آرایش صورت, آرایش و زیبایی

چگونه با رژلب و کانسیلر لب حجیم و برجسته داشته باشید؟

چگونه با رژلب و کانسیلر لبی حجیم و برجسته داشته باشید؟

چگونه با رژلب و کانسیلر لبی حجیم و برجسته داشته باشید؟ لب ها به خصوص اگر حجیم باشند نقش مهمی در زیبایی صورت دارند اگر به طور طبیعی لب های پرحجم ندارید ، می توانید با چند روش آرایش ، آن را زیبا و حجیم جلوه دهید.

چگونه با رژلب و کانسیلر لبی حجیم و برجسته داشته باشید؟

لب هایی پر حجم را با آرایش نشان دهید

اگر واقع بین باشیم ، داشتن لب های بزرگ یکی از معیارهای زیبایی در دنیای امروز است. بسیاری از بازیگران جذاب دنیای سینما با لب های زیبا معروف هستند.

همه ما به طور طبیعی موهبت لب های بزرگ ، برجسته و زیبا را نداریم ، اما دلیلی ندارد که برای داشتن آن تلاش نکنیم. با کمک آرایش می توانید بر روی صورت خود معجزه کنید. به عنوان مثال ، با آرایش و آرایش بینی آن را کوچکتر نشان دهید یا با نشان دادن لب های حجیم و برجسته زیبایی لب ها را افزایش دهید.

چگونه با رژلب و کانسیلر لبی حجیم و برجسته داشته باشید؟

بیشتر بخوانید: مدل آرایش صورت شیک و جدید دخترانه + نکات

1. آماده سازی لب ها

هرچه لب های شما نرم و مرطوب باشد ، مواد آرایشی بهتر روی آن می نشیند و از زیبایی بیشتری برخوردار می شود با لایه برداری از پوست لب شروع به از بین بردن جای مرده کنید. بعدا می توانید از مرطوب کننده لب استفاده کنید.

یکی از روش‌های خانگی برای برداشتن پوست مرده لب و لایه برداری استفاده از مسواک و دانه‌های شکر است. این کار را با احتیاط انجام دهید چون پوست لب بسیار نرم و حساس است.

مسواک را مرطوب کنید و در شکر بزنید. آن را به آرامی و با حرکات چرخشی روی لب بزنید . لب را با آب ولرم بشویید و بعد از خشک کردن از بالم لب مرطوب کننده استفاده کنید.

چگونه با رژلب و کانسیلر لبی حجیم و برجسته داشته باشید؟

2. از کانسیلر استفاده کنید

قبل از استفاده از رژ لب ، کانسیلر یا کرم پودر روی لب های خود بزنید. با این کار پایه صافی برای رژ لب دارید که باعث می شود رژ لب به طور مساوی روی لب پخش شود و رنگ واقعی و صحیح آن در صورت دیده شود. همچنین باعث ماندگاری بیشتر رژ لب می شود.

3. کانتور لب

کانتورینگ فقط برای لب ها نیست  با روش صحیح کانتور کردن صورت ، می توانید با استفاده از رنگ های تیره و روشن برجستگی یا فرورفتگی ایجاد کنید.

می توانید پیشانی را کوتاه کرده و گونه ها را برجسته تر کنید. برای نشان دادن لب های بزرگ می توانید از تکنیک کانتور نیز استفاده کنید. اگر زیر لب و بالای آن از رنگ تیره استفاده کنید و آن را سایه بزنید  لب های شما برجسته تر به نظر می رسند.

لب حجیم

4. بالای لب ها را هایلایت کنید

هایلایتر فقط برای گونه ها نیست. برای برجسته جلوه دادن لب ها ، از هایلایت استفاده کنید روی برجستگی جلوی لب بالایی خود استفاده کنید. برای این کار می توانید از انگشت یا برس بزرگ استفاده کنید. اگر دوست دارید ، می توانید برخی از هایلایترها را به مرکز لب پایین بزنید تا بزرگتر به نظر برسد.

بیشتر بخوانید: نکات آرایشی مهم برای پوست های چرب

5. از خط لب استفاده کنید

اگر به طور صحیح از خط لب استفاده کرده و سطح کامل و دقیق لب را با آن مشخص کنید ، می توانید برجسته تر به نشان دهید. مراقب باشید در استفاده زیاد از آن استفاده نکنید

و از خط لب همرنگ رژ لب یا یک یا دو درجه تیره استفاده کنید. خط را روی خط لب طبیعی بکشید. اگر لب های شما به اطراف برآمدگی ندارند می توانید خط لب را کمی بالاتر یا زیر خط لب طبیعی بکشید.

لب حجیم

6. از رنگ‌های نود استفاده کنید

رنگ های تیره برای رژ لب باعث می شود لب ها صاف تر و کم حجم تر شوند. در عوض ، رنگ نود رژ لب برای موارد مختلف مناسب است و استفاده از آنها لب ها را پرتر نشان می دهد.

از رژ لب براق برای افزودن حجم بیشتر به لب ها استفاده کنید. یا مقدار براقیت لب را در وسط لب ها بزنید و آن را به آرامی با رژ لب روی قسمت های دیگر لب های اطراف ترکیب کنید.

لب حجیم

بیشتر بخوانید: تکنیک های آرایشی مهم برای صورت های لاغر + ویدیو

7. استفاده از بالم‌ های حجم دهنده

یکی از م وثرترین راه های حجم دادن به لب های شما بلافاصله استفاده از بالم‌ کردن لب است. این بالم‌ ها حاوی موادی مانند کلاژن هستند که باعث افزایش حجم لب می شوند. البته تأثیر آنها بسیار کوتاه مدت است اما اگر برای گرفتن عکس های جذاب آرایش می کنید می توانید از این بالم‌ ها استفاده کنید.

لب حجیم

8. تمیز کردن دور لب

دقیقاً مانند ابروها برای جلوه بهتر ابروها از کانسیلر استفاده می کنید ، همچنین می توانید از این روش روی لب ها نیز استفاده کنید. هر چه آرایش لب های شما شفاف تر باشد ، لب های شما برجسته‌تر  شما می شود.

با در نظر داشتن این نکات می توانید لب هایی حجیم و زیبا با آرایش داشته باشید.

لب حجیم

سخن آخر:

امیدواریم این مقاله مورد توجه شما قرار گرفته باشد همانطور که گفتیم برای خجیم کردن لبها ترفندهایی زیادی وجود دارد یکی از این روش ها با استفاده از رژلب و خط لب و مراحلی که گفتیم همگی تاثیر دارند.همچنین میتوانید با کلیک برروی افزایش ماندگاری رژلب با چند راهکار ساده  مطالعه کنید.نظرات و یا پیشنهادات خودتون رو برای ما در پایین همین پست در قسمت ارسال نظر به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.