آرایش صورت, آرایش و زیبایی

مدل آرایش مناسب صورت با عینک طبی

مدل آرایش مناسب صورت با عینک طبی

مدل آرایش مناسب صورت با عینک طبی : امروز ما یک پست ویژه برای خانم های زیبا که عینک می زنند داریم. آیا از گذاشتن عینک خود کمی احساس ناراحتی می کنید؟ اصلا نگران نباشید. در اینجا با چند ترفند آرایشی  عینک شما یکی از بهترین اکسسوری شما خواهد بود.

شاید یکی از سوال های شما به عنوان کسی که عینک میزند این باشد که چطور میتوان ارایش چشم مناسبی انتخاب کرد؟ مسلما عینک یک وسلیه و یا حتی اکسسوری مزاحم برای کسانی که مجبورند از انها استفاده کنند است! بیاید با هم به چگونگی ارایش صورت در عین زیبایی خودش را به خوبی نشان دهد همراه باشیم.

به نظر شما عالی نیست؟ این ترفندهای آرایشی فوق العاده را امتحان کنید و با عینک خود جذاب به نظر برسید!

مدل آرایش مناسب صورت با عینک طبی

میکاپ شیک با عینک طبی

مدل آرایش مناسب صورت با عینک طبی

قسمت زیر چشم را روشن کنید

اولین قدم برای آرایش عالی هنگام استفاده از عینک طبی آرایش مشکی زیر چشم است. برای روشن شدن این ناحیه از کانسیلر که دو درجه روشن تر از رنگ پوست معمولی شماست استفاده کنید.

این باعث می شود ظاهر شما روشن و شاداب به نظر برسد در صورت باقی ماندن حلقه های سیاه ، ابتدا باید اصلاح کننده را امتحان کنید. از رنگ هلویی استفاده کنید که آبی تیره آن قسمت را خنثی می کند.

مدل آرایش مناسب صورت با عینک طبیمیکاپ شیک با عینک طبی

مدل آرایش مناسب صورت با عینک طبی

از سایه چشم تیره استفاده نکنید

هنگام استفاده از سایه چشم  به خاطر داشته باشید که رنگ های تیره باعث خستگی چشم شما می شوند. بنابراین به جای رنگهای تیره به دنبال رنگ های خنثی و روشن باشید.

با این ترفند چشمان شما برجسته و تازه به نظر می رسد. می توانید از سایه چشم روشن استفاده کنید که جلوه زیادی به چشم شما می بخشد.

خط چشم را منظم بکشید

خط چشم برای برجسته سازی چشم ها انتخاب خوبی است هنگام استفاده از آن  ضخامت قاب عینک را در نظر بگیرید. اگر ضخیم است خط چشم شما نیز باید ضخیم باشد. خط چشم نازک برای فریم های باریک و روشن مناسب است. این یک قانون ساده است این به شما بسیار کمک می کند و باعث می شود متعادل به نظر برسید.

مدل آرایش مناسب صورت با عینک طبی

آرایش صورت برای افراد عینکی

آرایش شیک برای افراد عینکی

به دنبال حجم دهنده باشید

هنگام خرید ریمل نوع حجم کننده را انتخاب کنید. نیازی به بلندی زیاد نخواهید داشت زیرا مژه ها ممکن است به عینک برخورد کنند از انواع ضخیم شدن مطلع باشید. با استفاده از ذره بین ، مژه ها برجسته تر به نظر می رسند.

توجه: برس ریمل خود را تمیز کنید تا مقدار اضافی آن پاک شود. این کار از شکل گیری زیاد مژه ها جلوگیری می کند. در نهایت از ریمل خود با حرکات سریع زیگزاگ استفاده کنید.

آرایش شیک برای افراد عینکی

آرایش صورت برای افراد عینکی
آرایش شیک برای افراد عینکی

سخن آخر:

امیدواریم این مقاله مورد پسند شما قرار گرفته باشد دقت کنید هر نوع ارایشی که انجام میدهید باید مطابق چشم های شما باشد یکی از مهمترین لوازم برای زیباتر نشان دادن چشم های شما کانسیلر است پس از معجره آن غافل نشوید.نظر شما چیست ایا میتوانید به راحتی ارایش شیک با عینک طبی را داشت؟ در پایین همین پست برای ما کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.