آرایش چشم, آرایش و زیبایی

زیرسازی آرایش چشم باید چگونه باشد؟

زیرسازی آرایش چشم باید چگونه باشد؟

زیرسازی آرایش چشم باید چگونه باشد؟ داشتن چشمان زیبا و جذاب به تنهایی نقش مهمی در زیبایی و جذابیت چهره دارد ، اما آرایش حرفه ای چشم می تواند این زیبایی را دو چندان کند.

همانطور که یک آرایش دقیق و ماهرانه می تواند چشم ها را زیبا تر و جذاب تر کند  آرایش نامناسب نیز می تواند چشم ها را غمگین  خسته و بی انرژی جلوه دهد. بنابراین همیشه توصیه می شود که آرایش چشم با نهایت دقت و ظرافت انجام شود به عبارت دیگر برای اینکه آرایش شما جلوه ای زیبا و جذاب داشته باشد زیر سازی چشم و صورت باید به صورت حرفه ای انجام شود.

زیرسازی آرایش چشم باید چگونه باشد؟

منظور از زیرساری چشم چیست؟

همه خانم ها معمولاً اطلاعاتی در مورد پایه آرایش دارند اما درک آنها از کرم آرایش چشم ممکن است دقیقاً با اصول انجام درست آن مطابقت نداشته باشد. به عنوان مثال ، باید بدانید که وقتی صحبت از زیرسازی آرایش چشم می شود ، این پایه تنها به استفاده از خط چشم و ریمل محدود نمی شود.

این بدان معناست که قبل از استفاده از ریمل خط چشم و سایه چشم  باید با کمک ترفندها پایه لازم برای آرایش چشم ها را فراهم کرد در این مقاله می خواهیم شما را با اصول حرفه ای زیر ساخت چشم آشنا کنیم. بنابراین اگر شما نیز علاقه مند به یادگیری این روش ها هستید و دوست دارید چشمان خود را حرفه ای تر نشان دهید  در این مقاله با 2 رخ همراه باشید.

بیشتر بخوانید» چگونه با کمک کرم پودر عیوب صورت را بپوشانیم؟

عملکرد زیرسازی چشم

زیرسازی آرایش چشم به معنی از بین بردن عیوب ناحیه اطراف چشم ، آماده سازی پلک برای آرایش چشم ، افزایش دوام و طول عمر آرایش چشم و یکنواختی و زیبایی بیشتر آرایش است.

به دلیل حساسیت پوست اطراف چشم  این ناحیه از صورت نیاز به مراقبت های ویژه تری دارد. همچنین برای داشتن آرایش زیبا در این ناحیه ابتدا باید از محصولات مخصوص دور چشم برای رفع سیاهی دور چشم ، چین و چروک و لکه های احتمالی روی پوست استفاده کنید.

زیرسازی آرایش چشم باید چگونه باشد؟

نکات مهم در زیرساخت ها

برای آرایش و میکاپ حرفه ای چشم ها ، باید اطلاعات کافی در مورد شکل چشم و نوع پوست داشته باشید که در ادامه به آنها می پردازیم.

 تشخیص شکل چشم ها

ممکن است برای شما اتفاق بیفتد که بعد از اتمام آرایش از حالت چشم خود راضی نباشید. به عنوان مثال ، چشمان شما کمی کوچکتر شده ، پلک های شما افتاده است ، یا چشمان شما اغراق آمیز شده است. دلیل نارضایتی شما عدم هماهنگی بین آرایش و فرم چشم است.

بنابراین ، ویژگی هایی مانند داشتن چشم های کوچک یا بزرگ ، افتادگی یا کشیده شدن پلک ها ، داشتن مژه های کوتاه و بلند و زیبا همه می توانند بر آرایش چشم شما تأثیر بگذارند بنابراین می توان گفت اولین قدم در زیرسازی آرایش چشم شناختن شکل چشم ها است.

بیشتر بخوانید» آیا از فواید کرم دور چشم چیزی میدانید؟

– نوع پوست را بشناسید

پس از تشخیص شکل چشم ها نوبت به شناخت نوع پوست می رسد. این بدان معناست که ویژگی هایی مانند پوست چرب یا خشک یا چشم ها که دارای چین و چروک یا حلقه های تیره در اطراف هستند همگی نقش مهمی در چگونگی تشکیل چشم ایفا می کنند.

زیرسازی آرایش چشم

روش زیرسازی چشم مراحل زیرسازی چشم

پس از آگاهی از شکل چشم و نوع پوست ، اکنون زمان آن رسیده است که پایه آرایش چشم را پایه ریزی کنید. برای ایجاد پایه چشم حرفه ای ، می توانید مراحل زیر را دنبال کنید:

– پاکسازی پوست اطراف چشم

برای تمیز کردن پوست اطراف چشم می توانید از پاک کننده یا پد چشم استفاده کنید و به آرامی تمام آلودگی ها و لوازم آرایشی اطراف چشم را از بین ببرید. اگر قبلاً کرم پودر روی پوست خود دارید حتما آن را پاک کنید.

بیشتر بخوانید» راحت ترین راه موثر برای از بین بردن لک صورت

– از ژل ، کرم یا ماسک های مرطوب کننده استفاده کنید

در این مرحله باید از محصولاتی استفاده کنید که برای آبرسانی به ناحیه اطراف چشم طراحی شده اند تا رطوبت مورد نیاز در این ناحیه را تأمین کنند این کار نه تنها پوست اطراف چشم را شاداب می کند بلکه به پوشش بهتر محصولات آرایشی این ناحیه نیز کمک می کند.

زیرسازی آرایش چشمزیرسازی آرایش چشم باید چگونه باشد؟

– از پرایمر مخصوص آرایش چشم استفاده کنید

این مرحله را می توان مهم ترین و اصلی ترین مرحله در آرایش حرفه ای و زیرسازی چشم دانست. پرایمرهای چشم از افتادن آرایش به دلیل گرما یا عرق جلوگیری می کند. به همین دلیل  این محصولات بیشتر زمانی استفاده می شوند که افراد می خواهند در مهمانی های خاص شرکت کنند و دوام آرایش چشم برای آنها بسیار مهم است.

– از کانسیلر استفاده کنید

پس از استفاده از پرایمر آرایش چشم نوبت استفاده از کانسیلر برای کرم پایه چشم است در این مرحله  انتخاب کانسیلر مناسب بسیار مهم است. کانسیلر باید با توجه به نوع پوست ، میزان پوشش مورد نیاز و رنگ مناسب انتخاب شود.

– استفاده از مژه مصنوعی

استفاده از مژه مصنوعی نقش مهمی در تغییر وضعیت چشم ها دارد. بنابراین اگر می خواهید از مژه مصنوعی استفاده کنید ، حتماً به چشم ها نگاه کنید. به گردی یا کشیدگی و چشمان کوچک یا بزرگ توجه کنید.

همه این مراحل جزو اصول آرایش چشم هستند. بنابراین پس از اتمام پایه یا پایه ، می توانید آرایش چشم خود را با استفاده از سایه ، خط چشم ، مداد یا ماسک کامل کنید

زیرسازی آرایش

مزایای استفاده از پرایمر برای فونداسیون چشم

  • پر کردن چین و چروک های اطراف چشم
  • افزایش دوام و ماندگاری آرایش چشم
  • جلوگیری از ریزش آرایش چشم به ویژه برای افرادی که دارای تعریق زیاد و یا پوستی چرب هستند

ویژگی های پرایمر آرایش چشم

  • دوام و ماندگاری بالا
  • عدم پوسته پوسته شدن و یا ایجاد خط بر روی پلک
  • بهره مند از بافتی نرم و سبک
  • دارای جلوه ای مات و غیر چرب
  • دارای پوشش دهی مناسب
  • دارای خاصیت آبرسانی

زیرسازی آرایش

محصولات مناسب برای فونداسیون چشم

در این قسمت محصولاتی را معرفی می کنیم که می توانید از آنها برای کرم چشم حرفه ای خود استفاده کنید.

پاک کننده چشم: برای پاک کردن آلودگی های پوستی و مواد آرایشی می توانید از پاک کننده ی دو فاز کلوریس، پاک کننده دو فاز آرایش چشم و لب بایومارین، پاک کننده دو فاز آرایش چشم این لی و محلول پاک کننده تک فاز چشم بیلندا استفاده نمایید.

با استفاده از محلول پاک کننده چشم علاوه بر پاکسازی چشم  می توانید نرمی و طراوت پوست ناحیه چشم را تامین کرده ، از کشیدگی و خشکی پوست در اطراف ناحیه حساس چشم جلوگیری کرده و چشم را برای این مشکل آماده کنید.

این محصولات علاوه بر آبرسانی ، خستگی و تیرگی اطراف چشم را کاهش می دهند ، گردش خون را در ناحیه ظریف دور چشم افزایش می دهند و نرمی و لطافت را به پوست اطراف چشم می دهند. این محصولات همچنین به محصولات پایه چشم کمک می کند تا به راحتی پوست را بپوشانند.

پرایمر سایه: مهمترین ابزار آرایشی فونداسیون آرایش چشم ، پرایمر سایه است که ما آن را برای کرم زیر چشم حرفه ای ، پایه سایه چشم کوزارت ، پرایمر چشم نوبا ، پایه پایه آرایش چشم Inglot و پایه سایه چشم نود بایت پیشنهاد می کنیم.

زیرسازی آرایش

مژه مصنوعی: برای مژه مصنوعی ، سفیر به شما مژه مصنوعی Su Sui Samira Ulfat و مژه مصنوعی Max Factor را پیشنهاد می کند که جلوه منحصر به فردی به چشم شما می بخشد و از جمله لوازم آرایشی مورد نیاز برای کرم فونداسیون چشم است.

همچنین برای چسباندن مژه های مصنوعی به مژه های طبیعی خود می توانید از چسب مژه ضدآب فرابیوتی بی رنگ و چسب مژه مصنوعی آرت دکو استفاده نمایید و برای برداشتن مژه های مصنوعی نیز می توانید از پاک کننده چسب مژه مصنوعی آرت دکو استفاده کنید.

سایه چشم: برای داشتن آرایش چشمی ماندگار می توانید از سایه چشم ضدآب مید تو لست پوپا، سایه چشم مدادی مید تو لست، سایه چشم مدادی دو کاره کالر بیگ بیو، سایه چشم مایع متال شاک اسنس و سایه چشم استیکی بلک استار بای تری استفاده نمایید.

آموزش مرحله ای زیرسازی آرایش

سخن آخر»

امیدواریم این مقاله مورد پسند شما قرار گرفته باشد دقت کنید همانطور که گفتیم اگر شما بیس آرایش مناسب و درستی نداشته باشید قطعا آرایش شما حالت کسل کننده و محوی نسبت به آرایشی که داشتید میشود.شما همچنین میتوانید نظرات و یا پیشنهادات خودتون رو برای ما در پایین همین پست در قسمت ارسال نظر به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.