آرایش صورت, صورت

اصلاح و تمیزی ابرو در خانه با چند راه ساده!

اصلاح و تمیزی ابرو در خانه با چند راه ساده!

اصلاح و تمیزی ابرو در خانه با چند راه ساده! همانطور که می دانید ابرو یکی از مهمترین اجزای صورت است و برای زنان مهم است که آن را تمیز و مرتب نگه دارند. این باعث می شود که همیشه به آرایشگاه برویم.

برای اینکه مجبور نباشید مدام به آرایشگاه بروید بهتر است اصلاح ابرو را در خانه انجام دهید. در این مقاله نحوه انجام اصلاح ابرو در خانه را توضیح می دهیم.پس تا انتهای این مقاله همراه 2 رخ باشید.

اصلاح و تمیزی ابرو در خانه با چند راه ساده!

اصلاح ابرو در خانه

یکی از مواردی که در اصلاح ابرو باید به آن توجه کرد ، تعیین شکل صحیح ابرو است. زیرا داشتن ابروهایی متناسب با فرم صورت بسیار مهم است و تاثیر زیادی روی صورت می گذارد.

برای تعیین شکل ابروها ، ابتدا دسته تیغه بینی را به طول تیغه بینی با وسیله ای علامت بزنید به عنوان مثال ، انتهای تیغه بینی یا تاج ابرو را با مداد ابرو مشخص کنید.

بیشتر بخوانید» همه چیز درباره میکروبلیدینگ ابرو را بدانید!

این علامت نشان دهنده شروع ابرو است. در مرحله بعد  دسته قلم مو را از تیغه بینی تا طول چشم علامت زده و با مداد ابرو ، که انتهای ابرو را مشخص می کند ، مشخص می کنیم.

و در آخر سینه ابرو یا میانه ابرو رو پیدا می‌کنیم و به این صورت شکل ابروی شما مشخص می‌شود. اما یک روش دیگر برای تعین شکل ابرو برای اصلاح در منزل استفاده از شابلون های از پیش آماده شده برای ابرو است که به راحتی می‌توانید به وسیله این شابلون ها مدل ابرو را پیداکنید.

اصلاح و تمیزی ابرو در خانه با چند راه ساده!

ابروها را بعد از حمام اصلاح کنید

یکی از روش هایی که باعث اصلاح ابرو در خانه می شود اصلاح بعد از حمام. زیرا آب داغ باعث نرم شدن فولیکول های مو و تحمل رفع موهای زائد با موچین می شود.

داشتن نور کافی

نور نقش بسیار مهمی در اصلاح ابرو در خانه دارد زیرا اگر هنگام انجام کار دید درستی نداشته باشید ممکن است موهای ابرو را بیش از حد بردارید.یا برعکس  بنابراین داشتن نور طبیعی کافی بسیار مهم است.

بیشتر بخوانید»  عکس هایی از مدل ابرو شیک دخترانه و زنانه

اصلاح ابرو در خانه

برای از بین بردن موهای زائد ابرو  باید آن را در جهت خود مو ، یعنی به سمت بالا بلند کنید. البته پس از تعیین شکل صحیح ابروها و شانه زدن آنها ، موهای زائد را بردارید. زیرا شانه زدن مو باعث می شود موهای زائد برای اصلاح ابرو بهتر به نظر برسد.

تمیزی ابرو

قیچی ابرو برای اصلاح در خانه

کوتاه کردن صحیح ابروها بسیار مهم است زیرا اگر یکی از موهای ابرو ناهماهنگ شود ، ظاهر ابروها را خراب می کند. روش صحیح برش قیچی این است که ابتدا موها را به سمت بالا شانه کرده و موهای ناهماهنگ را کوتاه کرده و سپس شانه و موهای ناهماهنگ را در جهت مخالف کوتاه کرده و سپس ابروها را با شانه مرتب کنید. علاوه بر این بهتر است از قیچی تیز و باریکی که مخصوص ابرو است استفاده کنید.

بیشتر بخوانید» با چند روش خانگی به پرپشت شدن ابرو کمک کنید

نقش آینه در اصلاح ابرو در خانه

آینه یکی از ابزارهایی است که نقش مهمی در اصلاح ابرو دارد زیرا اگر آینه را به درستی انتخاب نکنید ، ممکن است در برداشتن موهای زائد ابرو اشتباه کنید.

بهتر است از آینه هایی که بزرگنمایی زیادی دارند استفاده نکنید. زیرا باعث خطا می شوند. از آینه ای استفاده کنید که در آن می توانید موهای زائد را به راحتی مشاهده کنید تا در برداشتن آنها اشتباهی رخ ندهد و حتماً از نور طبیعی استفاده کنید.

تمیزی ابرو

داشتن ابروهای ضخیم

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که ابروهای نازک و پایینی دارید راه هایی برای داشتن ابروهای پرپشت وجود دارد. یکی از این روش ها سایه ابرو است. با کشیدن سایه در داخل ابروها ، به راحتی می توانید ابروهای خود را ضخیم نشان دهید راه دیگر تتوی و هاشور ابرو است.

ویدیو آموزشی برداشتن ابرو

سخن آخر:

امیدواریم این مقاله مورد پسند شما قرار گرفته باشد ما در بخش های قبلی از مقاله 2 رخ به صورت مفصل درباره آموزش کامل برداشتن ابرو متناسب با صورت در خانه صحبت کردیم در این مقاله نحوه برداشتن ابرو با توجه به مدل صورت همچنین چه راهکاری برای مرتب برداشتن ابرو بحث کردیم.بنابراین اگر شما نظر و یا پیشنهادی در این باره دارید میتوانید برای ما در پایین همین پست در قسمت ارسال نظر به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.