آرایش صورت, آرایش و زیبایی

مدل ابرو مناسب صورت شما کدام است؟

مدل ابرو مناسب صورت شما کدام است؟ شکل ابروها در واقع قابی است که به چشمان شما داده می شود ، بنابراین از اهمیت ویژه ای برخوردار است. آیا تا به حال توجه کرده اید که تغییر شکل ابروها چگونه می تواند روی صورت شما تأثیر بگذارد؟ با انتخاب فرم مناسب ابرو چهره جذاب تری خواهید داشت. فرم ابروها به فرم صورت شما بستگی دارد.

مدل ابرو مناسب صورت شما کدام است؟مدل ابرو مناسب صورت شما کدام است؟

بنابراین برای داشتن ابروهای زیبا ابتدا باید فرم ابروهای خود را بشناسید و متناسب با آن شکل مورد نظر را انتخاب کنید. آرایش ابرو نیز نیاز به دانش اولیه در مورد فرم صورت دارد.

یافتن فرم صورت یکی از مهمترین مراحل است. زیرا فرم صورت به شما می گوید که کدام مدل ابرو بیشتر به شما می آید. با تغییر مدل ابرو ، فرم صورت شما نیز تغییر می کند.

برای اینکه بدانید فرم صورت شما چگونه است ، باید جلوی آینه بایستید و به این تصاویر نگاه کنید و ببینید کدام یک از این تصاویر همان فرم صورت شماست.

بیشتر بخوانید: چگونه ابروهای پر جذابی داشته باشیم؟

1.مدل ابرو مناسب صورت کشیده

صورت کشیده: اگر صورت کشیده ای دارید هدف شما گردتر نشان دادن آن خواهد بود. بنابراین از ابروهای قوس دار خودداری کنید زیرا باعث کشیده شدن صورت شما می شود. ابروهای خود را صاف کنید.

ابروهای صاف با انحنای رو به پایین یا بدون انحنا برای کاهش طول صورت طراحی شده اند که باعث می شود صورت شما گردتر شود و این گزینه خوبی برای صورت های کشیده است.

مدل ابرو مناسب صورت شما کدام است؟

2.مدل ابرو مناسب برای صورت گرد

صورت گرد: برای صورت گرد باید ابروهایی را انتخاب کنید که قوس بالاتری داشته باشد تا صورت شما کمی کشیده به نظر برسد. اگر ابروهای قوس دار را دوست ندارید ، از قوس های نرم تری برای ابروهای خود استفاده کنید. از ابروهای گرد خودداری کنید زیرا صورت شما را گردتر نشان می دهد.

مدل ابرو مناسب صورت شما کدام است؟

بیشتر بخوانید: چطور با میکاپ صورت جوانتر به نظر برسیم؟

3.مدل ابرو مناسب صورت بیضی شکل

صورت بیضی: اگر صورت بیضی دارید باید بگویم که بسیار خوش شانس هستید. بسیاری از آرایشگران معتقدند که چنین افرادی بهترین فرم صورت را دارند. برای این مدل صورت ، به دنبال ابروهایی با قوس کمی باشید تا بُعد بیشتری به صورتتان اضافه کند. از ابروهایی که خیلی قوس تیزی دارند و رو به بالا هستند اجتناب کنید.

مدل ابرو

4.مدل ابرو مناسب صورت مربعی شکل

صورت مربعی: افراد دارای صورت مربع ، زاویه های زیادی در فک و چانه و همچنین اندازه فک و پیشانی دارند. برای حفظ زیبایی آنها بهتر است سراغ ابروهایی بروید که رو به بالا هستند و شکلی دارند ، زیرا زیبایی صورت آنها را دو چندان می کند. اگر به دنبال ظاهری خانمانه تر هستید ، ابروهای قوس گردی را انتخاب نکنید.

مدل ابرو

بیشتر بخوانید: فوت و فن جالب آرایش و میکاپ که هر خانمی باید بداند

5.مدل ابرو مناسب صورت قلبی شکل

صورت قلبی شکل: افرادی که صورت قلبی دارند غالباً چانه برجسته ای دارند. برای ایجاد فرم صورتی زیبا ، باید بیشتر روی ابروهای خود تمرکز کنید. بیشتر مدل های ابرو به شکل قلب هستند ، به خصوص ابروهای قوس گرد که جذابیت شما را بیشتر می کند و تنها به سراغ ابروهایی که رو به پایین هستند نروید.

مدل ابرو

بیشتر بخوانید: آرایش چشم زییا برای انواع چشم های ریز و درشت

6.مدل ابرو مناسب صورت الماس

صورت مدل الماس: افراد با صورت الماسی زاویه های زیادی در صورت خود دارند و در شقیقه‌ها پهنای بیشتری وجود دارد. اگر صورت شما مانند گونه ای الماس با گونه های قوی تر و پهن تر است ، ویژگی های آن را با یک ابرو خمیده اصلاح کنید. داشتن ابرو مناسب قطعاً به زیبایی شما می افزاید.

مدل ابرو

تکنیک های محبوب برای اصلاح ابرو

1. استفاده از موچین: این کار با استفاده از ابزار خاصی به نام موچین انجام می شود که هر مو را به صورت دستی گرفته و از ریشه خارج می کند. به راحتی می توانید این روند را در خانه انجام دهید.

2. استفاده از نخ: استفاده از نخ مخصوص که موهای ناخواسته اطراف ابرو را از ریشه خارج می کند تا از نظر ظاهری تمیز باشد. افراد حرفه ای در برخی از سالن های زیبایی به جای موچین از نخ استفاده می کنند اما استفاده از این روش نیاز به دقت و مهارت کافی دارد.

مدل ابرو

بیشتر بخوانید: نکات آرایشی مهم برای یک میکاپ شیک و تمیز

نکات مهم برای برداشتن ابرو

بعد از دوش گرفتن اقدام به برداشتن ابروهای خود کنید. آب گرم هنگام دوش، منافذ پوست را باز می‌کند و باعث می‌شود برداشتن موهای زائد درد کمتری داشته باشد و راحت‌تر کنده شود.
یک موچین نوک تیز برای گرفتن موهای زائد نیاز است.
 همیشه بعد از چند دقیقه بعد از برداشتن موهای زائد ابرو در آینه پیشرفت کار خود را بررسی کنید. هرگز از آینه‌هایی که بزرگنمایی می‌کنند استفاده نکنید چرا که تصویر بسیار بدی به شما خواهد داد.
 شکل انتخابی برای ابرو را با یک مداد چشم نرم بکشید و آن را با مقداری سایه چشم (قهوه‌ای) به روش طبیعی پر کنید. با انجام این کار ظاهر صورت خود را تقویت کنید.
 پس از برداشتن ابرو از ژل آلوئه‌ورا استفاده کنید زیرا پوست شما را تسکین می‌دهد.
 ابروهایتان را با ضخامت متوسط ​​نگه دارید، چرا که طبیعی‌تر و جوان‌تر به نظر می‌رسید. ابروهای نازک باعث می‌شود پیرتر به نظر برسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.