آرایش و زیبایی, زیبایی

فرمول ساخت رنگ موی فندقی با دکلره و بدون آن

فرمول ساخت رنگ موی فندقی با دکلره و بدون آن

فرمول ساخت رنگ موی فندقی با دکلره و بدون آن » رنگ مو فندقی در دسته رنگ های قهوه ای است که با برخی از رنگ های طلایی و مسی و گاهی قرمز دارای عمق و درخشندگی بیشتری است. به گونه ای که هاله های مسی ، نارنجی و طلایی به خوبی در آن نمایان است.

اگر موهای قهوه ای دارید و بدنبال تغییر کوچک اما محسوس هستید ، قطعاً رنگ موی فندقی برای شما بسیار مناسب خواهد بود. فندقی به تغییر ظاهر مات موهای قهوه ای سوخته و شکلاتی شما کمک کرده و گرمای بیشتری به ظاهر شما می بخشد.

فرمول ساخت رنگ موی فندقی با دکلره و بدون آن

فرمول ترکیب رنگ موی فندقی روشن

برای این رنگ مو ابتدا موها را با دکلره به پایه 8 برسانید. سپس یک چهارم تیوپ رنگ مو فندقی پایه 7 ، یک چهارم تیوپ رنگ مو کاپوچینو 7 ، نصف تیوپ پایه دودی 8 ، واریاسیون نقره ای و سبز و بنفش دو سانت از هر کدام و اکسیدان شماره ۱ را با یکدیگر ترکیب کنید.

رنگ مو فندقی بدون دکلره به سادگی روی موهای طبیعی رنگ میدهد و برای پوشاندن موهای سفید بسیار مناسب است. برای به دست آوردن این رنگ مو ، باید نصف تیوپ رنگ مو فندقی 5 ، یک چهارم تیوپ رنگ موی طبیعی 5 ، یک چهارم تیوپ رنگ موی شکلاتی پایه 5 و 9 درصد اکسیدان را ترکیب کرده و در نهایت آن را روی موهای خود قرار دهید حدود 45 دقیقه.

بیشتر بخوانید» آرایش صورت با توجه به رنگ موی شما باید چگونه باشد؟

فرمول ساخت رنگ موی فندقی با دکلره و بدون آن

✅ برای داشتن یک رنگ موی فندقی تیره با دکلره اگر موهای شما دکلره شده باشد و به پایه ۶ یا ۷ رسیده باشد کار ساده ای در پیش دارید. می توانید برای تهیه خمیر این رنگ مو از نصف تیوپ رنگ مو فندقی ۴، یک چهارم رنگ مو طبیعی پایه ۵، یک چهارم تیوپ رنگ مو شکلاتی پایه ۶، واریاسیون بنفش و آبی و دودی از هر کدام دو سانت و اکسیدان ۶ درصد استفاده کنید.

بیشتر بخوانید» متناسب با تناژ پوست خود رنگ موی جذاب انتخاب کنید

✅ برای داشتن رنگ موی فندقی شکلاتی با دکلره (رنگ موی فندقی متوسط) ابتدا موها باید به پایه دکلره 7 رسیده باشند سپس نصف تیپوپ رنگ موی فندقی 6 ، نصف تیپوپ بلوند شکلاتی متوسط ​​، دو سانت واریاسیون بنفش و اکسیدان ۶ درصد را با یکدیگر ترکیب کرده و به موهای خود بزنید.

فرمول ساخت رنگ موی فندقی با دکلره و بدون آن

✅ برای داشتن یک رنگ مو فندقی بدون دکلره باید موهای طبیعی و یا قهوه ای با پایه حداقل ۵ داشته باشید. پس از آن نصف تیوپ رنگ موی فندقی ۶، یک چهارم تیوپ رنگ طبیعی پایه ۷، یک چهارم تیوپ رنگ شکلاتی پایه ۷، واریاسیون بنفش دوسانت، واریاسیون آبی یک سانت و اکسیدان ۹ درصد را با یکدیگر مخلوط کنید.

✅ برای داشتن این رنگ موی فندقی با دکلره ، باید موهای خود را به پایه 8 برسانید. سپس از نصف تیوپ رنگ پایه فندقی 7 ، نصف تیوپ از پایه موی عسلی درجه 7 دو سانت واریاسیون بنفش، اکسیدان شماره ۲

بیشتر بخوانید» انتخاب بهترین رنگ موی مناسب برای پوست سبزه

✅ رنگ موی فندقی عسلی بدون دکلره می تواند موهای شما را تحت تاثیر قرار دهد به شرطی که موهای طبیعی داشته باشید یا موهایی با پایه قهوه ای طلایی و عسلی رنگ شده باشند.

سپس می توانید از نصف تیوپ پایه عسل 7 ، نصف تیوپ پایه فندقی 6 ، یک سانت واریاسیون آبی، دو سانت واریاسیون بنفش، یک سانت واریاسیون سبز و اکسیدان ۹ درصد استفاده کنید.

رنگ موی فندقی

✅ برای داشتن یک فندقی ماهاگونی بدون دکلره (رنگ مو شرابی فندقی) نیاز دارید به: سه چهارم تیوپ رنگ فندقی پایه ۶، یک چهارم تیوپ رنگ قرمز مسی پایه ۶، دو سانت واریاسیون بنفش، اکسیدان شماره 2

برای این منظور باید موهای رنگ نشده و یا موی قهوه ای با پایه بین ۵ تا ۷ داشته باشید. پس از آن از سه چهارم تیوپ رنگ برنز سولاری مارک استیل، یک چهارم تیوپ رنگ فندقی پایه ۷، واریاسیون مسی و اکسیدان شماره ۲ استفاده کنید.

ویدیو آموزشی رنگ موی قهوه ای بدون قرمزی توسط

کلام آخر:

البته باید توجه داشت که اجرای رنگ مو به صورت حرفه ای نیاز به تمرین زیادی دارد که عمدتا افرادی که به لوازم آرایشی علاقه مند هستند این نوع فعالیت را به صورت حرفه ای دنبال می کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.