آرایش صورت, آرایش و زیبایی

27 اشتباه رایج در آرایش خانم ها که باید بدانید

27 اشتباه رایج در آرایش خانم ها که باید بدانید

27 اشتباه رایج در آرایش خانم ها که باید بدانید: خانم های جوانی که هنوز به اصول آرایش مسلط نیستند و مارک ها و عملکرد لوازم آرایشی و معمولی را به خوبی تشخیص نمی دهند ، گاهی اوقات در فرایندهای آرایشی اشتباه می کنند که بعضی اوقات با عجله انجام می شود. این نه تنها با رنگ پوست ،استایل و میمیک چهره ندارد، بلکه جلوه طراحی مد ان ها را نیز می گیرد.

27 اشتباه رایج در آرایش خانم ها که باید بدانید27 اشتباه رایج در آرایش خانم ها که باید بدانید

1) از شستشوی مکرر صورت خودداری کنید

پوست صورت شما چرب است و مهم است که بسته به سبک زندگی و محیطی که در آن زندگی می کنید ، چندین بار در روز آن را بشویید. شستن صورت با آب و استفاده نکردن از محصولات شیمیایی با فرمولاسیون های شیمیایی ، پوست شما را همیشه مرطوب و سطح تمیز را برای فرآیندهای آرایشی ایجاد می کند.

همیشه قبل از آرایش صورت خود را با آب بشویید و به آرامی با حوله خشک کنید. اما توجه داشته باشید که شستن بیش از حد پوست صورت قبل از آرایش عاملی منفی برای مراقبت از پوست است و باعث نازک و شل شدن پوست می شود.

این امر به ویژه برای خانم هایی که در ورزش می کنند بسیار مهم است. اگر از پایه استفاده می کنید ، از شستن بیش از حد صورت خودداری کنید. توصیه می شود روزانه دو بار صورت خود را بشویید. یکی صبح و دیگری شب. بگذارید روغن طبیعی پوست صورت وظیفه خود را به درستی انجام دهد و با صابون های شیمیایی آن را از بین نبرد.

27 اشتباه رایج در آرایش خانم ها که باید بدانید27 اشتباه رایج در آرایش خانم ها که باید بدانید

2) اشتباه در خشکی پوست

آرایش غلیظ پوست خشک یکی از متداول ترین اشتباهات آرایشی در میان بانوان به خصوص جوانان است. آرایش غلیظ پوست خشک سبب می شود تا چهره شما خسته و غمگین به نظر آمده و حس انرژی مثبت تداعی نکند.

هر چیزی سر جای خودش و با نظر به سایر متغیرات ارزشمند خواهد بود. پوست مرطوب، بهترین کار در فرآیند آرایشی پوست های خشک است. پیش از آرایش پوست صورت خشک، همواره از مرطوب بودن آن اطمینان پیدا کرده و از آرایش غلیظ پوست خشک پرهیز کنید.

27 اشتباه رایج در آرایش خانم ها که باید بدانید

3) لایتینگ آرایش غلط

وقتی باید تصمیم بگیرید که کدام فرآیند آرایشی برای شما مناسب است و کدام یک برای پوست شما مناسب نیست ، باید برخی از محصولات آرایشی مورد نظر خود را روی پوست آزمایش کنید تا رنگ آن با تناژ رنگ پوست شما مطابقت داشته باشد.

وقتی از محصولی با رنگ متناسب با رنگ پوست استفاده می کنید ، رنگ غیرطبیعی به پوست می دهید و می فهمید که درخشندگی و جذابیتی را که فکر می کردید ایجاد نکرده و باید شماره رنگ دیگری را انتخاب کنید. همواره رنگ متناسب پوست را از محصولات آرایشی با کیفیت انتخاب کنید تا صورت یکرنگ و یکدست و بدون لایه داشته باشید و پوست صورت شما چند رنگ دیده نشود.

27 اشتباه رایج در آرایش خانم ها که باید بدانید27 اشتباه رایج در آرایش خانم ها که باید بدانید

4. ترکیبات غلط در سایه زدن اشتباهات آرایشی

آرایش صورت چیزی فراتر از ریمل مژه و خط چشم ، رژ لب و همه اینهاست! حتی اگر از سایه های خنثی استفاده کنید ، اگر از جای مناسب لوازم آرایشی استفاده نکنید ، چهره مصنوعی خواهید داشت. مگر اینکه در این فرآیند اصول لوازم آرایشی را بدانید.

هنر ترکیب در تکنیک های آرایش موضوعی است که نیاز به تجربه دارد و شما باید مدتی قبل کتاب ، مقاله و فیلم تماشا کنید یا با یک میکاپ آرتیست حرفه ای کار کنید. اگر آرایش شما هنگام استفاده از مواد آرایشی ترکیب رنگ مناسبی نداشته باشد ، صورت شما عروسکی و کمیک می شود.

27 اشتباه رایج در آرایش خانم ها که باید بدانید27 اشتباه رایج در آرایش خانم ها که باید بدانید

5) استفاده نامناسب از کانسیلرها

یکی از رایج ترین اشتباهات در آرایش خانم ها استفاده نادرست از کانسیلرها کننده ها است. اینکه آیا ابتدا از کانسیلر یا پایه استفاده می شود ، همیشه در روند آرایش خانم ها یک چالش است. وقتی عیب ها و منافذ پوست صورت را با فونداسیون می پوشانید احساس بهتری پیدا می کند و بهتر است همیشه از فونداسیون استفاده کنید و سپس کانسیلر بزنید. اما سه نکته را در خاطر داشته باشید:

هرگز زیاده روی نکنید و پایه های زیادی را روی یک منطقه خاص قرار ندهید. مصرف زیاد کانسیلر روی پوست باعث بزرگتر به نظر رسیدن پوست صورت می شود. برای پوشاندن حلقه های سیاه ایجاد شده ، توصیه می شود رژگونه را روی صورت بمالید.

27 اشتباه رایج در آرایش خانم ها که باید بدانید

اشتباهات آرایشی اموزش کانسیلر زیر چشم

آن را مستقیم روی نقاط دایره ای شکل سیاه به کار نبرید. می توانید نقاط تیره را با استفاده از نقطه گذاری با مقداری کمی کانسیلر بر روی استخوان زیر چشم و ترکیب ان ها با هم، اصلاح کنید. الیته شما می توانید از تکنیک های لایه برداری نیز استفاده کنید. مقداری روی لک قرار داده و اجازه بدهید تا خشک شده و سپس لایه دیگر را استفاده کنید. شما می توانید هم چنین از پودرهای تثبیت کننده (SETTING POWDER) بین لایه ها استفاده کنید.

شما نمی توانید از کانسیلر برای انواع پوست با کیفیت و رنگ متفاوت استفاده کنید. کانسیلرها در رنگ های مختلف موجود هستند و کاربردهای مختلفی دارند. کانسیلرهای هلویی رنگ آبی را از بین می برند و گزینه خوبی برای مقابله با حلقه های سیاه است. رنگ سبز برای قرمزی مفید است ، بنابراین کانسیلرهای با رنگ سبز (GREEN-TONES) برای پنهان کردن جوش ها و کک و مک توصیه می شوند.

27 اشتباه رایج در آرایش خانم ها که باید بدانید

کانسیلرهای تن زرد برای پوشاندن قسمتهای زیادی از صورت ایده آل هستند. وقتی از این کانسیلرهای کمرنگ به عنوان اولین لایه آرایش استفاده می کنید ، باید از کانسیلرهای متناسب با رنگ پوست استفاده کنید.

6) پرهیز از فونداسیون آرایش زیاد

از فونداسیون بیش از حد پوست صورت خودداری کنید. مصرف زیاد فونداسیون برای پوست صورت شما مناسب نیست و پوست صورت شما مانند کیک به نظر می رسد! اگر آرایش شما تم ساده و سبک دارد ، نیازی به استفاده از فونداسیون نیست.

27 اشتباه رایج در آرایش خانم ها که باید بدانید

اما می توانید برای رفع تاریکی از نوک بینی یا زیر چشم استفاده کنید. بعضی از خانمها به اشتباه از پایه برای پوشاندن کک و مک استفاده می کنند. در حالی که این وظیفه کانسیلر ها هست نه فونداسیون!

هنگام استفاده از آرایش حتما از سایه مناسب رنگ پوست خود استفاده کنید. یکی از رایج ترین اشتباهاتی که خانم ها در آرایش مرتکب می شوند استفاده از فونداسیون سبک تر از رنگ پوست آنها است. این فقط باعث برجسته شدن لکه ها و کک و مک می شود و برای پوست شما مفید نیست.

از سایه ای متناسب با پوست خود استفاده کنید که فقط برای از بین بردن منافذ و لکه های پوست است. هرگز ترکیب مناسب را از دست ندهید! ابتدا محصولات را روی پوست گردن یا پشت دست آزمایش کنید تا مطمئن شوید گزینه مناسبی را انتخاب کرده اید.

7) خط ابرو

ابرو هایی که به طور منظم شکل داده شده است، چشمان شما را زیبا به نمایش می گذارد و از طرفی، ابروهایی که نادرست آرایش شده اند، زیبایی هر چشم و صورتی را سلب می کنند. ابرو های پر پشت، حس ژولیده و خشن را تداعی می کند.

اما ابرو های تمییز و آراسته، درخشندگی چشمان را افزایش داده و چهره شما را بشاش و سنگین به نمایش می گذارد. بسیار مهم است که در فرآیند آرایش ابرو، از متخصصان استفاده کنید تا چهره شما پیر یا مصنوعی و انرژی منفی به نظر نرسد.

با گذشت زمان ، تمیز کردن ابروها و کشیده و جذاب نشان دادن آنها مهم است. مداد ابرو با کیفیت باعث می شود ابروهای شما همیشه جذابیت خود را در طراحی استایل شما حفظ کنند. سایه تیره استفاده شده با برس زاویه دار بهتر از مداد عمل می کند. این مسئله مهم را فراموش نکنید. همچنین می توانید از EYBROW CAKE POWDER استفاده کنید ، که هر آنچه برای ابروهای شیک نیاز دارید را در خود جای داده است.

اشتباه رایج در آرایش

8) درخشش ناخواسته پوست

درخشندگی ناخواسته، یکی از روش هایی است که می توان آرایش اماتورها را با حرفه ای ها تشخیص داد. درخشندگی ابروها، اگر افراطی باشد، تاثیر منفی روی تم آرایش و استایل شما خواهد گذاشت. درخشندگی مطلوب و متناسب ابروها، چهره شما را جذاب می کند.

اما وقتی افراط به خرج دهید، چهره با وقاری نخواهید داشت. از برق کننده ابرو فقط در ناحیه داخل چشم استفاده کنید و از سایه های مات برای دیگر مناطق. به طور ایده آل، از سایه های ابرو خنثی استفاده نمایید. شیوه های آرایش ابرو و براق کردن آن را نیز یاد بگیرید.

اشتباه رایج در آرایش

9) استفاده نامناسب از خط چشم

یکی دیگر از اشتباهات متداول در آرایش بانوان، استفاده از خط چشم به شیوه نادرست است. توصیه می شود که از خط چشم های سیاه، زمانی استفاده کنید که تن پوستی تیره دارید. در غیر این صورت، از خط چشم خیلی سیاه استفاده نکنید.

اگر تن پوستی شما روشن به نظر می رسد، بهتر است که از خط چشم قهوه ای روشن استفاده کنید. از خط چشم سیاه در صورتی که رنگ مو شما بلوند بوده و چشمان آبی دارید، حتما استفاده نکنید! همواره از رنگ هایی با تناژ ملایم برای بخش پایینی پلک چشم استفاده کنید. برای داشتن چهره ای طبیعی، مداد چشم را به جای خط چشم مایع (LIQUID LINER) به کار ببرید.

اشتباه رایج در آرایش

10) اشتباهات مهم در ریمل زدن (ماسکارا)

اشتباه رایج دیگری که بعضاً در آرایش خانم ها دیده می شود استفاده نادرست از ریمل است. شما باید از کاربرد ریمل استفاده کنید. اولین چیزی که باید بدانید استفاده از ریمل مژه و ابرو است که دو سایه از ابروهای شما تیره تر است. حتی الامکان بیش از دو بار روی هر مژه ریمل نزنید. ریمل هایی که بیش از 3 یا 4 ماه از عمر آنها گذشته است را کنار بگذارید زیرا معمولاً کیفیت مطلوبی را روی مژه ها باقی نمی گذارد.

هنگام ریمل زدن توجه داشته باشید که روش ریمل زدن در انتها و نوک مژه ها متفاوت است. همیشه ریمل را به صورت عمودی در دست بگیرید و از آن استفاده کنید تا محصولی با کیفیت بهتر داشته باشید. ریمل های ضد آب همیشه خوب نیستند.

اشتباه رایج در آرایش

از آنجا که تمیز کردن آنها دشوار است و استفاده از مواد شوینده و پاک کننده تأثیر منفی بر سلامت پوست و سلامت مژه ها خواهد داشت و باعث خشک شدن و مات مژه ها می شود. اگر مجبور به استفاده از ریمل های ضد آب هستید ، حتماً آنها را در ماه های تابستان استفاده کنید.

11) اشتباهات بزرگ برنزه کردن پوست

یکی از رایج ترین اشتباهات آرایش مربوط به فرآیند برنزه شدن است. برنزه شدن به معنای پوشاندن کل صورت با مواد برنزه کننده نیست. ایده برنزه شدن هنگامی استفاده می شود که آفتاب به صورت شما به طور طبیعی بتابد. همیشه مطمئن شوید که برنزه را ابتدا روی استخوان گونه ، سپس پیشانی و سپس خط فک آزمایش کنید. اگر این کار را به درستی انجام دهید ، متوجه می شوید که در هر سه قسمت اصلی صورت صورت برنزه خواهید داشت.

اشتباه رایج در آرایش

12) اشتباهات خط لب

استفاده نادرست از خط لب نیز از دیگر اشتباهات رایج در فرآیندهای آرایشی بانوان است. خط لب های پر رنگ که تناسبی با تم آرایش و میمیک چهره شما ندارد، بدترین کاری است که در میکاپ می توانید انجام دهید. هیچ وقت خط لب نازک اما پر رنگ روی لب خود نکشید.

این یکی از اشتباهات بزرگ آرایشی زنان است. چرا که استایل لب های شما را عجیب و غریب و بعضا زننده به نمایش می گذارد. اگر رژ لب روشن را با خط لب تیره استفاده کنید، عدم تسلط شما در تکنیک های آرایشی عیان می شود. یک روش خوب دیگر این است که خطوط خارجی را بکشیم و. سپس کل لبهایتان را با خط لبی ک مناسب رنگ رژ لبتان است پر کنید و سپس روی ان را با رژ لبتان بپوشانید.

شما از خط لب استفاده می کنید تا از پخش شدن و پراکندگی رژ لب جلوگیری کنید و قوام و جلای خوبی به لب بدهید. اگر از خط لب به صورت غیر حرفه ای و نامطلوب بهره برداری شود، لب شما خسته کننده و زننده به نظر می رسد.

اشتباه رایج در آرایش

13) رژلب چسبناک

یکی دیگر از اشتباهات در فرآیندهای آرایشی، استفاده نادرست از رژ لب و کاربرد رنگی است که تناسبی با پوست و تم آرایش ندارد. توجه کنید که رژ لب، هم می تواند چهره شما را شایسته و براق و جذاب نشان دهد، و هم ان را کمیک و زننده به نمایش بگذارد.

استیک ها زمانی کاربرد دارند که صورت شما را طبیعی نشان داده و رنگ آنها، تناسبی خوبی با تناژ رنگ پوست شما داشته باشد. سایه های خیلی تیره روی رژ لب، حس چسبناکی به آن می دهد و چهره شما را مسن تر نشان خواهد داد. مخصوصا اگر سن کمی داشته باشید، جذابیت چهره را از بین می برد. اگر می خواهید از رژ لب تیره استفاده کنید، اطمینان حاصل کنید که رنگ ان متناسب با تم آرایشی شما باشد.

اشتباه رایج در آرایش

14) براق کننده های نادرست

یکی دیگر از روش های اشتباه در میکاپ بانوان، های لایت های (HIGHLIGHT) نادرست در آرایش است. حتی الامکان سعی کنید که از یک سایه چشم برای آرایش همه چشم استفاده نکنید. سایه های روشن تر برای تقویت رنگ استخوان پیشانی توصیه می شود. های لایت های نقره ای یا طلایی، زیر نور خورشید، تلالو خوبی دارند.

اشتباه رایج در آرایش

15) طراحی ناخن براق

ناخن های بلند و براق همیشه بهترین جلوه ممکن را در طراحی استایل شما ندارند. زیرا اگر به درستی استفاده نشود ، استایل جادوگر را به شما می دهد. همیشه یک مدل مانیکور و ناخن زیبا داشته باشید که متناسب با مد و طرح لباس باشد تا بر روی بدن شما بهتر جلوه کند.

اشتباه رایج در آرایش

16) شامپوهای خشک

شامپو مناسب موهای خشک، یکی از بهترین اختراعاتی است که در صنعت آرایشی و بهداشتی رخ داده است. برای آن هایی که اهمیت این اختراع را نمی دانند باید بگوییم که این کار، شامل زدن پودر خشک روی پوست شما است به نحوی که تمام روغن آن جذب می شود. اینجا به شما نشان می دهیم که چطور این کار انجام شود.

شما می بایست برای انکه پودرها همه روغن را جذب کنند، صبور باشید. این مقداری زمان می برد تا شامپو مخصوص موهای خشک بتواند ماموریت خود را به درستی انجام دهد. شما می توانید از شامپو مخصوص موهای خشک، به محض شستن موهای خود استفاده کنید که باعث درخشندگی و براقی موهای شما خواهد شد.

اسپری مو را خیلی نزدیک به مو نگیرید و فاصله ای را حفظ کنید. این فاصله حداقل شش اینچ باشد. زمانی که از شامپو مخصوص موهای خشک استفاده می کنید، حداقل یک بار مو را به خوبی آبکشی کنید. در غیر این صورت، مواد شمیایی شامپو، مو شما را خشک خواهد کرد.

اشتباه رایج در آرایش

17) عطر بیش از حد

یکی از اشتباهات در فرآیند لوازم آرایشی و بهداشتی زنان استفاده بیش از حد از عطر است. استفاده بیش از حد از عطرها نه تنها می تواند اثری مثبت و دوست داشتنی برای شما به همراه داشته باشد بلکه سیگنال های انرژی منفی نیز از شما ساطع می کند و بر احساسات اطرافیان تأثیر منفی می گذارد. سردرد و آلرژی دو دلیل استفاده بیش از حد از عطرها و تجدید آن در مدت زمان کوتاه است.

اشتباه رایج در آرایش

18) با آرایش صورت بخوابید

خوابیدن با آرایش روی صورت و ناخن های تازه لاک زده اشتباه دیگری است که برخی خانم ها مرتکب می شوند. هیچ خانمی به دلیل پاک نکردن صورت خود از آرایش قبل از خواب هیچ عذری قبول نمی کند. برای سالم و تمیز نگه داشتن پوست ، باید قبل از خواب آرایش خود را تمیز کنید تا منافذ پوست بتوانند بهتر نفس بکشند. اگر این کار را به درستی انجام ندهید ، پوست شما خشک و چروکیده می شود و محل مناسبی برای تولید انواع عفونت ها خواهد بود.

اشتباه رایج در آرایش

19) دراز کشیدن به پهلو

خوابیدن به پهلو نه تنها برای پشت شما مناسب نیست بلکه باعث ایجاد چین و چروک در پوست صورت به ویژه پیشانی می شود که برای آرایش و روند ظاهری جذاب مطلوب نیست. سعی کنید به پهلو یا پشت بخوابید تا راحت بخوابید و بر روی صورت تأثیر منفی بگذارد.

اشتباه رایج در آرایش

20) ترندهای آرایشی

استفاده افراطی از محصولات آرایشی و رنگ کردن هر بخشی از صورت با تناژ خاص، تم آرایش شما را گنگ و غیر جذاب کرده و آن را از حالت ملیح و فاخر خارج می کند. اگر شما میکاپ چشم روشن دوست دارید، از رژ لب های خنثی که چهره طبیعی به شما می دهد استفاده کنید.

اگر از سایه های زرق و برق دار روی لب استفاده می کنید، خط چشم طبیعی خفیف و ریمل روشن، میتواند آرایش شما را تکمیل کند. تناسب را در انتخاب رنگ و طرح آرایش صورت در نظر داشته باشید.

اشتباه رایج در آرایش

21) بیش از حد در اکریلیک

براق ها و اکریلیک ها اگر در حد متوسط ​​استفاده شوند خوب هستند و صورت خود را با آنها نمی پوشانید ، که تأثیر منفی در آرایش و طراحی سبک شما خواهد داشت.

22) نسبت آرایش چشم و لب

بگذارید چشمان شما بدرخشند ، یا لب های شما جذاب به نظر برسند. هر دو نباید هرگز در آرایش شما برجسته باشند. اگر آرایش چشم قوی و برجسته ای دارید ، آرایش لب ملایم را در نظر بگیرید. اگر رنگ رژ لب براق دارید آرایش چشم خود را خنثی در نظر بگیرید تا رنگ لب بهتر شود.

اشتباه رایج در آرایش

23) تراژدی رژ لب

عکس شما همه چیز را به خوبی به شما می گوید! رژ لب باید در حد اعتدال استفاده شود و از رژ لب با کیفیت استفاده شود. منظور از رژ لب این نیست که هر بار که خود را در آینه می بینید ، شروع به تجدید رنگ لب خود کرده و مقدار زیادی از آن را مصرف می کنید. استفاده صحیح از رژ لب و رژ لب را بیاموزید.

اشتباه رایج در آرایش

24) استفاده نادرست از پرایمرها

از پرایمرها باید قبل از آرایش استفاده شود. وقتی می خواهید پوستی درخشان داشته باشید و صاف و یکدست باشید بهتر است از پرایمرها برای پایه گذاری آرایش خود استفاده کنید. پرایمر پوست شما را برای فرآیند آرایش آماده می کند و باعث می شود پوست بهتر به نظر برسد و ماندگاری آرایش بیشتر شود.

اشتباه رایج در آرایش

25) سایه چشم ذوب شده

قبل از استفاده از سایه چشم توصیه می شود از PRIMER EYESHADOW استفاده کنید. یعنی قبل از استفاده از سایه چشم از پرایمر مخصوصی استفاده کنید که رنگ سایه به خوبی روی پوست شما نفوذ کند و به دلیل زمان سایه چشم ذوب نشود و مانند عکس پایین نباشد!

اشتباه رایج در آرایش

26) مشاور آرایش بد

خانم های جذاب ، شیک و دردسرساز همیشه یک مشاور آرایش قابل اعتماد و در دسترس دارند که به آنها در فرآیند لوازم آرایشی و همچنین انتخاب یک محصول خوب و مارک مورد نظر و نحوه استفاده از آنها کمک می کند. مشاوره آرایش آماتور، بهترین استایل ها و پوشش های لاکچری را بی اعتبار می کند.

27) مقدار زیاد در کانسیلر و کرم پودر

صورت خود را با کانسیلر و کرم پودر خفه نکنید. زیرا فرم صورت شما مانند کیک است و خیلی زود پیر می شود و عاملی منفی برای جوان سازی پوست خواهد بود. به جای پوشاندن پوست با مواد آرایشی ، سعی کنید پوست خود را اصلاح کنید. استفاده از مواد آرایشی با فرمولاسیون آلی گزینه خوبی است. 

اشتباه رایج در آرایش

 محصول لاکچری آرایشی ارگانیک

  • از محصولات آرایشی و بهداشتی با کیفیت و تاریخ مصرف دار استفاده کنید.
  • از خرید محصولات آرایشی که در فروشگاه های غیر معتبر و دستفروش ها ارائه می شود پرهیز کنید.
  • رنگ خط لب شما می بایست در تناسب کامل با رنگ طبیعی لب ها باشد و با برق لب، رنگ رژ لب را کامل کنید.
  • خط لب را خارج خط طبیعی لب های خود نکشید.
  • اگر ابرو های شما پر پشت است، از مداد استفاده نکنید و برس های زاویه دار را در نظر بگیرید.
  • چشمان گربه ای به هر استایلی نمی آید. مراقبت باشید که طول خط چشم از طول ابرو بیشتر نشود.
  • ریمل خوب، از ریشه تا نوک و به صورت صاف و بدون برآمدگی است.
  • در موقع رژ گونه زدن، از قسمت برجسته گونه اقدام کنید و به سمت گوش های خود با برس بزرگ تر پخش کنید.
  • رنگ ریمل بایستی متناسب با تم آرایشی باشد و مستثنی نیست.

سخن آخر:

امیدواریم از این مطالب استفاده کرده باشید و بتوانید بهترین ارایش صورت را برای خود داشته باشید.در صورت تمایل میتوانید نظرات و پیشنهادات خودتون رو برای ما ارسال کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.