آرایش و زیبایی, زیبایی

مدل موی پاپیونی شینیون جذاب دخترانه

مدل موی پاپیونی شینیون جذاب دخترانه

مدل موی پاپیونی شینیون جذاب دخترانه : شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید موهای خود را برای یک دوره ساده با یک مدل سریع و زیبا آماده کنید. نیازی نیست برای چنین چیزی ساعت ها در آرایشگاه باشید و هزینه زیادی برای آن بپردازید.ما در این مقاله از 2 رخ به این آموزش می پردازیم پس تا آخر همراه باشید.

مدل موی پاپیونی شینیون جذاب دخترانه

برای شینیون ساده این مو نیازی به وسایل زیادی ندارید و با چند وسلیه ساده و مبتدی میتوانید مدل موی پاپیونی جذابی را درست کنید این مدل مو جدا از زیبایی منحصر به فردی که داره خیلی فانتزیه و شما میتونید تو دورهمی های دوستانه و خانوادگی مدل بزنید فقط تنها نکته مهمی که داره اینکه موهای شما باید پرحجم و زیاد باشه تا بتونه یه پاپیون جذاب و قشنگی رو تداعی کنه.

بیشتر بخوانید» 31 مدل موی چتری دخترانه برای صورت های مختلف

وسایل موردنیاز شنیون موی پاپیونی

  • کش مو
  • سنجاق سر
  • برس معمولی
  • برس پوش دادن مو

مدل موی پاپیونی شینیون جذاب دخترانه

مراحل آموزش مدل موی پاپیونی

پاپیون یک مدل موی محبوب ، ساده و دخترانه است. برای دختران جوان ، نوجوانان و البته جوانان ، می توانید این مدل موی ساده را انتخاب کنید ، اما به یاد داشته باشید که هر چه رنگ مو روشن تر باشد ، این مدل مو بهتر خواهد بود.

بیشتر بخوانید» مدل موی کوتاه را متناسب با نوع صورت انتخاب کنید

1. آراستگی موها

به خاطر داشته باشید که برای داشتن یک مدل موی زیبا  باید موهای خود را قبل از انجام آرایش مو خوب بشویید و خشک کنید. اگر موهای شما پر حجم یا پف کرده است ، موهای خود را با برس گرد و سشوار بکشید تا زیبا به نظر برسد و پاپیون شما نیز زیبا باشد.

مدل موی پاپیونی شینیون جذاب دخترانه

2. موها را ببندید

شما می توانید اندازه پاپیون را به دلخواه خود ببندید پس از تعیین اندازه موها ، موها را از بالا با یک برس دانه ریز شانه کنید و با یک گیره مو یک دم اسبی محکم را روی سر خود ببندید.

موی پاپیونی

3. تقسیم مو

بعد از بستن مو 10 سانتی‌متر از موی بسته شده را با کش ببندید و آن را از وسط به دو نیم تقسیم کنید. مانند ویدیو آموزشی انتهای مو را از زیر به درون آن بالا آورید؛ سپس قسمت اضافی موها را مانند مرحله‌ قبلی از بخش میانی از پایین به بالا خارج کنید. اگر حجم موی شما کم است می‌توانید با پرس از زیر به موهایتان پوش دهید تا پاپیون موی زیباتری داشته باشید.

موی پاپیونی

بیشتر بخوانید» انواع مدل شینیون مو 2021!

4. ساختن مدل موی پاپیونی

به پاپیون ساخته شده با دستتان به سمت بالا حالت دهید. حالا همه‌ موها را با کش بسته و کش را سفت ببندید. در قدم بعدی باید حالت پاپیون را منظم کرده و یک بخش کوچک از موها را برای ساخت نهایی پاپیون به بالا ببرید و با سنجاق آن را زیر پاپیون بپوشانید. در آخر می‌توانید پاپیون را با مروارید یا گیره نگینی تزیین کنید.

موی پاپیونی

ویدیو آموزشی مدل مو پاپیون

سخن آخر:

اگر موهای فر دارید  درست کردن مدل موی پاپیونی برای شما کمی مشکل خواهد بود. اما با کمی ژل و تافت می توانید موهای خود را حالت دهید. اگر می خواهید موهای خود را به جای پاپیون با پاپیون تزئین کنید ، باید طرز تهیه پاپیون پارچه ای را بیاموزید. اگر ایده یا روش دیگری برای ساختن مدل موی پاپیونی دارید ، آن را با مخاطبین کاغذ رنگی خود به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.