایه در اثر ریزش سایه چشم ابتدا آرایش چشم خود را تمام کرده و سپس به سراغ کرم پودر بروید تا مطمئن شوید که آرایش شما تازه به نظر می رسد.

اگر می خواهید آرایش چشم کامل و خیره کننده داشته باشید بهتر است رژ لب نرم و روشن را انتخاب کنید تا زیبایی چشم بهتر و بیشتر مورد توجه قرار گیرد. به طور کلی هنگام آرایش بهتر است تنها بر یک قسمت از صورت تأکید شود.

برای اینکه مژه ها بعد از فرمژه زدن خیلی خوب حالت دار و فر شوند بهتر است فرمژه را چند ثانیه با حرارت سشوار گرم کرده و بعد از فرمژه استفاده کنید.

آرایش چشم و ابرو

اخرین حرف

با این نکات آرایشی ، همه افرادی که در آرایش چشم مبتدی هستند می توانند تغییرات خوبی در مهارت های آرایش خود ایجاد کرده و آرایش چشم عالی و جذابی را برای خود ایجاد کنند. در واقع این نکات همه اصول اولیه را پوشش می دهد و امیدواریم دفعه بعد که آرایش می کنید برخی از این نکات را در نظر داشته باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.