آرایش چشم, آرایش صورت, آرایش و زیبایی, ویدیو

آرایش چشم های قهوه ای چگونه باید باشد؟

آرایش چشم های قهوه ای چگونه باید باشد؟

آرایش چشم های قهوه ای چگونه باید باشد؟ آرایش مناسب برای چشم های قهوه ای  آرایشی است که هم چشم ها را بزرگتر نشان می دهد و هم آنها را درخشان می کند. انتخاب رنگ پایه و سایه برای چشم ها چندان دشوار نیست. رنگ هایی مانند قهوه ای ، آبی ، طلایی و صورتی روشن و صورتی روشن باعث ایجاد کنتراست در چشم می شود.

آرایش چشمآرایش چشم قهوه ای با انواع رنگ پوست

آرایش چشم

آرایش چشم های قهوه ای

در حقیقت ته رنگ سرد موجب تضاد با گرمی ته رنگ چشمان می شود و درخشش آن ها را چند برابر می کند. برای سایه های آبی و بنفش، بهترین تون گوجه ای یا آبی، است. استفاده از خط چشم مشکی موجب درخشش چشمان قهوه ای می شود.

ریمل مشکی نیز چشم های قهوه ای را باز و روشن می کند. از ریمل برای ضخیم تر و بلندتر شدن مژه ها استفاده می شود. اما در چشم های قهوه ای زیبایی خاصی به چشم ها می بخشد.

آرایش چشمآرایش چشم قهوه ای با انواع رنگ پوست

آرایش چشم

بیشتر بخوانید» نکات آرایشی مهم چشم و ابرو برای مبتدی ها

ترکیب رنگ سایه چشم 

اگر چشم های قهوه ای-فندقی دارید ، یکی از بهترین سایه ها طلایی است. زیرا رنگ طلایی به رنگ زرد کمک می کند تا به خوبی در چشمان قهوه ای شما ظاهر شود.

البته کاملا طلایی کردن پلک چشم به هیچ وجه توصیه نمی شود بهتر است از ترکیب رنگی مشابه عکس بالا استفاده کنید .چشم قهوه ای- دودی، استفاده کنید. اگر رنگ دودی را دوست ندارید، رنگ طلایی را با رنگ برنز و یا مسی ترکیب کنید تا مکمل چشمان قهوه ای شما باشد.

چشم های قهوه ایآرایش چشم قهوه ای با انواع رنگ پوست

چشم های قهوه ای

بیشتر بخوانید» مدل آرایش مناسب صورت با عینک طبی

چشم های قهوه ای

بیشتر بخوانید» ترند میکاپ دخترانه متفاوت و جذاب 2022

روشن شدن چشمای قهوه ای 

بقیه آرایش شما باید اندازه ای باشد که توجه را فقط به چشم خود جلب کند بنابراین  شما باید زیبایی چشمان خود را حفظ کنید. سایه های براق و خط چشم باعث افزایش روشنایی چشم ها شده و چشم ها را بزرگتر نشان می دهد. برخی از ست های آرایش چشم قهوه ای برای سهولت کار شما طراحی شده اند.

چشم های قهوه ایترکیب رنگ سایه چشم دخترانه

چشم های قهوه ای

ویدیو ارایش برای چشم های قهوه ای و مشکی

سخن آخر:

همانطور که گفتیم برای هر سبک و مدل از آرایش چشم میتوانید بهترین و شیک ترین ارایش را داشته باشید چشم ها در میکاپ بیشترین تاثیر را دارند به همین خاطر بهتر باید روی چشم ها وقت بزارید شما هر مدل و رنگی میتوانید با ارایش کلی صورتتان داشته باشید اما اگر دنبال یک چیز متفاوت بودید در این مقاله با نشان دادن تصاویر متعدد شما را راهنمایی کردیم همچنین پیشنهاد میکنیم با کلیک برروی آموزش آرایش چشم دودی کلاسیک + ویدیو این مقاله را هم بخوانید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.