آرایش صورت, آرایش و زیبایی

چگونه با میکاپ جوانتر به نظر برسیم؟

چگونه با میکاپ جوانتر به نظر برسیم؟

چگونه با میکاپ جوانتر به نظر برسیم؟ ما می دانیم که شما چیزی برای پنهان کردن ندارید ، اما همه می خواهند با ترفندهای آرایشی زیبایی خود را چندین برایر کنند و البته جوانتر به نظر برسند.

در اینجا چند ترفند آرایش برای جوان تر نشان دادن شما وجود دارد:

1. ابروهای پر و کامل

ابزار ابرو بسیار مهم است. ما باید در آرایش ظاهری برجسته داشته باشیم که این ظاهر زیبا فقط با ابروهای پر و پر امکان پذیر باشد. ابروهای نازکی که انتهای آن کمرنگ شده و بدون دم می تواند نشانه پیری باشد.

سایه های پودری و کانسیلر به شما کمک می کند ابروهایی شیک و با ظاهری زیبا داشته باشید. می توانید ابروهای خود را به خوبی با پودری به همان رنگ ابروهای خود پر کنید و سپس با استفاده از قلم مو کانسیلر کار خود را در اطراف ابرو تمیز کنید. این کار ابروهای تمیز و زیبایی را به شما هدیه می دهد.

میکاپ

2. کرم پودر سبک

در حقیقت ، کرم های پودر سنگین می توانند چین و چروک های صورت را به جای پنهان کردن برجسته کنند. درعوض یک کرم مایع با پایه سبک می تواند ظاهری جوانتر و سالم به شما بدهد.

در این صورت می توانید روزانه از کرم پودر استفاده کنید و یک کرم پودر جداگانه برای مهمانی ها تهیه کنید. کرم پودرهایی که برای مهمانی ها استفاده می شوند معمولاً ماندگاری و پوشش دهی زیادی دارند و به هیچ وجه روی پوست روشن نیستند. این کرم پودرها برای استفاده مداوم نیز مناسب نیستند و صدمات جبران ناپذیری به پوست وارد می کنند.

بیشتر بخوانید: میکاپ شبانه دوستانه چگونه باشد؟ + تصاویر

میکاپ

3.هایلایت کردن گوشه داخلی چشم

هایلایتر ابزاری ضروری و کاربردی برای جلب توجه به خطوط ظریف و ظاهر اطراف چشم است. گوشه های داخلی چشم را در نزدیکی استخوان بینی برجسته کنید تا توجه را از گوشه خارجی چشم دور کنید.

به این ترتیب چین و چروک های کوچکی که معمولاً در گوشه خارجی چشم قرار دارند دیده نمی شوند. این یکی از ترفندهای آرایشی برای جوانتر نشان دادن چهره است زیرا برقی که هایلایتر به صورت می دهد طراوت و جوانی را نشان می دهد.

بیشتر بخوانید: چند ترفند آرایشی جذاب برای کاهش خستگی صورت !

4- از کانسیلر به درستی استفاده کنید

استفاده کم از کانسیلر می تواند شگفت انگیز باشد اما اگر بیش از حد استفاده شود می تواند توجه شما را به لکه ها و خطوط صورت جلب کند. هنگام استفاده از کانسیلر ، فقط یک لایه نازک از آن را روی صورت بزنید و آن را با یک براش یا اسفنج یا دست به خصوص دور چشم پاک کنید.

کانسیلر می تواند یکی از پرکاربردترین ترفندهای آرایشی برای از بین بردن چین و چروک ، لکه ، سیاهی و حتی فرورفتگی و تورم باشد. فقط به درستی از آن استفاده کنید. برای ماندگاری بیشتر کانسیلر از پودر فیکساتور استفاده کنید. این باعث می شود کانسیلر کنار هم روی چین و چروک ها جمع نشود.

چگونه با میکاپ جوانتر به نظر برسیم؟

5. از رژ لب براق استفاده کنید

خانم ها در سال های نوجوانی بیشتر از رژ لب های براق استفاده می کنند ، اما نترسید شما می توانید در هر سنی لب های خود را بدرخشید و احساس جوانی و طراوت به خود بدهید.

فقط به دلیل براق نبودن لب ها ، نباید احساس پیری در شما ایجاد کند. برخی از رژ لب های براق موجود در بازار می توانند با روشن و آبرسانی لب های شما صورت شما را تازه کنند. فقط آنها را امتحان کنید و از داشتن لبهایی نرم و براق لذت ببرید.

چگونه با میکاپ جوانتر به نظر برسیم؟

بیشتر بخوانید: 30 مدل آرایش چشم ساده دخترانه

6. مراقبت از گردن

پوست گردن بسیار حساس است و اشتباه برخی از افراد این است که فقط از صورت خود مراقبت می کنند اما در واقع چروک شدن پوست گردن سن را نشان می دهد. شبانه حتما از کرم های ضد آفتاب و مراقبت از گردن استفاده کنید.

همچنین وقتی به مهمانی می روید از همان کرم پودری که روی صورت خود کمی روی گردن خود میزنید استفاده کنید تا صورت و گردن صاف و هماهنگ باشد. کرم های مراقبت را متناسب با سن خود انتخاب کنید و از بیست و پنج سالگی آن را در برنامه روزانه و شبانه خود قرار دهید.

چگونه با میکاپ جوانتر به نظر برسیم؟

7. ترفندهای آرایشی استفاده مناسب از رژگونه

استفاده مناسب از رژگونه بسیار مهم و جدی است. دفعه بعدی که می خواهید از رژگونه استفاده کنید ، به یاد داشته باشید که از برس آرایش زاویه دار استفاده کنید تا بتوانید آن را به بالای استخوان گونه هدایت کنید.

وقتی رژگونه خود را بیش از حد پایین می آورید باعث می شود صورت شما آویزان و پیر شود بنابراین سعی کنید به شدت از آن اجتناب کنید. رژگونه زدن صحیح صورت رنگ پریده ای به شما می دهد و پوستی طبیعی سالم و سرزنده خواهید داشت.

چگونه با میکاپ جوانتر به نظر برسیم؟

سخن آخر:

امیدواریم این مقاله مورد پسند شما قرار گرفته باشد همچنین میتوانید با کلیک برروی آرایش لایت صورت چگونه باید باشد؟ مطالعه کنید.نظرات و یا پیشنهادات خودتون رو برای ما در پایین همین مقاله به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.