آرایش و زیبایی

چه مدل آرایش به رنگ موهای شما می آید؟

چه مدل آرایش به رنگ موهای شما می آید؟

چه مدل آرایش به رنگ موهای شما می آید؟ آرایش خوب می تواند صورت را زیبا کند ، نقایص یا لکه ها را بپوشاند و پوست را زیبا کند! با این حال ، برای انجام آرایش عالی ، نباید فقط از رنگهای مد روز کورکورانه استفاده کنید ، بلکه باید آرایش و رنگی را انتخاب کنید که با موهای شما مطابقت داشته باشد.

چه مدل آرایش به رنگ موهای شما می آید؟

چه مدل آرایش به رنگ موهای شما می آید؟

فرقی نمی کند که موهای شما رنگ شده باشد یا آنقدر خوش شانس باشید که با یک رنگ مو زیبا به دنیا بیایید ، کمی مهارت لازم است تا بفهمید چه آرایش مناسب موهای شماست.

اگر نتوانید رنگ مو و آرایشتان را با یکدیگر هماهنگ کنید، هر دو آنها جلوه خود ر از دست می‌دهند و دیگر مهم نیست که چقدر رنگ موهایتان شگفت انگیز است.

در اینجا چند نکته را آورده‌ایم که با استفاده از آنها بتوانید به خوبی آرایش صورتتان را با رنگ موهایتان هماهنگ کنید. در این مقاله می‌خوانیم:

رنگ موی تیره یا مشکی

خانم‌هایی که موهای تیره دارند، هنگامی عالی به نظر می‌رسد که یکی از اجزای صورت خود را آرایش کنند و بقیه را ساده نگهدارند. موهای مشکی همچنین معمولاً با چشم‌های تیره همخوانی بیشتری دارد.

چه مدل آرایش به رنگ موهای شما می آید؟

بیشتر بخوانید: معرفی رنگ موی عید ۱۴۰۰ برای خانم ها

ترکیبی از رنگ موی تیره و چشم های مشکی به شما امکان می دهد به راحتی از بیشتر رنگ های سایه استفاده کنید. افرادی که موهایشان مشکی است با رنگ های روشن بسیار زیبا به نظر می رسند و همچنین با رنگ های روشن ظاهر خوبی دارند.

آرایش غلیظ چشم با رژلب قهوه‌ای کم‌رنگ و رژگونه هلویی آنها را چشمگیر می‌کند. خانم‌هایی که رنگ‌موهایشان تیره و رنگ پوستشان معمولی است باید اغلب اوقات از رنگ‌های شرابی و آبی استفاده کنند.

رنگ‌های گرم‌تر مانند بُرُنز، گلبهی، ارغوانی و قهوه‌ای برای سایه چشم نیز عالی هستند. شما می‌توانید از رنگ قرمز یا یاسی تیره برای رژلب استفاده کنید و صورت خود را فریبنده کنید.

رنگ مو بلوند

خانم هایی که موهای بلوند دارند باید آرایش خود را با دقت انتخاب کنند. در غیر این صورت چهره ای بی روح خواهند داشت.

رنگ های ملایم و پاستلی بهترین رنگ برای موهای بلوند است زیرا رنگ تیره کنتراست ناخوشایندی ایجاد می کند. از برنزر مناسب برای پیشانی ، گونه ها و چانه استفاده کنید.

کم استفاده کنید و از استفاده زیاد خودداری کنید. کمی رنگ هلویی به شما کمک می کند تا رنگ پوست خود را گرم کنید. همچنین می توانید از سایه چشم عاج فیلی یا صورتی استفاده کنید و برای گونه‌ها نیز از رنگ صورتی استفاده کنید.

خط چشم خاکستری ، آبی و خاکی برای این نوع رنگ موها عالی است. به دنبال رنگ قهوه ای یا خنثی با هاله صورتی یا هلویی باشید تا آرایش را تمام کنید.

هرگز از رژ لب کاملا قهوه ای استفاده نکنید زیرا باعث کدر شدن چهره شما می شود. آرایش را روی چشمان خود متمرکز نکنید. ریمل قهوه ای نیز برای شما مناسب است.

چه مدل آرایش به رنگ موهای شما می آید؟

رنگ مو قهوه ای

از آنجا که رنگ موهای شما کاملاً مشکی یا قهوه ای نیست ، باید از رنگ هایی متناسب با رنگ پوست یا چشم هایتان استفاده کنید! صورت خود را با استفاده از برنزه و کمی تن هلویی و صورتی روی پوست خود روشن کنید. برنزر جلوه زیبایی به صورت شما می بخشد و رژگونه هلویی به روشن شدن پوست کمک می کند.

برای اتمام آرایش صورت خود به سراغ رنگ‌های نودی معمولی و رنگ‌های خنثی نروید. به جای اینکار برای لب‌های خود از رژلبی که کمی قرمز-نارنجی است، استفاه کنید و رنگ‌های خنثی را برای سایه چشم نگهدارید. از خط چشم قهوه‌ای و بعد از آن از ریمل مشکی استفاده کنید تا عالی به نظر برسید!

بیشتر بخوانید: مدل های جدید خط چشم روباهی (fox eye)

چه مدل آرایش به رنگ موهای شما می آید؟

رنگ موی عسلی

برای اینکه صورت شما طبیعی به نظر برسد ، از سایه روشن طلای براق روی پلک خود استفاده کنید تا چشم های شما زیبا و روشن به نظر برسند. از رژگونه با هاله هلویی استفاده کنید. از خط چشم قهوه ای ، بنفش یا حتی سبز تیره برای روشن شدن چشم خود استفاده کنید.

در گوشه خارجی چشم ، خط چشم را بالای خط مژه بزنید و دو لایه ریمل بزنید تا آرایش شما کامل شود. برای لب ها ، از یک رنگ نود صورتی استفاده کنید و یک لایه براق لب روی آن بزنید.

همچنین می توانید آرایش خود را تغییر داده و از رنگ های زنده تری برای شب استفاده کنید. رنگ های کمی فیروزه ای با پوست برنزه و موهای روشن بسیار با هم ترکیب می شوند.

چه مدل آرایش به رنگ موهای شما می آید؟

بیشتر بخوانید: انتخاب سایه چشم مناسب مکمل با رنگ چشم

رنگ مو کاراملی

هاله ای طلایی و قهوه ای از رنگ موی کاراملی می تواند برنزه شدن را زیباتر کند ، این رنگ پوست کم رنگ را کدر و خاکستری می کند. اگر پوست شما بی رنگ است ، حالت خنک کارامل را با آرایش در رنگ های خنثی و براق متعادل کنید تا از کدر به نظر رسیدن صورت شما جلوگیری کند.

برای سایه چشم می توانید از قهوه ای روشن ، خاکستری یا بژ روشن استفاده کنید و خط چشم خود را قهوه ای انتخاب کنید. با رژگونه هلو ، بنفش روشن یا صورتی کم رنگ ، کمی درخشندگی به صورت خود اضافه کنید. از فونداسیون بی رنگ استفاده نکنید.

رنگ های خنثی روی لب های شما عالی هستند. همچنین می توانید از برق لب صورتی روشن استفاده کنید تا کمی درخشندگی ایجاد کنید.

مدل آرایش با رنگ مو

رنگ موی قرمز

رنگ موی قرمز تیره مانند آلبالویی یا فندقی باید با رنگ‌های که خنثی‌تر هستند، استفاده شوند. شما همچنین می‌توانید از رنگ‌هایی که هاله صورتی دارند نیز استفاده کنید. روی آرایش چشم‌ها کار کنید و بگذارید لب‌ها خنثی بمانند. اینکار به این معنی نیست که باید سایه چشمتان را با رنگ موهایتان هماهنگ کنید.

مدل آرایش با رنگ مو

دو یا سه رنگ سایه چشم بردارید و آنها را با یکدیگر ترکیب کنید تا رنگی مانند شامپاینی با هاله سبز یا برنز درست کنید. شما می‌توانید ارایشی متصاد با رنگ مویتان انجام دهید.

اگر رنگ قرمز موهایتان هاله روشن‌تر دارد، برای گونه‌ها از رژگونه گلبهی که صورتی آن بیشتر است، استفاده کنید. چشمانتان را زیاد آرایش نکنید زیرا رنگ موها و چشم‌هایتان نیز براق است.

از سایه چشم خنثی و زیبا استفاده کنید اما رنگ نارنجی را کاملا فراموش کنید. با خط چشم قهوه ای یا خاکستری و ریمل مژه و قهوه ای تیره کار را تمام کنید.

بیشتر بخوانید: چطور با میکاپ صورت جوانتر به نظر برسیم؟

رنگ موی یاسی – ارغوانی

رنگ موی ارغوانی می‌تواند شامل رنگ‌هایی میان ارغوانی تیره تا یاسی بسیار روشن باشد که مانند رنگ بلوند است. شما می‌توانید از آرایش صورت مکمل استفاده کنید تا تناژ براق پوست صورت و چشم‌هایتان را از بین ببرید.

رنگ موی ارغوانی می‌تواند شامل رنگ‌هایی میان ارغوانی تیره تا یاسی بسیار روشن باشد که مانند رنگ بلوند است. شما می‌توانید از آرایش صورت مکمل استفاده کنید تا تناژ براق پوست صورت و چشم‌هایتان را از بین ببرید.

مدل آرایش با رنگ مو

دو یا سه رنگ سایه چشم را با یکدیگر ترکیب کنید تا سایه‌ای متفاوت و مد روز داشته باشید. اگر موهای شما تناژ ارغوانی تیره دارد، از سایه‌های روشن استفاده کنید تا مکمل رنگ موهایتان باشد.

برای استفاده از سایه‌های روشن‌تر مانند یاسی، از سایه‌های تیره‌تر استفاده کنید تا سایه‌ای متضاد داشته باشید. سایه‌های گرم مانند مشکی، قهوه‌ای و قرمز مکمل تناژ‌های براق هستند. از رژگونه قهوه‌ای-هلویی برای گونه‌ها استفاده کنید. رنگ‌های قرمز روشن برای رنگ مو یاسی-ارغوانی مناسب است.

رنگ موی ارغوانی

از آنجایی که رنگ موی شما جیغ است، آرایش روزتان را ملیح انجام دهید. از سایه روشن مرسوم و رژلبی به رنگ نودی در طول روز استفاده کنید. برای آرایش شب می‌توانید کمی از رنگ‌های قرمز یا صورتی استفاده کنید.

برای چشمتان از خط چشم قهوه‌ای یا مشکی استفاده کنید اما خط چشم خود را پهن نکشید. می‌توانید از برنزر و رژگونه هم استفاده کنید اما به میزان کم. ریمل شما باید طبیعی به نظر برسد یا اینکه می‌تواند کلاً از آن استفاده نکنید. از رژ لبی به رنگ خنثی استفاده کنید.

چه مدل آرایش به رنگ موهای شما می آید؟

 

آخرین نکته ای که باید بخاطر بسپارید این است که اگر می خواهید آرایش شما با رنگ موهای شما مطابقت داشته باشد ، اگر از ترکیب رنگ ها در آرایش خود استفاده کنید ، نتیجه عالی خواهد بود.

مهم نیست که رنگ مو شما چه رنگی است اگر رنگ آرایشتان متضاد با رنگ موهایتان باشد، رنگ موی شما خودش را نشان می‌دهد. پیدا کردن آرایشی که با رنگ مو شما هماهنگ باشد، پیچیده به نظر می‌رسد اما اگر به این فکر کنید که چه آرایش به صورتان می‌آید کارتان راحت‌تر می‌شود.

سخن آخر:

درست است که همیشه نکات مفیدی برای آرایش صورت وجود دارد ، اما هنگام استفاده از آرایش ، هیچ قانون ثابتی وجود ندارد. همچنین می توانید از این نکات برای مطابقت با رنگ چشم ، پوست و مو استفاده کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.