آرایش و زیبایی

مدل های جدید موی چتری دخترانه 

مدل های جدید موی چتری دخترانه 

مدل های جدید موی چتری دخترانهمطمئناً شما در بین دوستان یا بستگان خود شخصی دارید که می گوید مدل موی چتری به صورت شما نمی خورد. شما حتی ممکن است از جمله افرادی باشید که چنین طرز فکری دارند.

اما باید بگوییم که این یک طرز فکر اشتباه است و اگر تجربه ناخوشایندی با این نوع مدل مو دارید به دلیل انتخاب نوع نادرست موهای چتری بود. بنابراین ، اگر هنوز می خواهید به صورت خود تنوع دهید و موهای خود را به روش جدیدی کوتاه کنید این مقاله ار 2 رخ را باید بخوانید

موی چتری

مدل های مختلف موی چتری که بهتر است بشناسید !

برخلاف تصور بسیاری از مردم چترها به اشکال گوناگون ارائه می شوند بنابراین این امکان وجود دارد که یکی از آنها به سراغ شما نیاید و دیگری جذابیت چهره شما را چند برابر کند. البته در ادامه به شما می گوییم که چگونه مدل موی چتری را بر اساس فرم صورت خود انتخاب کنید ، اما ابتدا انواع این مدل مو را بررسی می کنیم.

بیشتر بخوانید» مدل موی پاپیونی شینیون جذاب دخترانه

مدل موی چتری کوتاه

اگر با روش دقیق موهای کوتاه آشنا نیستید  این مدل مویی است که احتمالاً برای شما اتفاق می افتد! این نوع چتر دارای سبک خاصی است و نه تنها به افراد خاصی می آید ، بلکه همه آن را دوست ندارند. با این حال کسانی که صورت بیضی دارند و یک چتری کوتاه انتخاب می کنند به خوبی می دانند که چقدر برای آنها مناسب است.

موی چتری

مدل موی چتری یکدست

این مدل چتری همان سبک کلاسیک است که در مدل موهای مصری می بینیم. در این حالت  موی چتری به طور مساوی روی پیشانی ریخته می شود و برای موهای لخت و پر پشت است.

بیشتر بخوانید» مدل موی کوتاه را متناسب با نوع صورت انتخاب کنید!

مدل موی چتری بلند

اگر نمی خواهید موهای بلند خود را کوتاه کنید باید بگوییم که لازم نیست برای داشتن موی چتری این کار را انجام دهید! فقط قسمت جلوی موهای خود را کمی کوتاهتر از بقیه کنید و به خوبی حالت دهید.

موی چتری

مدل چتری فرق از وسط یا فرق کج

این مدل چتری ممکن است کوتاه یا بلند باشد اما در هر صورت با فرقی مشخص می‌شود که از وسط باز شده و به زیبایی به صورت قرینه دو طرف صورت قرار می‌گیرد.

البته مدل موی چتری فرق از وسط هم طرفداران زیادی دارد و اگر از چتری‌های صاف خسته شده‌اید پیشنهاد ما این است که حتما این نوع چتری را هم امتحان کنید.

ضمن اینکه نگهداری از آن‌ها هم خیلی راحت‌تر از چتری‌های یکدست است. مدل مو چتری کج ممکن است لِیر (لایه لایه)، بلند، متوسط، کوتاه، صاف یا فر باشد؛ پس تا دلتان بخواهد گزینه پیش رو دارید!

موی چتری

بیشتر بخوانید» معرفی هفت مدل موی ساده جذاب دخترانه 2021

مدل موی چتری لِیِر

این نوع مدل موی چتری معمولاً کج است و با استایل لایه‌لایه‌اش خود شکلی زیبا و جذاب ایجاد می کند. اگر تصمیم دارید موهای خود را چتری کوتاه کنید ، مدلی نیز خواهید داشت که در هر دو حالت عالی است.

موی چتری

مدل موی چتری فشن و مد این‌ روزها!

یکی از محبوب ترین مدل ها در سال های اخیر ، چتری های خاص و بلند است که جنیفر لوپز آن را مد کرده است. این نوع چتری کمی نامنظم است و در طرفین صورت کمی طولانی تر می شود.

این مدل موهای چتری به ویژه برای افرادی مناسب است که پیشانی بلند و صورت زاویه دار دارند همچنین ترکیب این مدل با هایلایت و لولایت رنگ مو ، استایل شما را زیباتر و جذاب تر می کند.

موی چتری

مدل موی چتری جدید

مدل موی چتری که به انگلیسی “Bangs”یا “fringe” نامیده می‌شود، یکی از انواع جذاب مدل مو به‌حساب می‌آید و چهرۀ شما را به طرز شگفت‌آوری تغییر می‌دهد. همانطور که حتما شنیده‌اید، این مدل مو در مصر باستان طرفداران زیادی داشته و حتی یک مدل به همین اسم هم وجود دارد:

موی چتری دخترانه

با این حال  چتری ها منحصر به مصر نبودند  و در قرن 16 در بریتانیا مد شده بودند  از ناپدید شدن در تاریخ نجات یافتند. با این حال ،در آن زمان ، “چتری” یک مدل موی اشرافی برای مردان محسوب می شد در حالی که در ابتدای مد چتری ها اگر زنی موهای خود را به این شکل کوتاه می کرد آن را نشانه‌ای از لغزش به سوی گناه تعبیر می‌کردند!

مدل موی مصری

موی چتری دخترانه

سخن آخر»

در این مقاله انواع مدل موهای چتری برای خانم ها و آقایان و همچنین نحوه کوتاه کردن آنها را به شما معرفی کردیم. بنابراین این بار از خود می پرسید: “موها به چه نوع موی چتری شبیه هستند؟” به این فکر کنید که مدل صورت و موهای چتری برای هر فرد مناسب است. آیا با خواندن این مقاله به مدل موی چتری علاقه مند شده اید؟ نظر خود را برای ما بنویسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.