آرایش صورت, آرایش و زیبایی

ترفندهای کاربردی برای کشیدن خط چشم

ترفندهای کاربردی برای کشیدن خط چشم

ترفندهای کاربردی برای کشیدن خط چشم : حتی اگر خط چشم یکی از اولین لوازم آرایشی است که در زندگی خود خریداری می کنید  باز هم ممکن است در اصلاح خط چشم مشکل داشته باشید. استفاده از این لوازم آرایشی که می تواند به بهترین شکل ممکن چشم ها را زیبا کند کمی دشوار است ، به همین دلیل بسیاری از افراد خط چشم را یک مهارت می دانند. اما نگران نباشید زیرا در این مقاله می خواهیم روش صحیح کشیدن خط چشم را به شما معرفی کنیم تا از این به بعد بتوانید این کار را راحت تر انجام دهید.

ترفندهای کاربردی برای کشیدن خط چشم

نحوه کشیدن خط چشم به شکل درست 

بدون شک یکی از بهترین و محبوب ترین لوازم آرایشی خط چشم است. خط چشم می تواند چشمان شما را بزرگتر ، جذاب تر و چشم نوازتر نشان دهد ، اما خط چشم می تواند وظیفه خود را به خوبی انجام دهد ، در غیر این صورت فقط چند خط موج دار ، خط چشم را درست می آموزد. پشت چشم خود را نمی کشید:

بیشتر بخوانید” ایده های جدید آرایش صورت جذاب دخترانه

نحوه کشیدن خط چشم به درستی با خطوط دقیق

این مشکل زمانی اتفاق می افتد که شما به جای کشیدن خطوط نازک ، یک خط پهن روی مژه خود بکشید. در این حالت ممکن است دستان شما اغلب لرزیده و شما نتوانید خط چشم نازک و دقیقی بکشید. به همین دلیل بهتر است از این ترفندها کمک بگیرید:

ترفندهای کاربردی برای کشیدن خط چشم

دستانتان را با پاهایتان بگیرید

اگر هنگام کشیدن خط چشم دستان شما می لرزد ، می توانید از پا برای کمک به ثابت نگه داشتن و لرزش دست استفاده کنید. چطور؟ روی زمین بنشینید و آرنج ها را روی ران ها قرار دهید ،

اما می توانید از سطح هایی برای محکم نگه داشتن دست ها نیز استفاده کنید. جمع شدن انگشتان پا نیز به شما کمک می کند تا تمرکز کنید و دست خود را تکان ندهید.

بیشتر بخوانید:
کاربردهای مهم پنکیک در آرایش صورت

نقطه چین بچینید

کودکی خود را به یاد داشته باشید که خط تیره و خطوط اتصال می کشیدید تا خطوط مستقیم را یاد بگیرد. یکی از روش های صحیح کشیدن خط چشم ، کشیدن چین و چروک در پشت پلک و خط مژه است تا در نهایت این خطوط را به هم متصل کرده و خط چشم صاف بکشید. قبل از انجام این کار حتما نوک قلموی خود را تیز کنید.

ترفندهای کاربردی برای کشیدن خط چشم

کانسیلر را فراموش نکنید

مشکل لرزیدن دست ها در کشیدن خط چشم بسیار شایع است. بنابراین ممکن است هنگام انجام این کار خطوط کج را بکشید. برای درست کردن این خطوط کج، می توانید از کانسیلر استفاده کنید.

به این منظور گوش پاک کنی برداشته و به آن کمی پاک کننده آرایش بزنید و خطوط کجی که با خط چشم کشیدید را صاف نمایید. بعد از پاک کردن اضافات خط چشم، از کانسیلر استفاده نمایید تا در نهایت دور چشمان شما تمیز و مرتب باشد.

کشیدن خط چشم

از فرمژه استفاده کنید

تکنیک دیگر برای نحوه درست کشیدن خط چشم استفاده از فر کننده مژه است. با استفاده از این ابزار می توانید خط چشم بکشید و مژه های خود را همزمان بچرخانید. فرمژه را روی خط مژه قرار دهید و از آن برای کشیدن خطوط صاف و مژه های خود بعد از خشک شدن خط چشم استفاده کنید.

بیشتر بخوانید»

نکات مهم خط چشم کشیدن که خوب است بدانید

  • قبل از شروع کار، حتما نوک قلموی خط چشم خود را تیز کنید تا بتوانید خطوط دقیق تری را بکشید.
  • اضافی مایع خط چش را بگیرید تا خط چشم زیادی روی خط مژه شما کشیده نشود.
  • از خط چشم های باکیفیت استفاده کنید در غیر این صورت حین استفاده از این وسیله آرایشی، شاهد گلوله گلوله شدن مایع خط چشم و در نهایت خطوطی کج و معوج خواهید بود.
  • گوشه چشم خود را بکشید تا بتوانید دنباله ای صاف بکشید.
  • می توانید برای کشیدن دنباله، گوشه های چشم خود را چسب بزنید تا دنباله ای صاف بکشید.

کشیدن خط چشم

ترفند برای کشیدن خط چشم ( ویدیو )

سخن پایانی

اگر در کشیدن خط چشم مشکل دارید ، می توانید با استفاده از این روش ها خط چشم را به درستی بکشید ، این کار را به راحتی انجام دهید و خطوط زیبایی بکشید و چشم های زیباتر داشته باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.