آرایش صورت, آرایش و زیبایی

چطور به روش صحیح صورت خود را آرایش کنیم؟

چطور به روش صحیح صورت خود را آرایش کنیم؟

چطور به روش صحیح صورت خود را آرایش کنیم؟ اگر از آرایش خود راضی نیستید و نمی دانید چگونه آرایش خود را روی صورت خود انجام دهید ، با خواندن این مقاله پاسخ سوالات خود را پیدا خواهید کرد. این آموزش گام به گام می تواند به شما یک روش ساده برای دانستن چگونگی حالت دادن به صورت خود از این پس بدهد پس تا آخر این مقاله با 2 رخ همراه باشید.

چطور به روش صحیح صورت خود را آرایش کنیم؟

مرحله 1: کرم پودر

برای انتخاب کرم پودر ابتدا باید نوع پوست خود را بشناسید. اگر پوست خشک دارید ، کرم پودر مایع یا پودر مرطوب کننده را امتحان کنید. محصولات پودری و مات برای پوست های چرب و کرم پودر و مایع پودر برای پوست های مختلط مناسب هستند.

با یک پرایمر شروع کنید. سپس ، اگر کرم پودر شما مایع است ، کمی از آن را روی اسفنج یا انگشت بریزید و آن را روی پیشانی ، بینی ، چانه و گونه ها بزنید . از وسط صورت ، کرم را به سمت پایین و به طرفین پخش کنید.

چطور به روش صحیح صورت خود را آرایش کنیم؟

بیشتر بخوانید: تکنیک های آرایشی مهم برای صورت های لاغر + ویدیو

مرحله 2: پودر

خانم هایی که پوستی نرمال و خشک دارند می توانند از پودر زدن خودداری کنند اما کسانی که پوست چرب دارند باید از پودر استفاده کنند تا درخشندگی و پوست چرب را کاهش دهد.

برای استفاده ، به سادگی برس آرایش را درون پودر قرار داده و مقدار اضافی آن را از بین ببرید ، سپس به صورت بزنید. همچنین می توان از این پودر برای پوشش بیشتر استفاده کرد.

چطور به روش صحیح صورت خود را آرایش کنیم؟

مرحله 3: برنزر

برای کانتورینگ صورت از برنزر مات استفاده کنید اما اگر می خواهید مناطق خاصی از صورت را برجسته کنید برنز براق مناسب تر است.رنگ های تیره پیرتر به نظر می رسند ، بنابراین با احتیاط از آن استفاده کنید. برای شروع ، سایه های روشن را امتحان کنید.

آیا فکر می کنید کار سختی است و نمی دانید چگونه صورت خود را با برنز آرایش کنید؟ نگران نباشید ، فقط برس آرایش را در مناطقی که آفتاب به طور طبیعی می تابد ، مانند استخوان گونه پیشانی و بینی استفاده کنید.

چطور به روش صحیح صورت خود را آرایش کنیم؟

مرحله 4: رژگونه بزنید

رنگ های رژگونه را بر اساس رنگ طبیعی پوست انتخاب کنید. اگر در انتخاب رنگ تردید دارید ، رژگونه با دانه های قهوه ای رنگی است که در هر رنگ پوستی وجود دارد.

برای برجسته سازی گونه های خود کمی لبخند بزنید. برای هر دو مدل کرم و پودر ، کمی رژگونه روی آن بزنید و سپس آن را روی شقیقه ها پخش کنید. اگر احساس می کنید مقدار آن روی صورت زیاد است ، با اسفنج آرایش از زیاد شدن رنگ خودداری کنید.

آرایش صورت

بیشتر بخوانید» با توجه به فرم صورت خود کانتور بزنید!

مرحله 5: لب ها

رژ لب: رنگی را انتخاب کنید که با رنگ طبیعی لبهای شما مطابقت داشته باشد و عدم تطابق را به صفر برساند.

خط لب: یافتن رنگی که دقیقاً همان رنگ رژ لب باشد دشوار است اما برخی از رنگ های طبیعی وجود دارد که با تمام رژ لب ها خوب است.

قبل از استفاده از رژ لب ، از خط لب استفاده کنید و بدین ترتیب یک مرز برای استفاده از رژ لب تعیین کنید. بعد از زدن رژ لب ، برای بار دوم از خط لب استفاده کنید و برجستگی ها را اصلاح کنید.

آرایش صورت

مرحله ششم: سایه چشم

آرایشگران می گویند هر نوع پوستی که دارید ، سایه های مات را انتخاب کنید تا پوست شما صاف و زیبا شود.تن طبیعی قهوه ای و خاکستری رنگ های محبوب هستند.

ابتدا با استفاده از پرایمر یا کانسیلر پشت پلک را در نزدیکی مژه ها بپوشانید. این باعث می شود سایه دوام بیشتری داشته باشد. یک رنگ روشن را به عنوان پایه انتخاب کنید و آن را در پشت پلک بزنید. سپس رنگ تیره تری روی استخوان پلک بزنید.

آرایش صورت

بیشتر بخوانید: چگونه لب‌هایی برجسته و حجیم با آرایش داشته باشیم؟

مرحله 7: خط چشم

خط چشم مدادی نسبت به خط چشم مایع مزایایی دارد. اول اینکه در برابر آب ، تکه تکه شدن و ریختن مقاومت می کنند و دوم اینکه وقتی از آنها استفاده می کنید کنترل بیشتری بر ضخامت آن خواهید داشت.

رنگ های مشکی و قهوه ای تیره همیشه از رنگ های محبوب در بین خانم ها هستند.

آرایش صورت

مرحله 8: فرمژه

پیش از استفاده از ریمل به کمک یک فرمژه، مژه های خود را فر کنید. از پایین خط مژه بگیرید آن را به سمت بیرون نگه دارید. تا ده بشمارید و سپس فرمژه را از مژه جدا کنید.

آرایش صورت

مرحله 9: ریمل

ریمل جزئی جدایی ناپذیر از آرایش است و مژه های بزرگ و کوچک برای هر نوع مژه مناسب است. همیشه گوشه بیرونی مژه ها را به خوبی ریمل بکشید تا زیباتر شود.

آرایش صورت

مرحله 9 شکل دادن به ابرو

برای شروع ، از یک آرایشگر حرفه ای بخواهید که بهترین شکل ابرو را برای شما بدست آورد و سپس همیشه از همان شکل در خانه استفاده کنید. برای فرم دادن به ابروهای خود از برس زاویه دار و پودر ابرو استفاده کنید که دو درجه از موهای طبیعی شما روشن تر است.

آرایش صورت

سخن آخر:

حالا شما ده مرحله اساسی برای آرایش صورت خود را می دانید. بنابراین دست به کار شوید و در اسرع وقت در زمینه آرایش حرفه ای شوید.همچنین میتوانید با کلیک برروی چگونه به کمک هایلایتر زیباتر به نظر برسیم؟ مطالعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.