آرایش صورت, آرایش و زیبایی, صورت

چگونه به کمک هایلایتر زیباتر به نظر برسیم؟

چگونه به کمک هایلایتر زیباتر به نظر برسیم؟

چگونه به کمک هایلایتر زیباتر به نظر برسیم؟  امروزه بسیاری از افراد تمایل دارند با کمک بهترین مارک پنکیک و سایر مواد میکاپ لایت و طبیعی داشته باشند. این سبک آرایش تکنیک های خاص خود را دارد. تکنیک های کانتورینگ و هایلایت  مهمترین بخش آرایش و زیبایی در سایر سبک های میکاپ است.

در همین راستا ، در این مقاله قصد داریم روش های استفاده از هایلایت در آرایش را توضیح دهیم. برای این کار ابزارهایی را که در زیر ذکر خواهیم کرد آماده کنید و یک هایلایتی متفاوت برای خود ایجاد کنید.

چگونه به کمک هایلایتر زیباتر به نظر برسیم؟

ابزار لازم برای هایلایت صورت

در دنیای آرایش ، هزاران روش برای استفاده از موارد هایلایت در آرایش وجود دارد. از آنجا که مطمئن هستیم به دنبال ساده ترین و جذاب ترین روش هایلایت چهره خود هستید پیشنهاد می کنیم پس از خرید بهترین مارک پنکیک ، زیرسازی صورت را با دقت انجام دهید ، سپس لوازم زیر را تهیه کنید:

برس پهن آرایشی؛

  • هایلایتر
  • پالت رژگونه
  • فیکس کننده آرایش

قبل از توضیح مراحل استفاده از هایلایت در آرایش باید چند نکته را ذکر کنیم یکی از نکات کلیدی در انجام هایلایت شناختن رنگ و نوع پوست است. مهم است که بدانید رنگ پوست شما چگونه است و چهره شما چگونه به نظر می رسد.

نکته دیگر اینکه باید حتماً از بهترین مواد آرایشی برای زیرسازی صورت استفاده کنید. در همین راستا پیشنهاد می‌کنیم حتماً با توجه به نوع و رنگ پوستتان بهترین مارک پنکیک و همچنین هایلایتر را انتخاب کنید.

انتخاب این محصولات از بین برندهای معتبری مانند گرلن، ژیوانشی، پوپا، دوسه، آمیتیس، آرکانسیل، نوبا، دبورا، فلورمار و … گزینش بسیار مناسبی خواهد بود. پس از خرید لوازم آرایشی لازم، گام به گام مراحل زیر را انجام دهید و از هایلایت خود لذت ببرید.

بیشتر بخوانید: با توجه به فرم صورت خود کانتور بزنید!

چگونه به کمک هایلایتر زیباتر به نظر برسیم؟

گام اول: برای جلوه بیشتر هایلایت، ابتدا رژ گونه بزنید

اولین مرحله استفاده از هایلایتر در آرایش  رژگونه است. به این ترتیب بعد از انجام زیرسازی آرایش ، از پالت رژگونه رنگ ملایمی را انتخاب کنید که متناسب با پوست شما باشد و حالت طبیعی روی پوست شما داشته باشد.

سپس با یک برس مخصوص ، این رنگ را در برجسته ترین قسمت گونه بمالید. تکرار کنید تا زمانی که بتوانید آن را با اعتقاد راسخ و اطمینان بیان کنید.

میکاپ لایت

مرحله 2: قسمت های مختلف صورت را مشخص کنید

در آرایش ، هایلایت و کانتورینگ واقعاً مکمل یکدیگر هستند. دانستن فرم صورت برای کانتورینگ مهمتر از هایلایت است. بعضی از نواحی صورت در استفاده از هایلایت به هر شکل (بیضی ، مستطیل ، مربع و ...) معمول است. تعدادی نکته دیگر نیز وجود دارد که مخصوص هر شکل صورت است.

همه این نکات به روشی خاص برجسته می شوند. قسمتهای مهم صورت برای ترسیم خطوط هایلایت برای انواع فرمهای صورت ، قسمت بالای استخوان گونه ، تیغه بینی ، برجسته ترین قسمت پیشانی ، قوس لب ها و چانه است. نور به طور طبیعی بر روی این قسمت ها می تابد و هایلایت کردن این نقاط جلوه زیبایی به صورت می بخشد.

بیشتر بخوانید: آموزش آرایش مرحله به مرحله پوست های چرب

میکاپ لایت

مرحله 3: قسمت های مدنظر صورت را هایلایت کنید

پس از زیرسازی کامل پوست با کمک بهترین پنکیک، برس پهن آرایشی را بردارید و به هایلایتر بزنید. سپس این برس را روی بالاترین قسمت استخوان گونه بمالید و اطمینان‌خاطر حاصل کنید هایلایتر کاملاً با پوست و آرایش‌های دیگر صورت شما ترکیب شود.

بنا به صلاح‌دید خود می‌توانید این تکنیک را در امتداد استخوان ابرو نیز انجام دهید تا تمامی خط‌های هایلایت به هم متصل شوند و میکاپ جلوه‌ای یک‌پارچه پیدا کند. در نهایت نوک بینی و کمان لب را هم هایلایت کنید.

بیشتر بخوانید: چگونه بدون آرایش صورتی زیبا داشته باشیم؟

چگونه به کمک هایلایتر زیباتر به نظر برسیم؟

بیشتر بخوانید: چطور با میکاپ صورت جوانتر به نظر برسیم؟

مرحله 4: هایلایت را تثبیت کنید

فیکساتور گام آخر در هایلایت آرایشبعد از استفاده از هایلایت نوبت به تثبیت کردن آن می‌رسد. به قسمت‌هایی که هایلایت کرده‌اید ۲ تا ۳ مرتبه اسپری تثبیت‌ کننده آرایش یا به اصطلاح فیکساتور بزنید. البته می‌توانید به‌جای اسپری از پودر فیکس کننده آرایش نیز استفاده کنید.

سپس ، با یک برس آرایش  مرز بین هایلایت و زیرسازی را دوباره محو کنید تا آرایش طبیعی تر به نظر برسد. به خاطر داشته باشید که استفاده از مواد آرایشی با کیفیت مانند بهترین مارک های پنکیک و هایلایتر باعث می شود که در این مرحله برای تثبیت پایه و برجستگی کمتر کار کنید.

همچنین ، اگر احساس می کنید می خواهید میزان هایلایت صورت خود را بیشتر کنید بهتر است این کار را قبل از خشک شدن فیکساتور انجام دهید.

چگونه به کمک هایلایتر زیباتر به نظر برسیم؟

سخن آخر:

امیدواریم این مقاله مورد پسند شما قرار گرفته باشد همچنین میتوانید با کلیک برروی آموزش ساده استفاده از هایلایتر برای مبتدیان مطالعه کنید.نظرات و یا پیشنهادات خودتون رو برای ما در پایین در قسمت ارسال نظر به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.