آرایش صورت, آرایش و زیبایی

نحوه صحیح کشیدن و برجسته کردن لب ها با مداد لب

نحوه صحیح کشیدن و برجسته کردن لب ها با مداد لب

نحوه صحیح کشیدن و برجسته کردن لب ها با مداد لب : در این مقاله نحوه کشیدن خط لب را در چند مرحله ساده را یاد میگیریم امیدواریم با توجه به مراحل ذکر شده بتوانید فرم منحصر به فردی به لب های خود ببخشید و ظاهر خودتون رو جذابتر و کامل کنید.

لب ها مهمترین اجزای صورت هستند ، بنابراین بهتر است هنگام آرایش حساس باشید تا بتوانید لب هایی خوش فرم و جذاب داشته باشید همچنین از آرایش لب  رژ لب و برق لب برای آرایش استفاده می شود نحوه کشیدن رژ لب بسیار مهم است.

نحوه صحیح کشیدن و برجسته کردن لب ها با مداد لب

نحوه کشیدن مداد لب

نحوه کشیدن رژ لب در نگاه اول بسیار ساده به نظر می رسد ، اما اگر هنگام کشیدن رژ لب مراقبت لازم صورت نگیرد ، ممکن است لب ها غیر طبیعی و زشت به نظر برسند.

بیشتر بخوانید» افزایش ماندگاری رژلب با چند راهکار ساده

مراحل کشیدن خط لب

1. از یک بالم لب بی رنگ برای پایه گذاری لب ها استفاده کنید. همچنین بالم لب ها را مرطوب و نرم می کند.

2. در این مرحله  مداد لب را انتخاب کنید که نزدیک به رنگ رژ مورد نظر شما باشد سپس نوک مداد لب را با یک مداد تراش تیز کنید تا بتوانید خطوط ظریفی بکشید.

3. به کمک مداد لب یک ضربدر در وسط لب بالایی تان بکشید.

4. خطی راست را به صورت دقیق روی خط لب پایین تان بکشید.

نحوه صحیح کشیدن و برجسته کردن لب ها با مداد لب

5. مطابق تصویر یک نقطه در وسط لب بالا و گوشه لب خود در دو طرف قرار دهید.

6. سمت چپ و راست لب فوقانی خود را از مقطع به نقطه ای که در وسط صلیب و گوشه لب خود مشخص کرده اید ، از بالا به پایین مداد لب و نیمه دوم بکشید. لب های خود را از گوشه لب تا نقطه مشخص کنید. یک مداد لب از پایین به بالا بکشید ، سپس برای لب پایین ، یک خط از بالا و گوشه سمت چپ لب را از بالا به پایین بکشید و این خط را به خطی که در پایین لب کشیده اید وصل کنید.

7. در این مرحله تمام قسمت های لب خود را به کمک رژ لب کاملاً پر کنید و برای بزرگ شدن لب ها ، طبق مراحل ذکر شده ، اطراف لب خود را بزرگ کنید تا غیر طبیعی به نظر نرسد.

8. در این مرحله می توانید رژ لب بزنید. برای زدن رژ لب بهتر است از براش مخصوص استفاده کنید تا بتوانید رژ لب را به طور دقیق روی لب های خود برنید.

نحوه صحیح کشیدن و برجسته کردن لب ها با مداد لب

 

 

در صورت تمایل نیز می توانید برای آمبره کردن لب ها و انداختن سایه روشن روی آن ها از کانسیلر استفاده نمایید و مقدار کمی از کانسیلر را روی قسمت وسط لب پایین بزنید و لب بالا و پایین را چندین بار به هم بچسبانید و به کمک دست هایتان کانسیلر را روی لب ها فید نمایید.

توجه داشته باشید که اگر هنگام کشیدن خط لب قسمتی از خط بیرون زده باشد ، می توانید آن را با براش و کانسیلر محو کنید و در انتها می توانید با براش و کانسیلر برای آرایش صورت استفاده کنید تا سفید زیادی روی لب های شما نباشد.

بیشتر بخوانید« با توجه به رنگ پوست بهترین رژلب را انتخاب کنید!

برجسته کردن لب

 

ویدیو آموزشی کشیدن صحیح خط لب و برجسته کردن لب

 

سخن آخر»

امیدواریم این مقاله مورد پسند شما قرار گرفته باشد همانطور که میدانید آرایش لب اینکه تمیز و با دقت انجام شود زیبایی آن دوچندان میشود پس به این نکات توجه داشته باشید.شما همچنین میتوانید با کلیک برروی چگونه با رژلب و کانسیلر لبی حجیم و برجسته داشته باشید؟ مطالعه کنید.نظرات و یا پیشنهادات خودتون رو برای ما در پایین همین پست در قسمت ارسال نظر به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.