آرایش صورت, انواع لوازم آرایشی

انواع رنگهای رژلب + مناسب رنگ پوست

انواع رنگهای رژلب + مناسب رنگ پوست

انواع رنگهای رژلب + مناسب رنگ پوست : به عنوان یک نویسنده زیبایی باید بگویم که رژ لب و برق لب جذاب ترین لوازم آرایشی هستند. خبر خوب برای شما این است که این سه رنگ برای هر زن مناسب است  بنابراین حتماً آن را در لوازم آرایشی خود داشته باشید.در این مقاله از 2 رخ میخواهیم درباره انواع رنگهای رژلب با توجه به رنگ پوست که میتوانید برای خود داشته باشید.پس تا آخر این مقاله همراه ما باشید.

انواع رنگهای رژلب با توجه به رنگ پوست

انواع رنگ رژلب:

  • کالباسی
  • قرمز
  • نود
  • سرخابی
  • قهوه ای
  • شکلاتی
  • مرجانی

رنگ کالباسی :

این رنگ یکی از رایج ترین رنگ هایی است که همیشه توصیه می کنم این نوع رژگونه برای چشم های مشکی نیز بسیار مناسب است و به همین دلیل خیلی از خانم ها همیشه از آن استفاده می کنند.

انواع رنگهای رژلب با توجه به رنگ پوست

قرمز مات:

اگر قصد دارید فقط از یک محصول آرایشی استفاده کنید ، باید رژ لب روشن باشد. رنگ قرمز رژ لب صورت شما را تازه می کند حتی اگر آرایش دیگری ندارید.این رنگ برای مجالس های رسمی و نیم رسمی بسیار مناسب است و آرایش شما را جذاب نشان میدهد.

انواع رنگهای رژلب با توجه به رنگ پوست

رنگ صورتی براق روشن:

رنگ دیگری که هر زنی باید داشته باشد یک رژ لب صورتی براق است. این رنگ رژ لب باعث می شود پوست شما بازتر به نظر برسد.این رنگ جزو رنگ هایی محسوب میشود که برای پوست های رنگ روشن بسیار مناسب است.

انواع رنگهای رژلب با توجه به رنگ پوست

رنگ نود:

این رنگ با توجه به زیبایی بی نظیری که دارد بسیار در میکاپ آرایش شما تاثیر دارد و میتواند آرایش صورت را به طوری جذابتر کند یعنی وقتی این رنگ رو انتخاب میکنید تمام صورت شما زیبایی خودش را نشان میدهد.

رنگ رژلب

رنگ سرخابی :

این رنگ یکی دیگر از رنگهای جذاب رژلب است که آرایش شما را جذاب میکند این رنگ به پوست های خنثی جذاب است و میتوانند از این رنگ استفاده کنند.

رنگ رژلب

رنگ قهوه ای “

یکی دیگر از رنگهای منحصر به فرد رنگ قهوه ای البته این رنگ طرفداران خاص خودشو داره یعنی نمیتوان به همه این رنگ را پیشنهاد کرد این رنگ را میتوان برای کسانی که پوست سفید دارندبسیار فوق العاده است و میتوان پیشنهاد کرد.

رنگ رژلب

رنگ شکلاتی :

این رنگ هم هم خانواده رنگ قهوه ای است تنها تفاوتش به تیره بودن آن است جزو رنگهای جذاب محسوب میشود و مناسب آرایش تیره است.

رنگ رژلب

رژلب رنگ مرجانی:

این رنگ هم بسیار مناسب تابستان و فصل های گرم سال است به همین منظور کسانی که پوست برنز و یا روشن هم دارند میتوانند از این رژلب استفاده کنند.

رنگ رژلب

سخن آخر»

ما در این مقاله سعی کردیم جدا از انواع رنگ رژلب های جدید به بررسی انواع پوست هم بپردازیم اگر شما نظر و یا پیشنهادی دارید میتوانید برای ما در پایین همین پست در قسمت ارسال نظر به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.