آرایش صورت, آرایش و زیبایی

چگونه لب‌هایی برجسته و حجیم با آرایش داشته باشیم؟

چگونه لب‌هایی برجسته و حجیم با آرایش داشته باشیم؟

چگونه لب‌هایی برجسته و حجیم با آرایش داشته باشیم؟ اگر به دنبال لب های برجسته هستید ، اما نمی خواهید از گزینه های آرایش دائمی یا نیمه دائمی (مانند تزریق ژل یا تتو لب) استفاده کنید ترفندهایی را به شما پیشنهاد می دهیم تا با کمک آرایش لب به نتیجه دلخواه برسید.

چگونه لب‌هایی برجسته و حجیم با آرایش داشته باشیم؟

لب‌هایی برجسته و حجیم

اگر لب های شما به طور طبیعی بی رنگ و بدون رنگدانه یا ناهموار هستند ، گزینه های پیشنهادی آرایش ما مفید خواهد بود. با چنین راه حلی خواهید توانست لب های حجیم ، هماهنگ و در عین حال طبیعی داشته باشید.داشتن لب هایی با فرم زیبا که این روزها بسیار طرفدار پیدا کرده خیلی کار پیچیده و سختی نیست فقط کافیست با چند تکنیک کابردی از این روش استفاده کنید.

اگر لب‌های شما به صورت طبیعی بی‌رنگ و فاقد رنگدانه و یا ناموزون هستند، گزینه‌های پیشنهادی آرایش لب ما کاملا به کمک شما خواهند آمد. با چنین راه‌حلی قادر خواهید بود که لب‌هایی حجیم‌تر، موزون و در عین حال طبیعی داشته باشید.

لب‌هایی برجسته و حجیم

بیشتر بخوانید” افزایش ماندگاری رژلب با چند راهکار ساده

مرحله 1: برای نرم شدن لب ها از بالم استفاده کنید

برای شروع فرآیند آرایش لب، اولین کاری که باید انجام دهید این است که لب‌هایتان را پاکسازی و نرم کنید. شما می‌توانید برای انجام چنین کاری، ابتدا مقداری بالم لب بر روی لب‌هایتان زده و سپس به منظور کنده شدن پوسته‌های لب، از گوش پاک‌کن استفاده کنید. در انتهای این مرحله، لب‌های شما باید کاملا نرم (و نه چرب) باشند.

چگونه لب‌هایی برجسته و حجیم با آرایش داشته باشیم؟

مرحله 2: لب ها را با مداد لب پر کنید

برای پر كردن كل لب خود از یك رژ لب (مخصوصاً مناطقی كه رنگدانه ندارند) استفاده كنید. اگر رژ لب شما بیش از حد کرمی و نرم باشد کشیدن خطی دقیق کار دشواری خواهد بود. همچنین سعی کنید از مدادی استفاده کنید که به لب های شما حجم متناسب با رنگ طبیعی لب های شما را بدهد.

در این مرحله سعی کنید خط لب را کمی بیشتر رنگ بکشید. هنگام استفاده از رژ لب سعی کنید لب های خود را کمی کشیده نگه دارید (حالت لبخند) به طوری که تمام لب شما پوشیده شود. گوشه های لب خود را فراموش نکنید (قسمتی که معمولا کم‌رنگ‌تر است).

چگونه لب‌هایی برجسته و حجیم با آرایش داشته باشیم؟

بیشتر بخوانید” 10 مورد از بهترین مارک رژلب های معروف

مرحله 3: از رژ لب استفاده کنید

در این مرحله، از رژ لب یا بالم رنگی استفاده نمایید و سعی کنید رنگی که استفاده می‌کنید بیشترین نزدیکی را با رنگ خط لب شما داشته باشد.

مرحله 4: هایلایت کردن (اختیاری)

روی قسمت بالای لب بالایی خود کمی هایلایت بزنید. با این کار حجم لب های شما چندین برابر می شود.

برجسته و حجیم

آموزش برجسته کردن لب با آرایش

سخن پایانی:

امیدواریم این مقاله مورد پسند شما قرار گرفته باشد و بتوانید با نکاتی که گفته شد یک آرایش لب تمیز داشته باشید همچنین میتوانید با کلیک برروی چگونه مناسب ترین رژلب را برای خود انتخاب کنیم؟ مطالعه کنید نظرات و یا پیشنهادات خودتون رو برای ما در پایین همین پست در قسمت ارسال نظر به اشتراک بگذارید. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.