آرایش صورت, آرایش و زیبایی

ترفند آرایشی برای درشت تر نشان دادن چشم های ریز

ترفند آرایشی برای درشت تر نشان دادن چشم های ریز

ترفند آرایشی برای درشت تر نشان دادن چشم های ریز ” بسیاری از خانم ها تمایل به چشمانی درشت دارند ، اما سرنوشت همیشه با شما نیست. می توانید با آرایش چشم های ریز را درشتر جلوه دهید. چشم از ویژگی های بارز هر فرد در صورت است و آرایشگران تمرکز اصلی خود را روی چشم قرار می دهند.

مهم نیست که چشمان ریزی داشته باشید  مهم این است که شما می توانید با آرایش به راحتی چشم های خود را درشتر و زیباتر کنید. در اینجا 8 نکته آورده شده است که به شما کمک می کند تا چشمان ریز را به ساده ترین شکل ممکن درشت تر و جذاب تر کنید.

ترفند آرایشی برای درشت تر نشان دادن چشم های ریز

1. از خط چشم سفید برای درشت شدن چشم ها استفاده کنید

یک قانون کلی در آرایش وجود دارد که می گوید رنگ های تیره آنها را ریزتر و رنگ های روشن آنها را روشن تر و درشت تر می کند. بنابراین خط چشم سفید به جای خط چشم مشکی می تواند چشم شما را از حالت ریز بودن چشم ها به حالت درشت تر نشان دهد. داخل چشم خود (در پلک پایین) یک مداد سفید بکشید.

ترفند آرایشی برای درشت تر نشان دادن چشم های ریز

2. استفاده از مژه های مصنوعی برای درشت شدن چشم های ریز

مژه مصنوعی می تواند چشم های ریز را عالی نشان دهد. این مژه ها می توانند ضمن ایجاد یک قاب زیبا در اطراف چشم ، توجه را به سمت چشم جلب کنند.

ترفند آرایشی برای درشت تر نشان دادن چشم های ریز

3. خط چشم روی پلک بالا 

با کشیدن خط چشم روی پلک بالا زیبایی بصری ایجاد کنید. بعضی از خانم ها خط چشم را روی پلک پایین می کشند و پلک بالا را به راحتی فراموش می کنند. این باعث می شود چشمان شما غمگین و خسته به نظر برسند بنابراین این اصلاً برای چشم های ریز توصیه نمی شود.

ترفند آرایشی برای درشت تر نشان دادن چشم های ریز

4. برای چشم های ریز، خط چشم را روی کل پلک نکشید

کشیدن خط چشم روی کل پلک برای کسانی که چشمان ریز دارند اصلاً مناسب نیست هنگام استفاده از مژه مصنوعی ممکن است کاربرد کمی داشته باشد 

اما در غیر این صورت این کار را انجام ندهید کسانی که به طور طبیعی چشم های ریزتری دارند ، بهتر است 2/3 پلک خود را با خط چشم بکشند و ازخط چشم سراسری پرهیز کنند.

ترفند آرایشی برای چشم

5. از سایه براق روشن در گوشه داخلی چشم استفاده کنید

استفاده از سایه چشم براق روشن در نقره ای و طلایی تقریباً برای هر مدل چشم قابل استفاده است. شما به کمی سایه در گوشه چشم نیاز دارید تا تفاوت زیادی ایجاد کنید این ترفند ساده می تواند چشمان شما را درشت تر از آنچه هستند نشان دهد.

ترفند آرایشی برای چشم

6. استفاده از رنگ های متعدد روی پلک

برای ایجاد عمق و بعد ، فقط از چندین رنگ روی پلک خود استفاده کنید. به عنوان مثال ، یک خط چشم آبی با سایه چشم بنفش می تواند چشم ها را درشت تر و متفاوت و زیبا کند.

ترفند آرایشی برای چشم

7. از سایه چشم روشن استفاده کنید

همانطور که قبلاً گفته شد  رنگهای روشن با رنگهای تیره در تضاد هستند این برای سایه چشم نیز صدق می کند. سایه چشم تیره چشم های ریز را ریز تر می کند  در حالی که سایه های روشن چشم را درشتر و روشن تر می کند.

 

ترفند آرایشی برای چشم

8. مدل ابرو:

مدل های ابرو در صورت صحیح و مناسب بودن می توانند چشم ها را بازتر نشان دهند و همچنین قاب بسیار زیبایی برای صورت ایجاد کنند. ابروهایی که با قاب صورت شما مطابقت ندارند و زشت به نظر می رسند می توانند تمرکز را از زیبایی های دیگر صورت شما بگیرند.

چگونه بزرگ تر نشان دادن چشم ها با آرایش + ویدیو 

 

سخن آخر: 

امیدواریم این مقاله مورد پسند شما قرار گرفته باشد شما همچنین میتوانید با کلیک برروی با توجه به فرم چشمان خود خط چشم زیبایی بکشید! مطالعه کنید.نظرات و یا پیشنهادات خودتون رو برای ما در پایین همین مقاله در قسمت ارسال نظر به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.