آرایش ناخن

طراحی ناخن به روش ساده و راحت در خانه

طراحی ناخن به روش ساده و راحت در خانه

طراحی ناخن به روش ساده و راحت در خانه : طراحی ناخن در خانه یکی از کارهای سرگرم کننده و لذت بخشی است که می تواند ساعت ها شما را مشغول کند و با استفاده از رنگ های شاد و جذاب لاک ناخن ها باعث ایجاد طرح های زیبا و خیره کننده روی ناخن های شما شود.

 

اگر به طراحی ناخن علاقه دارید و به دلیل شرایط فعلی  یا هر دلیل دیگری ، قصد ندارید برای مانیکور و طراحی ناخن به سالن های زیبایی بروید ، می توانید از آموزش های ساده و جذاب این مقاله استفاده کنید بخشی از 2 رخ ما را تهیه کنید  حداقل و بسیار زیبا طرح ها را روی ناخن های خود ایجاد کنید و از زیبایی و جذابیت ناخن های خود لذت ببرید!

طراحی ناخن به روش ساده و راحت در خانه

وسایل مورد نیاز برای طراحی ناخن در خانه

برای طراحی ناخن در خانه ، اگرچه به ابزار زیادی احتیاج ندارید ، اما بهتر است برخی از پرکاربردترین ابزارهای طراحی ناخن را داشته باشید تا بتوانید به راحتی هر طرحی را که می خواهید روی ناخن خود اجرا کنید.

طراحی ناخن به روش ساده و راحت در خانه

براش (Brushe) و قلم مخصوص نقطه زن (Dotter)

یکی از پرکاربردترین ابزارها در طراحی ناخن ، قلم نقطه است که در اندازه های مختلف موجود است و می توانید چند سایز را برای طراحی ناخن تهیه و استفاده کنید.

براش و قلم باریک هم یکی دیگه از پرکاربردترین ابزارهای مخصوص طراحی ناخن هست که میتونید با استفاده از قلم باریک و نازک، خطوط ظریف روی ناخن بکشید و طراحی مرتب و تمیزی داشته باشید.

براش های پهن هم برای پخش کردن رنگ لاک ناخن کاربرد دارن و کمک می کنند تا بتونید حالت سایه روشن زیبایی رو بر روی ناخن به وجود بیارید.

طراحی ناخن به روش ساده و راحت در خانه

لاک ناخن اکلیلی

لاک ناخن اکلیلی از جمه لاک های پر کاربرد در طراحی و دیزاین ناخن هست که درخشش و زیبایی فوق العاده ای رو برای ناخن ها به وجود میاره. یک یا چند رنگ لاک اکلیلی به شما کمک میکنه تا طراحی ناخن هاتون جلوه و جذابیت بیشتری داشته باشند.

لاک ناخن در رنگهای متنوع زیبا

مجموعه ای از رنگ های روشن و تیره ، سفید و مشکی کاربردهای زیادی در طراحی ناخن دارند و به شما امکان می دهند طرح و مدل مورد نظر خود را به راحتی روی ناخن های خود پیاده کنید.

طراحی ناخن به روش ساده و راحت در خانه

برچسب نواری باریک و استیکر مخصوص ناخن

برچسب های باریک و چسبنده نیز از جمله پرکاربردترین ابزارها برای طراحی ناخن هستند و به ایجاد خطوط نازک و زیبا روی ناخن ها و جدا کردن مرز بین دو رنگ لاک بسیار تمیز و دقیق و طراحی زیبا و خاص کمک می کنند. روی ناخن ایجاد کنید.

برچسب های ناخن یا لنزهای ناخن نیزاین امکان را فراهم می کند تا به راحتی طرح و نقش دلخواه خود را بر روی ناخن ایجاد کرده و از طراحی ناخن حرفه ای و زیبایی برخوردار باشید.

آموزش طراحی ناخن ساده و شیک دخترانه در منزل

برای انجام این طراحی ناخن دخترانه ساده و شیک ، به چندین رنگ لاک ناخن و نقطه قلم در اندازه های 2 تا 3 نیاز داریم. ابتدا تمام سطح ناخن را با یک لایه پایه و لاک ناخن طبیعی بپوشانید. سپس 2 تا 3 رنگ لاک ناخن را به سلیقه خود انتخاب کنید.

ابتدا با استفاده از یک قلم بزرگ ، تعداد زیادی دایره روی ناخن ایجاد کنید ، سپس قلم دوز اندازه متوسط ​​را برداشته و با رنگ دیگری از لاک ناخن چند دایره مانند شکل زیر بر روی ناخن بکشید و در آخر از یک قلم کوچک استفاده کنید. با لاک ناخن چند نقطه روی ناخن ایجاد کنید.

بهتر است دایره هایی که ایجاد می شوند بیشتر در ریشه ناخن بوده و تا مرکز ناخن ادامه داشته باشند. در آخر ، لاک ناخن بزنید تا درخشش و زیبایی بیشتری برای این طرح ناخن ایجاد کنید.

طراحی ناخن به روش ساده و راحت در خانه

طراحی ناخن به روش ساده و راحت در خانه

طراحی ناخن به روش ساده و راحت در خانه

طراحی ناخن در خانه بدون ابزار

برای ایجاد این مدل از سایه روشن یا طراحی ناخن کهربا به ابزار خاصی نیاز نداریم. فقط 2 تا 3 رنگ لاک ناخن به تناژ و یک تکه اسفنج نرم داشته باشید.

ابتدا یک لایه لاک ناخن با پایه و رنگ طبیعی روی ناخن بزنید. سپس مطابق تصویر ابر را با لاک ناخن از تاریک تا روشن بپوشانید و سپس این ابر را روی ناخن فشار دهید.

برای اینکه لاک ناخن جسورتر و زیباتر شود بهتر است ابر را چندین بار فشار دهید.اطراف ناخن را با استون تمیز کنید و ناخن را با لاک ناخن بپوشانید و به سادگی بدون ابزار طراحی ناخن زیبا و شیک داشته باشید.

طراحی ناخن به روش ساده و راحت در خانه

بیشتر بخوانید: آموزش کامل مانیکور ناخن در خانه

آموزش طراحی ناخن با لاک معمولی در خانه

برای انجام این طراحی ناخن ساده و شیک روی ناخن ها ، به چند رنگ لاک ناخن معمولی و مقداری نوار باریک نیاز دارید.

ابتدا تمام سطح ناخن را با لاک معمولی به رنگ دلخواه بپوشانید و اجازه دهید لاک کاملا خشک شود. سپس چند قطعه نوار چسب را کمی بزرگتر از عرض ناخن برش دهید و در همان فاصله روی ناخن بچسبانید.

در این مرحله باید روی بخشی از ناخن که با نوار چسب پوشانده شده است ، یک لایه لاک معمولی با رنگ مخالف لاک بزنید. بعد از اینکه لاک به خوبی خشک شد ، نوار چسب را از ناخن جدا کرده و لاک ناخن بزنید.

طراحی ناخن

طراحی ناخن

آموزش گام به گام طراحی ناخن در خانه

طرح ناخن پلنگی یکی از محبوب ترین و جذاب ترین مدل هایی است که به راحتی می توانید در خانه انجام دهید و ناخن هایی فوق العاده زیبا و خاص داشته باشید.

برای ایجاد طرح ناخن پلنگی ، ابتدا باید ناخن ها را با یک لایه لاک ناخن سبک بپوشانید و اجازه دهید کاملا خشک شود. سپس با استفاده از قلم نقطه ای چند دایره بزرگ و کوچک را که روی ناخن پراکنده شده اند بکشید.

سپس با استفاده از قلموی باریک و مقداری لاک ناخن مشکی، خطوطی رو در اطراف این دایره ها بکشید تا طرح پلنگی زیبا و جذابی بر روی ناخنها ایجاد بشه. نیازی نیست این خط های مشکی به هم پیوسته و کاملا صاف و یکدست باشند.بعد از خشک شدن کامل طراحی ناخنف برق ناخن بزنید و از این مدل دیزاین ناخن لذت ببرید.

اگر می خواهید طراحی ناخن شما بسیار شیک و حرفه ای باشد می توانید از این مدل طراحی ناخن استفاده کنید. فقط باید کمی دقیق و ظریف باشید تا طراحی ناخن فوق العاده زیبا و ظریف شود.

طراحی ناخنبیشتر بخوانید: هر آنچه که باید در مورد ژلیش ناخن بدانید + عکس

طراحی ناخن

در مرحله بعدی با استفاده از لاک ناخن مشکی و قلموی ظریف و باریک، خطوط بسیار باریک و ظریفی بین مرز دو رنگ لاک ناخن بکشید و برای انتهای هر رنگ از لاک ناخن رو هم یک خط منحنی و ظریف ایجاد کنید.

برای ایجاد این طرح زیبا بر روی ناخن ها ، باید از قلم مخصوص طراحی ناخن با نوک نازک استفاده کنید. ابتدا نیمی از طول ناخن را با لاک ناخن سرمه ای بپوشانید و سپس نیمه دیگر ناخن را مطابق تصویر لاک ناخن نارنجی رنگ کنید.

در مرحله اخر دو خط موازی و باریک از ریشه ناخن به سمت مرکز ناخن بکشید و با استفاده از قلم داتینگ دو نقطه باریک روی این خطوط ایجاد کنید و بعد از خشک شدن طراحی ناخن، برق ناخن بزنید.

در مرحله اخر دو خط موازی و باریک از ریشه ناخن به سمت مرکز ناخن بکشید و با استفاده از قلم داتینگ دو نقطه باریک روی این خطوط ایجاد کنید و بعد از خشک شدن طراحی ناخن، برق ناخن بزنید.

طراحی ناخن

طراحی ناخن

آموزش طراحی ناخن های شیک و جذاب در خانه

اگر به فرنچ ناخن علاقه مند هستید و تمایل دارید یک طراحی جذاب و شیک در خانه انجام بدید، پیشنهاد میکنیم این مدل طراحی ناخن رو حتما امتحان کنید.

ابتدا روی سطح ناخن رو با لاک طبیعی و به رنگ نوود پوشش بدید و اجازه بدید تا کاملا خشک بشه. سپس 4 تکه از نوار چسب باریک رو برش بزنید و مطابق با تصویر زیر روی ناخن بچسبانید.

قسمت بالای ناخن رو کاملا با لاک مشکی یا لاک ناخن به رنگ مورد علاقه خود پوشش بدید و بر روی قسمت پایین و ریشه ناخن، لاک اکلیلی و درخشان بزنید. اجازه بدید لاک ناخن کالا خشک بشه و سپس نوار چسب ها رو از روی ناخن جدا کنید و برق ناخن بزنید.

طراحی ناخن

طراحی ناخن

آموزش طراحی ناخن مرمری در خانه

مدل های ناخن مرمر یا مرمر نیز از محبوب ترین مدل ها برای طراحی ناخن هستند که به راحتی می توانید در خانه انجام دهید و ناخن هایی فوق العاده شیک و زیبا داشته باشید.

برای ایجاد طرح مرمر بر روی ناخن ها در خانه ، ابتدا تمام سطح ناخن را با لاک سفید بپوشانید و اجازه دهید کاملا خشک شود. سپس با استفاده از یک برس نازک و لاک سیاه مشکی ، خطوط نازک و نامنظمی را روی ناخن بکشید.

قبل از اینکه لاک ناخن مشکی خشک بشه، باید با استفاده از براش باریک، این لاک ناخن مشکی رو کمی به اطراف پخش کنید تا حالت مرمری زیبایی بر روی ناخن ایجاد بشه. بعد از خشک شدن طرح ناخن، برق ناخن بزنید و از زیبایی این مدل دیزاین ناخن لذت ببرید.

طراحی ناخن

سخن آخر:

امیدواریم این مقاله مورد پسند شما قرار گرفته باشد.اگر شما هم طرحی خاصی مد نظر دارید میتونید برای ما و خوانندگان 2 رخ در میان بگذارید.نظرات و یا پیشنهادات خودتون رو برای ما در پایین همین پست در قسمت ارسال نظر به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.