آرایش صورت, آرایش و زیبایی

آموزش کانتور و کوچک کردن بینی در میکاپ + ویدیو

آموزش کانتور و کوچک کردن بینی در میکاپ + ویدیو

آموزش کانتور و کوچک کردن بینی در میکاپ + ویدیو “ داشتن بینی خوش فرم و کوچک در زیبایی صورت تأثیر بسزایی دارد به طوری که بسیاری از افراد برای زیبایی هرچه بیشتر صورت خود از بینی بزرگ خود برای داشتن تیغ ​​جراحی استفاده می کنند.

اما برخی از خانم ها به دلیل هزینه بالای جراحی بینی و ترس از جراحی ترجیح می دهند به جای جراحی زیبایی بینی با کمی مهارت در آرایش بینی صورت خود را متناسب کنند. به این قسمت از 2 رخ آموزش کوچک کردن بینی  بپیوندید تا تکنیک های زیبایی را به شما معرفی کنیم که می تواند تأثیر زیادی در زیبایی صورت داشته باشد.

آموزش کوچک کردن بینی در میکاپ + ویدیو

چگونه با آرایش بینی خود را کوچک کنیم؟

کانتور:

برای کوچک شدن بینی می توانید از محصولات کانتورینگ یا کرم پودرهای 2-3 درجه تیره تر از پوست خود استفاده کنید. همچنین سایه چشم قهوه ای مات همان کار را می کند  بنابراین می توانید از آنها استفاده کنید. اگر مهارت زیادی در آرایش ندارید ، بهتر است به جای کرم پودر از پودر استفاده کنید.

هایلایت:

برای کانتور کردن بینی از هایلایتر مات استفاده کنید. برای این کار می توانید از سایه چشم سفید / کرم روشن نیز استفاده کنید و رنگی دو یا سه درجه روشن تر از پوست خود انتخاب کنید.

آموزش کوچک کردن بینی در میکاپ + ویدیو

بیشتر بخوانید: چطور به روش صحیح صورت خود را آرایش کنیم؟

قلمو برای کشیدن خط کانتور روی بینی

قلموی زاویه دار:

برای کشیدن بینی از یک قلموی زاویه دار استفاده کنید. برای اینکه کنترل بیشتری بر روی حرکت براشخود داشته باشید بهتر است براش شما کوچک و محکم باشد.

قلموی پرپشت برای ترکیب و یا اسفنج آرایشی:

شما بهتر است برای ترکیب کانتورینگ از اسفنج بلندر یا قلموی پرپشت استفاده نمایید. اسفنج مخصوص ترکیب کرم روی صورت، از قلمو بهتر این کار را انجام می‌دهد.

آموزش کوچک کردن بینی در میکاپ + ویدیو

مراحل باریک شدن بینی با آرایش

مرحله 1:

برای گرفتن نتیجه بهتر از کانتور و کنترل بیشتر بر نتیجه نهایی کرم پودر قبل از کانتور استفاده می شود اما در هر صورت استفاده از کرم پودر قبل یا بعد از کانتور سلیقه شخصی است.

مرحله 2:

برای کشیدن دو خط در اطراف بینی خود ، قلم زاویه دار خود را به کانتور پودر / کرم / سایه بزنید و این دو خط را بکشید. به آرامی کانتور کنید زیرا حذف این مواد دشوار است. اگر بینی شما از بالا به پایین پهن است ، خط خود را از نوک ابرو به بالای سوراخ های بینی بکشید و آن را در نوک ابرو مخلوط کنید تا طبیعی به نظر برسد.

بینی را کانتور کنید و بینی پهن را با آرایش باریک کنید

کوچک کردن بینی

بیشتر بخوانید: چگونه با رژلب و کانسیلر لبی حجیم و برجسته داشته باشید؟

کانتور بینی برای لاغر نشان دادن پره‌های بینی

اگر نوک بینی شما نسبت به قسمت‌های دیگر بینی پهن‌تر است، خط کانتور را از بالا تا پایین کشیده و سپس دو خط مانند فلش به سمت داخل بکشید تا نوک بینی شما لاغر دیده شود.

مرحله 3:

یک قلم جدید برداشته و یا قلم موی خود را بشویید.

مرحله 4:

قلم خود را به پودر/کرم/سایه هایلایتر آغشته نمایید و یک خط نسبتا پهن از بالا تا پایین در مرکز بینی بکشید. نکته:اگردارای نوک بینی و یا پایین بینی پهن هستید، هایلایت را در نیمه راه قطع کنید و تا پایین نکشید.

مرحله 5:

برای ترکیب و محو کردن خطوط یک قلموی پرپشت یا اسفنج آرایشی بردارید و طوری ترکیب کنید که خطی دیده نشود واین دو رنگ نیز با هم ترکیب نشود و تنها از خطوط یک سایه باقی بماند. ترکیب ماهرانه خطوط کانتور سبب موفقیت بیشتر می‌شود.

کوچک کردن بینی

 

ویدیو اموزش کانتور بینی ،کوچک کردن بینی

سخن آخر:

امیدواریم این مقاله مورد توجه شما قرار گرفته باشد همانطور که دیدید راه های بسیاری وجود دارد که شما میتوانید به وسلیه اون بینی خودتان را بهتر نشان دهید این کار نیاز به مهارت دارد پس با کمی تمرین میتوانید یاد بگیرید.همچنین میتوانید با کلیک برروی فرم‌های مختلف صورت برای کانتورینگ کردن جذاب ! مطالعه کنید.نظرات و یا پیشنهادات خودتون رو برای ما در پایین همین پست در قسمت ارسال نظر به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.