آرایش صورت, آرایش و زیبایی, ویدیو

آموزش آرایش ابرو دخترانه و زنانه با مداد + ویدیو

آموزش آرایش ابرو دخترانه و زنانه با مداد + ویدیو

آموزش آرایش ابرو دخترانه و زنانه با مداد + ویدیو » ابروها یکی از مهمترین قسمت های صورت در هر فردی هستند  اما توجه کمتری به این قسمت در آرایش صورت و چشم می شود  بخشی در آرایش چشم که می تواند کل صورت شما را تحت تاثیر قرار دهد.

آرایش ابرو از گذشته تا به امروز بسیار تغییر کرده است در مقاله امروز می خواهیم انواع آرایش ابرو با سایه و روش های اساسی طراحی و آرایش ابروهای عروس را به شما آموزش دهیم.

آموزش آرایش ابرو دخترانه و زنانه با مداد + ویدیو

آموزش آرایش ابرو با مداد

اگر می خواهید آرایش ابرو بی عیب و نقص داشته باشید  قبل از انجام هر کاری باید بتوانید میزان ابروهای خود را تعیین کنید. این کار در آرایشگاه ها برای آرایش چشم عروس و ابرو با دقت انجام می شود. در دنیای آرایش و زیبایی یک قانون خاص برای این امر وجود دارد.

صرف نظر از شکل صورت می توانید با این خطوط فرضی آرایش حرفه ای ابرو داشته باشید. برای انجام این کار  ابتدا باید مداد یا براش آرایشی مناسب را درست در کنار تیغه بینی قرار دهید ، یک خط مستقیم فرضی بکشید و انتهای آن را در تاج ابروهای خود مشخص کنید.

آموزش آرایش ابرو دخترانه و زنانه با مداد + ویدیو

آرایش زیبا و فوری ابرو در سه مرحله ساده

حالا باید یک خط مورب فرض کنید تا مداد شما از همان لبه تیغه بینی و تقریباً از وسط قرنیه چشم عبور کند  حالا این نقطه را نیز مشخص کنید.

در آخر تنها لازم است تا مداد را از کنار پره های بینی زاویه ای بیشتر دهید و آن را به گونه ای قرار دهید تا خط فرضی از لبه بینی و گوشه انتهایی چشم شما رد شود. این نقطه دقیقا جایی است که باید ابرو شما به انتها برسد. حالا باید این نقاط را به یکدیگر رسانده و توسط مداد و یا سایه به ابروهایتان مدل بدهید.

آموزش ویدیویی آرایش فوری ابرو

نحوه ارایش ابرو تصویری

در آرایش ابرو با سایه  از مدل هایی استفاده کنید که از دو رنگ در پالت خود استفاده می کنند ، با این کار می توانید در واقع چندین تناژ رنگ داشته باشید و فقط باید رنگ های پالت را به دلخواه ترکیب کنید. و رنگی متناسب با ابروهای خود پیدا کنید. برای زیباتر شدن ابروها  ابتدا تارهای اضافی مو را با موچین بردارید و ابروهای خود را کاملاً تمیز کنید.

حالا با استفاده از یک قلم مو تمیز از ترکیب رنگی خود برداشته و انتهای ابرو را طراحی کنید. این کار عموما برای ارایش ابرو خالی استفاده خواهد شد.

اگر می توانید انتهای ابرو را خودتان بکشید که مشکلی نیست ، اگر نمی توانید و می خواهید این کار را کاملا حرفه ای انجام دهید می توانید از پاراگراف اول استفاده کرده و خطوط فرضی بکشید و سپس انتهای ابرو را بکشید.

آموزش آرایش ابرو دخترانه و زنانه با مداد + ویدیو

انواع مدلهای آرایش ابرو شیک

همیشه ابتدا ابروهای خود را که تاج ابرو نامیده می شود محو کنید  این به طبیعی تر نشان دادن ابروهای شما کمک می کند. هرگز خط ابرو خود را بسیار بالاتر از ابروهای معمولی ترسیم نکنید زیرا ظاهر کاملاً غیر طبیعی ایجاد می کند. در انتهای کار  با یک قلمو ، پایین و بالای ابروهای خود را تمیز کنید و از کرم پودر و کانسیلر استفاده کنید تا ظاهری مرتب داشته باشد.

آرایش ابرو دخترانه

نحوه ارایش ابروهای پرپشت

در آرایش ابروهای پرپشت کار شما کمی راحت تر خواهد بود زیرا نیازی به کشیدن خطوط فرضی نیست و مرزهای ابروهای شما کاملاً مشخص خواهد بود. وقتی خط زیر ابروها را می کشید  خط را با یک برس کمی محو کنید.

حالا توسط یک برس تمیز ریمل برای کشیدن قسمت بالای ابرو تارهای مو را به پایین شانه کنید تا مرز کامل موهای ابروی شما مشخص شود.

حالا همان خط را کمی با مداد یا سایه پر کنید هرگز مدادی را بالای آن خط نکشید زیرا ظاهری مصنوعی به شما می دهد  هنگام کشیدن خط  فقط قسمت های خالی را در ابروهای پر کنید و سپس رنگ را با یک برس پخش کنید تا ابروهای شما بیش از حد پر و غیر طبیعی به نظر نرسند.

آرایش ابرو دخترانه

سخن آخر»

امیدواریم این مقاله مورد پسند شما قرار گرفته باشد همانطور که دیدید نحوه آرایش ابرو برای هر نوع مدلی که میخواهید اموزش دادیم اگر نظر و یا پیشنهادی دارید میتوانید برای ما در پایین همین پست در قسمت ارسال نظر به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.