آرایش صورت, آرایش و زیبایی

جلوگیری از خراب شدن زیرسازی آرایش صورت

جلوگیری از خراب شدن زیرسازی آرایش صورت

جلوگیری از خراب شدن زیرسازی آرایش صورت : حتما برای شما هم اتفاق افتاده است که حتی با خرید بهترین مارک پنکیک ، زیرسازی آرایش شما هنوز خراب است. به این ترتیب می توان گفت علی رغم کیفیت عالی لوازم آرایشی ، نقش مهمی در جذابیت آرایش دارد؛ اما بازهم نباید از اهمیت ترفندهای آرایش غافل شد.

جلوگیری از خراب شدن زیرسازی آرایش صورت

علاوه بر خرید بهترین مارک پنکیک ، باید بهترین روش تهیه پنکیک را نیز بدانید تا آرایش بد به نظر نرسد. در نتیجه ، در اینجا چند روش برای جلوگیری از آسیب دیدن پایه آرایش وجود دارد.

آبرسانی پوست را دست کم نگیرید

شستشوی منظم صورت ، چربی طبیعی پوست را از بین می برد. محصولات مرطوب کننده جایگزین خوبی برای از بین رفتن چربی پوست است. در نتیجه ، پس از پاکسازی صورت از آرایش یا شستن آن  حتما از مرطوب کننده استفاده کنید. برای جلوگیری از آسیب به زیرسازی آرایش با بهترین مارک پنکیک ، حتماً پوست را کاملاً آبرسانی کرده و بستر مناسبی برای انتقال همان آرایش به پوست ایجاد کنید.

آبرسانی صورت ، PH پوست را متعادل کرده و ظاهری جوان و شاداب به صورت می بخشد. برای اثربخشی بیشتر ، توصیه می کنیم حداقل چند دقیقه قبل از استفاده از آرایش صورت خود را با محصولات مرطوب کننده  و اجازه دهید ترکیبات این مرطوب کننده ها فرصت کافی برای نفوذ و آبرسانی به پوست را داشته باشند.

جلوگیری از خراب شدن زیرسازی آرایش صورت

بیشتر بخوانید: کانسیلر چیست؟ کاربرد آن برای سیاهی زیر چشم

استفاده از پرایمر را فراموش نکنید

در کنار خرید بهترین مارک پنکیک، یک پرایمر باکیفیت و عالی خریداری کنید و پس از آبرسانی صورت، لایه‌ای پرایمر بزنید. پرایمر نه‌تنها جلوی خراب شدن زیر سازی را می‌گیرد، بلکه دوام پنکیکی که روی پوست می‌زنید را نیز افزایش می‌دهد.

به عبارت دیگر مرطوب‌ کننده، پوست را نرم و آماده پذیرش مواد آرایش می‌کند و پرایمر بستری برای چسبندگی بیشتر ترکیبات پنکیک به صورت ایجاد می‌کند.

بهترین مارک پنکیک بخرید

پنکیک مرغوب و متناسب با پوستتان بخرید. به عنوان مثال ، اگر پوستی چرب دارید ، بهتر است سراغ مواد آرایشی غیرکمودون‌زا و غیر چرب بروید تا مواد تشکیل دهنده این محصولات منافذ پوست را مسدود نکنند و شرایط را برای جوش ایجاد نکنند.

خانم‌هایی که پوست خشک دارند نیز باید بهترین مارک پنکیک با ترکیبات کرمی را خریداری کنند. این پنکیک ها دارای ترکیبات مرطوب کننده هستند و در کنار زیرسازی پوست، آبرسانی آن را هم انجام می‌دهند.

اگر شناخت کاملی از نوع پوست خود ندارید ، پیشنهاد می کنیم بهترین مارک پنکیک را به جای پنکیک معمولی بخرید. این پنکیک لایه نازکی روی پوست ایجاد کرده و ظاهری طبیعی و زیبا به آن می بخشد.

جلوگیری از خراب شدن زیرسازی آرایش صورت

بیشتر بخوانید: نکات مهم آرایش که باعث تمیزی و زیبایی شما میشود

از طرف دیگر ، از آنجا که بسیار سبک هستند ، بدون نگرانی از آسیب رساندن به پایه آرایش ، می توانید به جای یک لایه ، چندین لایه روی پوست قرار دهید.

پنکیک هایی را انتخاب کنید که با رنگ پوست شما مطابقت داشته باشد

برای جلوگیری از آسیب به پایه آرایش ، باید پنکیک هایی بخرید که ظاهری کاملاً طبیعی روی پوست ایجاد می کنند. بنابراین برای خرید بهترین مارک پنکیک ، ابتدا مقداری از این محصول را روی خط فک امتحان کنید و زیر نور طبیعی قرار بگیرید.

در این موارد ، اگر پنکیکی که روی خط فک قرار دادید زیبا و طبیعی بود ، این پنکیک دقیقاً همان چیزی است که بدنبال آن بودید. ناگفته نماند که گاهی اوقات مواد پنکیک روی پوست چرب اکسید شده و پس از مدتی تغییر رنگ می دهند. بنابراین هنگام امتحان پنکیک چند دقیقه صبر کنید. اگر پنکیک تغییر رنگ ندهد و تیره نشود ، انتخاب خوبی برای پوست شما است.

جلوگیری از خراب شدن زیرسازی آرایش صورت

بیشتر بخوانید: آموزش آرایش چشم های گود و فرو رفته

متناسب با پوست خود از برس آرایش استفاده کنید

خرید برس آرایش ، مانند خرید بهترین مارک پنکیک ، در جلوگیری از آسیب رساندن به پایه آرایش بسیار مهم است. به عنوان مثال ، اگر پوست شما لکه دار یا جوش دار است برس صاف گزینه خوبی برای شماست.

به کمک صافی این برس، عارضه‌های صورت را در حالتی یکدست پوشش دهید. برای افرادی که صورت آن‌ها عارضه‌های زیادی ندارد، برس‌هایی با تارهای موی کمتری پیشنهاد می‌کنیم.

به خاطر داشته باشید به هر اندازه که برس، تارهای کمتری داشته باشد، پنکیک کمتری به پوست منتقل می‌کند و جلوی انباشته‌شدن پنکیک و خراب شدن زیر سازی را می‌گیرد.

جلوگیری از زیرسازی آرایش صورت با چند ترفند!

بیشتر بخوانید: آرایش لایت صورت چگونه باید باشد؟

نباید زیاد از پنکیک استفاده کنید

قانون نانوشته‌ای در آرایش وجود دارد که بر اساس آن نباید در استفاده از لوازم آرایش زیاده‌روی کرد. اگر می‌خواهید از خراب شدن زیر سازی آرایش جلوگیری کنید، به اندا‌زه‌ای پنکیک بزنید که زیبایی طبیعی صورت حفظ شود. در نتیجه ابتدا لایه‌ای نازک از پنکیک روی پوست بمالید و در صورت لزوم، لایه‌های بیشتری بزنید تا صورت پوشش مطلوبی پیدا کند.

زیرسازی آرایش

بیشتر بخوانید: میکاپ شبانه دوستانه چگونه باشد؟ + تصاویر

پنکیک ها را به طور یکنواخت روی صورت پخش کنید

حرفه‌ای‌های دنیای آرایش مالیدن و پخش کردن پنکیک را روشی مؤثر برای جلوگیری از خراب شدن زیر سازی می‌دانند. در نتیجه پنکیکی که روی صورت زده‌اید را از مرکز صورت به بیرون آن بمالید و این کار را به گونه‌ای انجام دهید که در قسمت‌های بیرونی صورت، پنکیک کمتری باقی بماند. در این فرایند خط فک و گردن را فراموش نکنید و تمامی قسمت‌ها را به‌ گونه‌ای پوشش دهید که حالتی یکدست و زیبا پیدا کند.

زیرسازی آرایش

از تثبیت زیرسازی آرایش غافل نشوید

اگر پوست چرب یا ترکیبی دارید ، با استفاده از پودر تثبیت کننده آرایش ، پایه را دوام بیشتری دهید. برای این کار بیشتر روی پیشانی و بینی تمرکز کنید.

به خانم هایی که پوست خشک دارند نیز توصیه می شود بعد از اتمام زیرسازی از اسپری تثبیت کننده آرایش به جای پودر استفاده کنند. به لطف این اسپری علاوه بر جلوگیری از آسیب رساندن به پایه آرایش ، ظاهری زیبا و با طراوت برای پوست ایجاد می شود.

زیرسازی آرایش

سخن آخر:

امیدواریم با نکاتی که به اشتراک گذاشته ایم ، به راحتی از خراب شدن زیرساخت های آرایش خود جلوگیری کنید. در نتیجه ، ما تأکید ویژه ای بر خرید بهترین مارک پنکیک داشتیم در نتیجه اگر نظر و یا پیشنهادی و یا مارک معروف که شما میشناسید را برای خوانندگان 2 رخ در پایین همین صفحه برای ما کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.