آرایش صورت, آرایش و زیبایی

نکات مهم آرایشی برای افراد عینکی

نکات مهم آرایشی برای افراد عینکی

نکات مهم آرایشی برای افراد عینکی : خرید بهترین مارک ریمل اثبات اهمیت زیبایی چشم در آرایش است. علاوه بر لوازم آرایشی با کیفیت  عینک نیز ابزاری است که ممکن است کاربردهای درمانی داشته باشد. اما نمی توان از نقش آن در زیبایی صورت چشم پوشی کرد. با این حساب افرادی که عینک می زنند باید آرایش مناسب عینک را انتخاب کنند.

به همین دلیل پیشنهاد می کنیم اگر عینک می زنید  این بار برای خرید بهترین مارک ریمل ، سایه چشم و سایر مواد آرایشی و بهداشتی به بازار بروید ، این لوازم را با توجه به قاب عینکی که استفاده می کنید  انتخاب کنید. همچنین می توانید از ترفندهای جالبی که در زیر برای آرایش چشم عینک توضیح خواهیم داد  نهایت استفاده را ببرید.

نکات مهم آرایشی برای افراد عینکی

ترفندهای آرایش برای افراد عینکی

اگر چشمان شما ضعیف است و باید از عینک یا لنز استفاده کنید ، هنگام استفاده از آرایش چشم باید به نکات مهم توجه کنید اگرچه استفاده از عینک نیز یک حرکت درمانی است اما زیبایی معمولاً چهره بسیاری از افراد را تحت تأثیر قرار می دهد.

همانطور که می دانید استفاده از عینک برای بهبود بینایی و جلوگیری از افزایش تعداد چشم ضروری است. همین استفاده مداوم از عینک باعث می شود ناحیه زیر چشم تا حدودی تاریک و غرق شود.

آنچه در آرایش چشم برای عینک مهم است در نظر گرفتن چندین نکته مهم از آرایش ابرو تا خط چشم  سایه چشم ، ریمل و ... است که در ادامه بررسی خواهیم کرد.

نکات مهم آرایشی برای افراد عینکی

از کانسیلر استفاده کنید

بسیاری از افراد در اثر استفاده از عینک دچار گودی و سیاهی دور چشم می شوند. روش های مختلفی برای بهبود این نوع عارضه وجود دارد.

استفاده از بهترین کرم مرطوب کننده چشم ، استفاده از بهترین ماسک صورت مرطوب کننده و بازسازی کننده و مهمترین اقداماتی که علاوه بر جلوگیری از بروز این عوارض ، به بهبود و درمان آنها کمک می کند.

در این بین اگر زیر چشم خود دارای گودی یا تیرگی هستید و تصمیم به آرایش دارید  می توانید از کانسیلر استفاده کنید. کانسیلر با پوشش غیرشفاف اطراف چشم در جذابیت آرایش چشم تأثیر بسزایی دارد.

نکات مهم آرایشی برای افراد عینکی

آرایش ابرو

به دلیل استفاده از عینک هرگز از مراقبت از ابرو خود غافل نشوید. نوع قاب عینک و نوع فرم ابرو دو عامل مهم در آرایش چشم برای عینک است. اشتباهی که می تواند ادعای شما را به راحتی انکار کند  اشتباه در هر کدام از جذابیت نهایی آرایش می‌کاهد.

پس حتماً به این نکات دقت کنید. برای فریم های ضخیم عینک مانند کائوچو پیشنهاد می‌کنیم ترجیحاً ابروهای خود را در پهن‌ترین حالت ممکن برداشته و به‌طور ملایم آن را آرایش کنید. در حالتی دیگر، اگر فریم عینک شما نازک است یا اصلاً بدون فریم است، بهتر است ابروهای خود را رنگ کنید.

نکات مهم آرایشی برای افراد عینکی

خط چشم

خط چشم نقش مهمی در آرایش چشم دارد اگر چشم بزرگی دارید ، پیشنهاد می کنیم از خط چشم دنباله دار استفاده کنید. از طرف دیگر ، برای چشم های کوچک بهتر است خط چشم دور کل چشم بکشید.

آنچه درباره‌ی خط چشم برای آرایش مخصوص عینکی ها مهم است کیفیت محصول است. استفاده از خط چشم های بی کیفیت باعث بروز یا تشدید حساسیت های چشمی می‌شود. از طرف دیگر با ریختن مواد خط چشم به زیر چشم باعث تیره و نازیبا شدن آرایش می‌شود.

سایه چشم

چشم ها به عنوان مرکز زیبایی صورت شناخته می شوند و عینکی که روی صورت می زنید جذابیت چشم را دو چندان می کند. از طرف دیگر ، عدسی برخی از عینک های طبی باعث می شود چشم ها بزرگتر از آنچه که هستند  به نظر برسند.

در چنین شرایطی دیگر نیازی به آرایش بیش از حد برای این دسته از افراد نمی بینیم و آرایش ملایم ظاهری طبیعی و زیبا به وجود می آورد.در نتیجه سایه چشم را با رنگ طبیعی و خنثی انتخاب کنید. اگر از عینک استفاده می کنید به خط چشم ضخیم و پررنگ احتیاج ندارید و یک لایه خط چشم نازک کافی است.

آرایش صورت با عینک

از طرف دیگر برای افرادی که با عینک آنها چشمانشان کوچکتر به نظر می رسد  ما نیز پیشنهاد می کنیم آرایش را انتخاب کنید که جلوه ای باز برای چشم شما ایجاد کند. در نتیجه  دور سایه های بسیار تیره خط بکشید.

ریمل

بعد از انجام مراحل فوق نوبت به استفاده از ریمل می رسد. پیشنهاد ما این است که از بهترین مارک ریمل برای آرایش چشم برای عینک استفاده کنید. در همین حال  بسیاری از افراد با عینک تصور می کنند که می توانند از مژه های مصنوعی برای افزایش جذابیت آرایش چشم خود استفاده کنند.

با این حال ، مژه های مصنوعی علاوه بر نشان دادن آرایش غیر طبیعی ، اغلب فرد را در تماس با عینک تحریک می کند. استفاده از ریمل حجم دهنده عالی می تواند بهترین تصمیم باشد. فر کردن نیز جذابیت و زیبایی ریمل مژه و ابرو را چندین برابر می کند.

آرایش صورت با عینک

نکات مهم آرایشی و بهداشتی برای افراد عینکی

نکته 1: اولین نکته در آرایش چشم برای عینک انتخاب بهترین مارک ریمل است که حجم بیشتری به مژه ها بدهد تا چشم آنها بزرگتر به نظر برسد و با سایه ای براق و روشن جلوه بیشتری به چشم ها بدهد.

نکته 2: به یاد داشته باشید که آرایش پلک ، مژه و خط چشم برای زیبایی صورت کافی نیست و عینک شما در زیبایی صورت و آرایش شما بسیار مهم است. این عینک ها در دو حالت بر روی چشمان شما قرار می گیرند. در حالت اول  عینک تقریباً روی ابرو قرار می گیرد و با نگاه به صورت ، ابرو توسط عینک پوشانده می شود.

در حالت دوم ، عینک ها در فاصله بالاتر یا پایین از ابرو قرار می گیرند و عینک و ابروها در کنار هم دیده می شوند.

آرایش صورت با عینک

نکته 3: با این حساب نوع آرایش خود را مطابق مدل عینک خود در نظر بگیرید.

به عنوان مثال  اگر قاب عینک شما ضخیم یا بسیار تیره است و ابروها و قسمت بالایی آن را می پوشاند پیشنهاد می کنیم وسواس زیادی را صرف آرایش ابرو نکنید ؛

زیرا در این حالت ابروها را می پوشاند و از نمای صورت آرایش ابرو چیزی دیده نمی شود. اما اگر عینک شما زیر ابرو است بهترین مارک ریمل و برس ابرو را حتما بخرید و از آرایش مژه و ابرو غافل نشوید.

سخن آخر:

امیدواریم این مقاله مورد پسند شما قرار گرفته باشد.همچنین میتوانید برای ما در پایین همین پست در قسمت ارسال نظر برای ما به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.