آرایش و زیبایی, زیبایی

چتری مو براساس فرم و شکل صورت شما + تصاویر

چتری مو براساس فرم و شکل صورت شما + تصاویر

چتری مو براساس فرم و شکل صورت شما + تصاویر : مدل موی چتری از جمله مدل موهایی است که همیشه محبوب و پرطرفدار بوده و با گذشت سالها از جذابیت آن کاسته نشده است مهم نیست مدل موی کوتاه زنانه زیبا دارید یا بلند  مطمئن باشید موهای چتری یکی از انواع مختلف مدل موهای جذاب هستند که می توانند زیبایی زیادی را برای شما را دو چندان کنید.

چتری مو براساس فرم و شکل صورت شما + تصاویر

نکته مهمی که باید در این مورد به خاطر بسپارید این است که این مدل مو برای افرادی که پیشانی بلندی دارند مناسب تر خواهد بود  زیرا علاوه بر زیبایی ، به کاهش قد پیشانی و متعادل شدن صورت کمک می کند.

بنابراین ، اگر پیشانی بلندی دارید ، توصیه می کنیم حتی یکبار قلب خود را به دریا بیندازید و این مدل مو را امتحان کنید.

بیشتر بخوانید« 10 روش طبیعی برای تقویت و رشد مو

موی چتری به چه صورت هایی می آید؟

مطمئناً تا به حال این سوال برای شما پیش امده که آیا موی چتری به من می آید؟” قبل از انتخاب این مدل مو و کوتاه شدن مدل موی جلو ، ابتدا شکل هندسی صورت خود را پیدا کنید. برای این کار می توانید به عکس بالا مراجعه کرده و شروع به بررسی صورت خود کنید.

نکته بسیار مهمی که باید به خاطر بسپارید این است که اگر مدل موی چتری عروسکی ، موی چتری کج ، موهای فرفری و موجود با فرم صورت شما متناسب نیست.

ممکن است ظاهر و صورت شما جذاب به نظر نرسد ، بنابراین بهتر است زمانی که وسواس لازم را برای موهای چتری کوتاه ایجاد کنید. صورت شما ممکن است بیضی شکل ، مستطیل ، گرد ، مربع یا مثلث ، یا قلب یا لوزی باشد.

چتری مو براساس فرم و شکل صورت شما + تصاویرمدل مو برای صورت

چتری مو جذاب

مدل هایی از موهای فر و حالت دار

صورت مربع: صورت های مربعی باید از چتری های پرپشت و صاف خودداری کنند زیرا این مدل مو شکل مربع فک آنها را بیشتر نشان میدهد. موهای چتری صاف کم پشت تا پایئن ابروها یا موی چتری یک طرفه بیشتر برای این افراد مناسب است.

چتری صورت گرد: چتری های فرفری چهره های گرد را بسیار جذاب می کند. زیرا در زاویه ای که موها روی صورت قرار می گیرند ، صورت کمی باریک و باریک تر را نشان می دهد. انتهای موهای چتری را طوری تنظیم کنید که با بقیه موها میزان شود.

چتری مو براساس فرم و شکل صورت شما + تصاویرمدل مو برای صورت

چتری مو براساس فرم و شکل صورت شما + تصاویر

بیشتر بخوانید« چگونه موهای خود را در خانه کوتاه کنیم؟ برای خانم ها

موهای چتری برای صورت بیضی: اگر صورت بیضی دارید بسیار خوش شانس هستید زیرا انواع موهای چتری صورت شما را متعادل و زیبا می کند. این مدل چهره را گردتر نشان می دهد و اگر پیشانی بلندی دارید بهتر است از این مدل برای کوتاه شدن موهای خود استفاده کنید.

مدل مو چتری صاف باعث کادربندی صورت های بیضی شکل می شود و این مدل برای افرادی مناسب است که دارای موهای لخت و صافی می باشند.

صورت مستطیل: برای صورتهای مستطیل ، موهای چتری کم پشت صاف و یا کج مناسب تر است. موهای چتری صاف پر پشت مربع بودن فک شما را تشدید می کند بنابراین از این مدل پرهیز کنید.

چتری مو براساس فرم و شکل صورت شما + تصاویرمدل مو برای صورت

چتری مو جذاب

صورت به شکل قلب: شما معمولاً پیشانی های پهن و چونه باریک و کوچک دارید ، بنابراین چتری های ضخیم چهره آنها را نامتعادل نشان می دهد ، اما چتری های نامتقارن کج چهره آنها را زیبا تر و متعادل تر نشان می دهد.

صورت مثلثی: اگر صورت شما مثلثی است ، هر دو چتری مستقیم پرپشت و چتری راست برای شما مناسب است زیرا این مدل موها باعث می شود چهره شما متعادل تر به نظر برسد.

صورت لوزی: صورتهای لوزی شکل نیز می توانند از انواع موی چتری با خیال راحت استفاده کنند زیرا این مدل مو برای صورت آنها در هر شکلی مناسب است.

چتری مو جذاب

بیشتر بخوانید» 14 راهکار موثر برای پرپشت شدن سریع مو

چگونه می توان موهای چتری را صاف کرد؟

موهای خود را به عقب شانه کنید و سپس آنها را به صورت دم اسبی ببندید.
انتهای دم اسبی خود را به جلو بکشید و طول موهای چتری را به دلخواه تنظیم کنید ، سپس با گیره مو محکم کنید.

کمی اسپری تافتی روی دم اسبی موهای خود اسپری کنید حالا موهای خود را کمی فر کرده و به صورت مدل موی گوجه فرنگی در بالای موهای خود با یک گیره محکم کنید.

در نهایت موهای چتری را اتو کنید و روی پیشانی مرتب کنید. این مدل مو به طور کلی ظاهری شلوغ یا به عبارتی جلوه خوبی ندارد بنابراین اجازه دهید همانطور به شکل طبیعتش است باقی بماند.

چتری مو جذاب

چگونه می توان مدل موی چتری درست کرد؟

ساده ترین راهی که می توانید مدل موی چتری را روی صورت خود داشته باشید این است که ابتدا برخی از موهای جلوی صورت را جدا کرده و به خوبی شانه کنید  همانطور که در زیر نشان داده شده است.

بهتر است موهای خود را کمی خیس کنید تا کنترل بیشتری بر آنها داشته باشید حالا موها را با دو انگشت خود به یک طرف بچرخانید و سپس طول موهای خود را از زیر قسمت پیچ خوردگی کوتاه کنید.

چتری مو جذاب

سخن آخر”

امیدواریم این مقاله مورد استفاده و توجه شما قرار گرفته باشد همانطور که دیدید داشتن موهای چتری جذاب به خیلی چیزها بستگی دارد اول از همه فرم صورت و جنس موی شما معمولا کسانی که موهای پرپشت و ضخیمی دارند بسیار مناسب تر برای زدن موی چتری هستند. نظر شما چیست برای ما در پایین همین پست در قسمت ارسال نظر به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.