آرایش صورت, آرایش و زیبایی, صورت

تکنیک های آرایشی مهم برای صورت های لاغر + ویدیو

تکنیک های آرایشی مهم برای صورت های لاغر + ویدیو

تکنیک های آرایشی مهم برای صورت های لاغر + ویدیو : آیا صورت لاغری دارید و همیشه آرایش مشکل دارید؟ آیا نمی توانید سبک مناسبی برای صورت لاغر خود پیدا کنید و از اعتماد به نفس پایینی برخوردار باشید؟ آیا همیشه می خواهید چهره شما در عکس ها پر و زیباتر باشد؟

آیا می دانید تکنیک های آرایش می توانند صورت شما را پر و زیباتر کنند؟ و آیا دوست دارید صورت باریک خود را به تنهایی و به راحتی در خانه آرایش کنید؟ بنابراین این مقاله از 2 رخ حتما بخوانید زیرا راه حل مشکل شما در این مقاله مورد بحث قرار گرفته است.

تکنیک های آرایشی مهم برای صورت های لاغر + ویدیو

آناتومی و انواع فرم های صورت انسان

انسان از نظر شکل صورت متفاوت است و شکل هر صورت انسان اغلب در دسته های مختلف قرار می گیرد (به عنوان مثال بیضی ، مربع ، مستطیل و غیره). بسته به فرم صورت هر فرد انتخاب سبک میکاپ نیز متفاوت خواهد بود.

بنابراین همه باید سبک آرایش خود را به گونه ای انتخاب کنند که متناسب با فرم کلی صورتش نقص آنها را برطرف کند. در این مقاله ، گروه 2 رخ چند روش حرفه ای آرایش صورت لاغری را معرفی می کند. اگر شما نیز صورت لاغری دارید ، پیشنهاد می کنیم این مقاله را بخوانید.

تکنیک های آرایشی مهم برای صورت های لاغر + ویدیو

بهترین آرایش صورت لاغر

کسانی که دارای صورت های استخوانی و لاغر هستند همواره نگران آرایش صورت خود هستند. آرایشگران و سالن های حرفه ای پیشنهاد می کنند که این افراد باید با کمک آرایش، صورت خود را گردتر یا بیضوی شکل کنند. و این هدف تنها با تکنیک های رنگ آمیزی صحیح قابل دستیابی است.

اهمیت آناتومی ابرو در آرایش صورت لاغر

یکی از اولین مواردی که باید در مورد آرایش استخوانی و کشیده در نظر گرفته شود ، فرم و ساختار ابروها است. مدل ابرو می تواند به نشان دادن چهره ای کامل کمک کند به این ترتیب ابروهایی نسبتاً پهن و بلند که به سمت بالا کشیده می شوند نیز می توانند به بزرگ شدن صورت کمک کنند.

تکنیک های آرایشی مهم برای صورت های لاغر + ویدیو

رنگ پوست در آرایش صورت لاغر

همیشه قبل از اینکه آرایش کنید، اگر صورت استخوانی دارید، سعی کنید مواد آرایشی انتخاب کنید که یکی دو درجه از رنگ پوست شما روشن تر باشد. (اما در نظر داشته باشید استفاده از تناژ متفاوت و بسیار روشن نیز می تواند چهره شما را از فرم بی اندازد.)

تکنیک های آرایشی

تاثیر هایلایت و نحوه اعمال آن برای پر نشان دادن صورت

برای پر کردن صورت و زیباتر نشان دادن آن در افراد لاغر باید با دقت بالایی در بخش های مختلف زیر هایلایت اعمال کنید.

 • بخش فوقانی استخوان گونه : شما با هایلایت کردن این بخش به فضای بالای گونه ها حجم بیشتری میدهید. سعی کنید ماده هایلایت کننده را با کمک یک قلمو یا براش به بخش فوقانی استخوان گونه اعمال کنید.
 • بوردر یا مرز فک: خط فک از زیر گوش ها شروع میشود و روی لبه های استخوان فک امتداد پیدا میکند. در این مرحله باید هایلایتر (برجسته کننده) را دقیقا روی همین خط تا بخش خلفی چانه اعمال کنید. (براش باید با حرکت عقب جلو هایلایت را اعمال کند)
 • بخش استخوانی زیر ابرو یا بالای کاسه چشم: در قدم بعدی باید هایلایت را به این ناحیه کشید.
 • هر دو پلک : تکنیک کشیدن هایلات به پلک کمی حساس تر است و باید با دقت انجام شود. سعی کنید تمام پلک و گوشه های داخلی چشم را هایلات بزنید.
 • سطح بینی: هایلایتر را با براش کوچکی روی قوس بینی بکشید. برای هایلایت زدن این بخش از قلمو یا براش کوچکتر استفاده کنید.
  اصلی ترین قدم آرایش صورت لاغر در واقع استفاده صحیح از هایلایت است و با انجام مراحل بالا تا حدی صورت اسخوانی و لاغر خود را پر نشان خواهید داد. اما برای اینکه بتوانید به آرایش صورت لاغر خود را بهتر انجام دهید به نکات زیر نیز توجه کنید.

تکنیک های آرایشی

تکنیک های آرایش صورت لاغر

 • حتی الامکان برای آرایش چهره لاغر سعی کنید رژگونه های تیره رنگ با غلظت بالا را به شکل اُریب به صورت خودتان اعمال نکنید.
 • سعی کنید از کرم های برنزه کننده صورت یا لوازم آرایشی که از صورت شما پررنگتر هستند استفاده نکنید.
 • از مواد آرایشی استفاده کنید که از رنگ چهره شما روشنتر هستند.
 • رژگونه با رنگ روشنتر و براق کننده انتخاب کنید زیرا به لب ها را در چهره افراد لاغر بهتر نشان میدهد.
 • سعی کنید از سایه چشم براق کننده و روشن استفاده کنید.
 • برق و خط لب نیز میتوانند در آرایش صورت لاغر نقش مهمی داشته و باعث پر شدن صورت شوند.
 • سعی کنید از نازک کردن ابروها اجتناب کنید. زیرا صورت شما لاغرتر به نظر خواهد رسید در عوض کمی ابروها را پهنتر کنید.
 • استفاده همزمان از دو ماده آرایش چشم (یعنی خط چشم و ریمل) می تواند چشم ها را بزرگتر از آنچه که هست نشاند دهد.
 • سعی کنید دور سرمه برای تیره نشان دادن داخل چشم را خط بکشید زیرا چشم ها را کوچکتر نشان خواهد داد.
 • اگر دور چشم یا روی گونه های شما تیره یا سبزه تر است در پایان آرایش سعی کنید پس از اتمام آرایش از کرم پودرهای براق کنندهو لایت استفده کنید.
 • اگر علاوه بر لاغر بودن صورت، پوستی خشکی دارید سعی کنید پیش از اعمال آرایش حتما از کرم ها و مواد مرطوب کننده پوست استفاده کنید تا آرایش بهتر روی صورت قرار بگیرد.
 • به منظور حجیم شدن لب ها از خط لبی استفاده کنید که کمی تیره تر از رژ لب باشد.

تکنیک های آرایشی

ویدیو آموزش آرایش بانوان كانتورِ صورتهاى كشیده و لاغر

سخن آخر:

امیدواریم این مقاله مورد پسند شما قرار گرفته باشد همچنین میتوانید با کلیک برروی با توجه به فرم صورت خود کانتور بزنید! مطالعه کنید.نظرات و یا پیشنهادات خودتون رو برای ما در پایین همین پست در قسمت ارسال نظر به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.