آرایش صورت, آرایش و زیبایی

با توجه به فرم صورت خود کانتور بزنید!

با توجه به فرم صورت خود کانتور بزنید!

با توجه به فرم صورت خود کانتور بزنید! در صنعت لوازم آرایشی  کانتور کردن بسیار مورد توجه قرار گرفته است با وجود تمام توضیحات و فیلم های زیبایی درباره کانتور کردن، شما هنوز هم باید مطابق شکل و فرم صورت خود کانتور کنید و آن را طبیعی نگه دارید.

با توجه به فرم صورت خود کانتور بزنید!

کانتور انواع صورت

با کانتور کردن می توانید فک ، گونه ، چانه ، استخوان های بینی و پیشانی را برجسته کنید و با ایجاد سایه روی صورت زیبایی خود را دو چندان کنید. کانتور کردن روشی برای آرایش صورت است که افراد مشهور زیاد از آن استفاده می کنند اما خبر خوب این است که برای استفاده از این روش نیازی به مراجعه به سالن های زیبایی ندارید.

فقط فرم صورت خود را بشناسید و به راحتی با استفاده از کرم ، مداد یا ابزار پودر برای کانتور کردن آرایش کنید. به محض استفاده از مواد روی صورت  آن را با اسفنج ، برس آرایش یا دست از روی صورت پاک کنید. خطوط کمرنگی که روی صورت شما باقی می ماند  شکل زیبایی تری به استخوان های شما می بخشد.

کانتور کردن صورت الماسی شکل

اگر صورت الماسی شکل دارید مواد کانتور را درست زیر استخوان گونه بزنید. از بغل موهایتان شروع کنید و آن را تا نیمه، جایی تقریبا وسط مرکز چشم ادامه دهید. نیازی نیست آن را زیادی ادامه دهید زیرا صورت تان شکلی خشن پیدا خواهد کرد. با این روش صورتی طبیعی و خطوطی نرم خواهید داشت.

با توجه به فرم صورت خود کانتور بزنید!

صورت قلبی شکل

اگر صورت قلبی دارید همه چیز در مورد شما منحنی است. شما خوش شانس هستید زیرا صورت های قلبی شکل بسیار محبوب هستند. صورت های قلبی شکل باید دارای سه قسمت صورت برای کانتور باشد.

بالای پیشانی ، زیر استخوان گونه و زیر چانه نواحی مناسب برای کانتور کردن قلب وجود دارد. برای این کار می توانید از براش آرایش و برنز استفاده کنید و مطابق شکل صورت خود را کانتور کنید. کار با کانتور پودری برای تازه کارها راحت تر است.

با توجه به فرم صورت خود کانتور بزنید!

صورت بیضی شکل

صورت های بیضی یکی از رایج ترین شکل های صورت است اگر صورت بیضی دارید ، فقط دو طرف پیشانی را کانتور کنید. این ماده را بسیار نزدیک به ریشه مو بزنید تا طبیعی تر به نظر برسد. در آخر  گونه های خود را کانتور کنید.

کانتور صورت

صورت دایره ای

اگر صورت دایره ای دارید ، باید مواد کانتور را در دو طرف پیشانی به شقیقه ها بکشید. همچنین  همانطور که در شکل نشان داده شده است ، زیر استخوان های گونه را کانتور کرده و در انتها خط فک را کانتور کنید.

به یاد داشته باشید آرایش خود را به گونه ای ترکیب کنید که تمام خطوط تیز و خشن را از بین ببرید و آرایش ملایم و لایت داشته باشید.

کانتور صورت

صورت مربعی

اگر صورت مربعی دارید  دو طرف پیشانی ، زیر استخوان گونه و استخوان فک مناطقی هستند که باید آنها را برجسته کنید.

کانتور صورت

سخن پایانی:

با یادگیری کانتور و نحوه آرایش صورت به کمک این مقاله می توانید تا آنجا که ممکن است به آرایش خود زیبایی دهید. امیدواریم این آموزش برای شما مفید واقع شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.