مدل و بافت مو, ویدیو

مدل بافت موی جذاب با کاموا به صورت مرحله به مرحله

مدل بافت موی جذاب با کاموا به صورت مرحله به مرحله

مدل بافت موی جذاب با کاموا به صورت مرحله به مرحله : در این مقاله با روش بافت مو با نخ و مدل های بافت مو با نخ آشنا شدید. امیدواریم این مدل مو برای خانم ها و دختران با سلیقه شما دوستان عزیز مطابقت داشته باشد.

بافت مو یکی از بهترین روش ها برای تزئین موهای کوتاه و بلند است و می توانید موهای خود را با کمک انواع بافت مو با نخ ، جوجه تیغی ، و بافتن موی مجلسی  زیبا و جذاب کنید.

بافت مو با کاموا

مدل بافت مو با کاموا

اکثر خانم ها تصور می کنند که برای تزئین موهای خود باید به آرایشگاه مراجعه کنند و در صورت نادرست بودن این ایده  هزینه زیادی صرف کنند و شما می توانید از ابزارهای ساده ای که در اختیار موهای خود قرار می دهید در کوتاه ترین زمان استفاده کنید منحصر به فرد را ببخشید.

در مقالات قبلی آموزش بافت مو آفریقایی و آموزش بافت مو فرانسوی را مشاهده کردید. در ادامه مدل های بافت مو با نخ را پیش روی خود خواهید داشت.

بیشتر بخوانید» معرفی هفت مدل موی ساده جذاب دخترانه 2021

آموزش بافت موی با کاموا

بافت مو با کاموا همان بافت موی دردلاک است که می توانید موهای خود را به کمک کاموا های رنگی و زیبا به کمک بافت های ساده ببافید. برای انجام این مدل بافت مو ، ابتدا باید ابزار لازم را تهیه کرده و سپس اقدام به بافت مو کنید.

وسایل مورد نیاز

  • کاموای رنگی
  • کش پلاستیکی

مرحله اول

1. ابتدا موهای خود را کاملاً شانه کنید و مشخص کنید که از کجا می خواهید بافت موهای خود را شروع کنید.

بافت مو با کاموا

توجه داشته باشید که می توانید موها را با کمک شانه در فاصله یک تا دو سانتی متری از یکدیگر تقسیم کنید. همچنین بهتر است بافت را چند سانتی متر از قسمت مو شروع کنید تا قسمت بالای سر شما دیده نشود.

بافت مو با کاموا

2. باقی مانده موهایتان را به کمک کش به صورت محکم ببندید.

بافت مو با کاموا

3. موهای خود را به سه قسمت تقسیم کنید و قسمت راست مو را روی قسمت وسط قرار دهید ، سپس قسمت چپ مو را روی قسمت میانی مو قرار دهید و این کار را تا انتها انجام دهید سپس بافت موها را با کمک ژل محکم نمایید و برای محکم تر کردن موها از کش پلاستیکی استفاده نمایید.

بافت مو با کاموا

۴. اگر تمایل دارید بافت موهایتان به مدت چند ماه روی سرتان دوام داشته باشد بهتر است از کش های بیشتری استفاده نمایید و آن ها را حدود یک سانت از بالای موی بافته شده قرار دهید و به صورت محکم ببندید.

اگر تمایل دارید بافت مو با کاموا فقط چند ساعت روی موهایتان دوام داشته باشد نیازی به استفاده از کش ها به مقدار زیاد نمی باشد.

بافت مو با کاموا

مرحله دوم

1. سه تار نخ رنگی را جدا کرده و نخ را از انتهای این تار بردارید و انتهای نخ را از قسمت بالای تار یا قسمت بالای موهای بافته عبور دهید و نخ ها را از روی موها عبور دهید به طوری که آنها طول در هر بخش یکسان باشد توجه داشته باشید که طول رشته نخ تزئینی باید برابر طول موهای شما باشد و تمام قسمت های بافته شده را با کمک این نخ های رنگی بپوشانید.

بافت مو با کاموا

2. در این مرحله از بافتن مو با کاموا باید ۶ رشته از نخ کاموا کنار موی بافته شده خود داشته باشید که در این صورت می توانید دو نخ کاموا را انتخاب نمایید سپس آن ها را به سمت چپ موهای خود ببرید و ۴ تا از نخ کامواها را در کنار آن قرار دهید.

بافت مو با کاموا

3. بافت کامواها را شروع نمایید و آن ها را در کنار یکدیگر قرار دهید و رشته چپ موها را A در نظر بگیرید و رشته میانه موها را B در نظر بگیرید و مو بافته شده را با باقی رشته ها در سمت راست قرار دهید

سپس رشته B را از روی موهای بافته شده خود عبور دهید و دوباره آن را به سمت میانه موهایتان بیاورید سپس رشته A را از زیر رشته B عبور دهید و آن را از روی موهای بافته شده نیز عبور دهید.

و در قسمت میانی قرار دهید و رشته B را از زیر رشته A و بالای موی بافته شده و داخل میانه موهای بافته شده عبور دهید و مراحل ذکر شده را ادامه دهید تا به انتهای موهای خود برسید. کامواها باید به صورت محکم بسته شوند همچنین آن ها باید به صورت افقی روی موهای بافته شده قرار بگیرند.

بافت مو با کاموا

4. در صورت تمایل می توانید برای زیباتر شدن بافت مو  مهره هایی را به انتهای موهای بافته شده خود با نخ اضافه کنید سپس انتهای موهای بافته شده را ببندید تا مهره ها روی موها سر نخورد.

مدل بافت موی جذاب با کاموا به صورت مرحله به مرحله

5. کاموا های اضافی را کوتاه کنید تا موهای شما مرتب و زیبا به نظر برسد.

بافت مو با کاموا

 

 

ویدیو آموزش بافت مو با کاموا

بیشتر بخوانید» مدل موی کوتاه را متناسب با نوع صورت انتخاب کنید!

مدل های بافت موی با کاموا

برای بافت مو با کمک نخ  باید مهارت های لازم را داشته باشید که بتوانید آنها را تمرین کرده و تسلط لازم را در زمینه این بافت مو شیک و خاص تکرار کنید. توجه داشته باشید که اگر می خواهید.

بافت موهای شما خاص و زیباتر به نظر برسد بهتر است از نخ های رنگی مختلف استفاده کنید و رنگ نخ ها را به گونه ای انتخاب کنید که با هم مطابقت داشته باشند.

می توانید از این بافت مو برای موهای متوسط ​​و بلند استفاده کنید همچنین این مدل بافت مو برای زنان و دختران جوان در رده های سنی مختلف را می توان انتخابی مناسب و ایده آل دانست.

اگر می خواهید بافت موهای شما خاص و متفاوت به نظر برسد بهتر است از ترکیبی از چند رنگ نخ تیره و روشن برای بافتن موهای خود استفاده کنید.

می توانید بافت مو را با نخ روی موهای خود به مدت چند ماه یا چند ساعت نگه دارید. همچنین اگر می خواهید در مهمانی ها و مجالس بافت موی منحصر به فردی داشته باشید ، بهتر است از این مدل بافت موی شیک استفاده کنید.

مدل بافت موی جذاب با کاموا به صورت مرحله به مرحلهبافت مو با کاموا

مدل بافت موی جذاب با کاموا به صورت مرحله به مرحلهبافت مو با کاموا

مدل بافت موی جذاب با کاموا به صورت مرحله به مرحلهبافت مو با کاموا

مدل بافت موی جذاب با کاموا به صورت مرحله به مرحله

سخن آخر» 

امیدواریم این مقاله مورد پسند شما قرار گرفته باشد این مدل بافت ها را میتوان برای رده سنی مختاف بیشتر برای نوجوانان انتخاب کرد از انجایی که زیبایی خاصی به شما میدهد میتواند بسیار جذاب باشد.

شما همچنین میتوانید با کلیک برروی مدل موی پاپیونی شینیون جذاب دخترانه این مقاله را هم بخوانید.نظرات و یا پیشنهادات خودتون رو برای ما در پایین همین پست در قسمت ارسال نظر به اشتراک بگذارید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.