آرایش صورت, آرایش و زیبایی

5 مدل مختلف خط چشم دخترانه جدید

5 مدل مختلف خط چشم دخترانه جدید

5 مدل مختلف خط چشم دخترانه جدید : تغییر ظاهر با آرایش همیشه جالب است ، بنابراین امروز می خواهم 5 خط چشم اساسی و کاربردی را که هر خانمی باید بشناسد با شما به اشتراک بگذارم. فرقی نمی کند که آرایش ساده را دوست دارید یا طرفدار آرایش غلیظ و نمایشی هستید ، هر خانمی باید سبک خط چشم 2021 را بداند. هرگز مانند همیشه آرایش خود را انجام ندهید ، خود را به چالش بکشید و با خط چشم های مختلف چشم خود را زیبا کنید.

5 مدل مختلف خط چشم دخترانه جدید

خط چشم 2021

2021 سال آرایش ساده و طبیعی است. خط چشم های طبیعی مد هستند. روی پلک بالایی خود یک خط بسیار نازک بکشید. در حقیقت مدل خط چشم طبیعی این سال فقط کشیدن دُمی کوچکی در انتهای چشم ها است تا جلوه چشم بیشتری داشته باشد.

این خط چشم برای روزهایی مناسب است که عجله دارید یا می خواهید زندگی روزمره خود را  رسیدگی کنید یا حتی وقتی که وقت ندارید به خود برسید اما می خواهید خیره کننده به نظر برسید. اگر فقط یک خط چشم اساسی وجود دارد که برای حرفه ای شدن به آن نیاز دارید ، همین خط چشم طبیعی است.

بیشتر بخوانید: هنگام خرید کرم پودر به این نکات توجه کنید

5 مدل مختلف خط چشم دخترانه جدید

خط چشم دُم‌دار برای چشم های ریز

نام بردن از خط چشم در لیست خط چشم اصلی غیرممکن است این خط چشم به عنوان خط چشم گربه‌ای  نیز شناخته می شود و مخصوصاً برای خانمهایی که چشمان کوچک دارند مناسب است زیرا باعث کشیده‌تر  شدن چشم می شود. از آنجا که خط چشم گربه برای مراسم ، عروسی ، قرارهای عاشقانه و … مناسب است آرایش چشم شما را کمی غلیظ‌تر می کند.

5 مدل مختلف خط چشم دخترانه جدید

کشیدن خط دور چشم

خطِ دور چشم همان خط چشم عربی است که دور تا دور چشم‌، از پلک بالایی گرفته تا داخل پلک پایینی کشیده می‌شود. خط چشم عربی با آرایش اسموکی چشم بسیار عالی به نظر می‌رسد. اگر چشم‌های شما ریز است، نباید چنین خط چشمی را امتحان کنید.

5 مدل مختلف خط چشم دخترانه جدید

بیشتر بخوانید: روش تشخیص رژ لب فاسد شده

خط چشم کلئوپاترا

خط چشم کلئوپاترا برای خانم های شجاع مناسب است. در واقع خط چشم بسیار چشمگیر است اما کمی خلاقیت و نوآوری در آن وجود دارد. بنابراین به جای اینکه خط چشم خود را به عنوان یک دنباله ساده تمام کنید ، به کار خود ادامه دهید و دنباله خط چشم را از گوشه خارجی چشم به خط زیر چشم وصل کنید.

خط چشم

خط چشم رمانتیک

این خط چشم قطعاً یکی از ساده ترین خط چشم های مد روز در سال 2021 است که هر خانمی باید نحوه کشیدن آن را بشناسد این خط چشم معمولاً با براشی زاویه دار کشیده می شود از گوشه خارجی خط مژه پایینی به سمت پلک سمت بالا بکشید و آن را تا بالای پلک بالا ادامه دهید.

این خط چشم راهی زیبا برای زیبایی چشم شماست  به خصوص اگر چشم های شما ریز باشد و کمی آرایش کنید. توصیه می کنیم هنگام انجام خط چشم رمانتیک از خط چشم مایع استفاده کنید زیرا استفاده از براش به شما کمک می کند خط چشم مناسب خود را بکشید.

بیشتر بخوانید: چگونه مناسب ترین رژلب را برای خود انتخاب کنیم؟

خط چشم

سخن آخر:

امیدواریم از این مقاله استفاده مفید را کرده باشید و با تکنیک هایی که برای شما معرفی کردیم بهترین نوع آرایش را داشته باشید.همچنین میتوانید در صورت تمایل نظرات و یا پیشنهادات خودتون رو برای ما در زیر همین پست ارسال کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.