آرایش صورت, زیبایی

با توجه به رنگ پوست بهترین رژلب را انتخاب کنید!

با توجه به رنگ پوست بهترین رژلب را انتخاب کنید!

با توجه به رنگ پوست بهترین رژلب را انتخاب کنید! : نحوه انتخاب رژلب مناسب باید در نظر داشته باشیم که مانند لباسی که می پوشیم  انواع مختلفی دارند. استفاده از رژ لب باعث زیبایی شما می شود و حتی گاهی می توانید آن را با لباسی که می پوشید ست کنید

بهترین رنگ رژ لب ، رنگی است که بدون هیچ آرایش دیگری ظاهر شما را زیباتر کند. امروز با راهنمای انتخاب رنگ مناسب رژ لب در خدمت شما هستیم. امیدواریم از خواندن این مقاله از وب سایت 2 رخ  لذت ببرید.

با توجه به رنگ پوست بهترین رژلب را انتخاب کنید!

انتخاب رنگ رژلب

نحوه انتخاب رژ لب مناسب هنگام خرید رژ لب بسیار مهم است زیرا اگر رنگ مناسبی را انتخاب نکنید  فقط وقت و هزینه خود را هدر خواهید داد. بنابراین هنگام خرید رژ لب باید به چند نکته توجه کنید نکات زیر نمونه هایی از مواردی هستند که باید به آن ها توجه داشته باشید.

 

تشخیص رنگ پوست

با توجه به نژادهای مختلفی که در جهان وجود دارد  رنگ زمینه ای پوست انسان به سه صورت زرد، صورتی و خنثی  است. یک راه عالی برای درک این رنگ نگاه به رگ های خونی است. اگر رگهای شما سبز است ، پوست زیرین شما زرد است ، اما اگر رگ های شما آبی است ، پوست زیرین شما صورتی است.

همچنین  اگر رگها به نظر می رسد ترکیبی از آبی و سبز باشد ، این نشان دهنده شانس شماست زیرا شما رنگ پوستی خنثی دارید و تقریباً همه رنگها به شما می آیند.

با توجه به رنگ پوست بهترین رژلب را انتخاب کنید!

رنگ مناسب را انتخاب کنید

مهمترین نکته در خرید رژ لب انتخاب رنگ مناسب است. در واقع  شما همیشه باید سعی کنید رژ لب متناسب با رنگ پوست خود بخرید افرادی که رنگ پوست زرد دارند باید از رنگ های گرم تری استفاده کنند اما افرادی که رنگ صورتی دارند باید از رژ لب های آبی یا ارغوانی استفاده کنند.

اگر رنگ پوست خود را دقیق نمی دانید ، بهتر است از رنگ های مناسب پوست زیتونی ، طبیعی و تیره استفاده کنید.

بیشتر بخوانید» ترفند های کاربردی برای خشکی رژلب

رنگ های مناسب برای پوست زیتونی

اگر پوست شما ترکیبی از رنگ های زیتونی و صورتی است باید از رژگونه و سایه های صورتی ، نارنجی و قرمز استفاده کنید همچنین اگر می خواهید زیباتر باشید باید به رنگ لباس خود توجه کنید به طوری که اگر لباس رنگ گرم می پوشید باید از رژگونه صورتی روشن و گرم استفاده کنید.

با توجه به رنگ پوست بهترین رژلب را انتخاب کنید!

رنگ های مناسب رژ لب برای پوست های معمولی

بهترین گزینه برای افرادی با پوست طبیعی استفاده از رژ لب های رژ های قرمز روشن و پر رنگ است. در حقیقت  رنگ پوست به طور منظم به مردم امکان می دهد از رژ لب های روشن و جذاب استفاده کنند که توجه را به خود جلب می کند.

در انتخاب رژ لب مناسب ، استفاده از رنگ قرمز همیشه زیباست ، اما باید مراقب باشید که قرمز بیش از حد تیره یا خیلی روشن ، ظاهر شما را ناخوشایند کرده و زیبایی شما را کم میکند.

پوست های تیره

رنگ های قرمز و ارغوانی برای این سبک از پوست مناسب است. اگر پوستی تیره دارید از انتخاب رنگ های خیلی روشن یا روشن خودداری کنید و به جای آن از سایه های تیره و رژ لب استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: یک رژ لب خوب باید چه ویژگی داشته باشد؟

نکاتی برای خرید رژ لب

استفاده از لوازم آرایشی فقط به دلیل زیبایی صورت نیست بلکه آرایش حرفه ای و صحیح شما را بسیار زیباتر می کند به همین دلیل آرایش با توجه به لباس و لوازمی که دارید بسیار مهم است.

همچنین در راهنمای انتخاب رنگ رژ لب  استفاده بیش از حد از لوازم آرایشی زیبایی شما را کاهش می دهد و اگر آرایش سنگین و زیادی دارید بهتر است از گردنبند طلایی استفاده کنید چرا که در کنار آرایش غلیظ شما را زیبا تر میکند.

سخن آخر:

امیدواریم این مقاله مورد توجه شما قرار گرفته باشد همانطور که میدانید دقت در انتخاب رنگ رژلب برروی لب های شما بسیار مهم است زیرا هر رنگی که انتخاب میکنید باید به پوست شما بیایید اگر غیر این باشد آرایش شما متاسفانه زیبا نخواهد بود و حالت شلختگی پیدا میکند.شما همچنین میتوانید نظرات و یا پیشنهادات خودتون رو برای ما در پایین همین پست در قسمت ارسال نظر به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.