آرایش چشم, آرایش صورت, آرایش و زیبایی

چگونه ابروهای پر جذابی داشته باشیم؟

داشتن ابروهای عالی

چگونه ابروهای پر جذابی داشته باشیم؟

چگونه ابروهای پر جذابی داشته باشیم؟ اگر می خواهید ابروهای خود را بسیار زیبا و خوش فرم کنید ، بهتر است با نکات و ترفندهای حرفه ای که در این زمینه وجود دارد آشنا شوید و شکل و مدل ابروهای خود را تا حد ممکن زیبا کنید. این نکات را در زیبایی را با 2رخ بیاموزید.

چگونه ابروهای دخترانه خوش حالت داشته باشیم؟چگونه ابروهای پر جذابی داشته باشیم؟

شکل و مدل ابروها در چند سال گذشته بسیار تغییر کرده است و تقریباً همه افراد تمایل دارند شکل و فرم طبیعی ابروهای خود را حفظ کنند و ابروهای خود را بیش از حد نازک و کوتاه نکنند! در حقیقت ، ابروهای ضخیم ، بلند و خوش فرم به یکی از محبوب ترین ترندهای ابرو در سالیان اخیر تبدیل شده اند.

داشتن ابرو های زیبا و خوش حالت:

ابروهای طبیعی ، کرکی ، پرپشت و تیره از جمله مدل های ابرو هستند که این روزها در اینستاگرام و دنیای واقعی بسیار محبوب شده اند و ایجاد خطوط صاف زیر و بالای ابروها و مشخص شدن وضوح و لبه ابروها با استفاده از کانسیلر دیگر مورد پسند نیست. !

بنابراین اگر می خواهید ابروهای شما کاملاً طبیعی و مطابق با ترند سال باشد ، حتماً این مقاله را از 2 رخ را بخوانید و با تمام ترفندهای خاص برای آرایش و فرم دادن به ابروهای خود آشنا شوید و روزانه از آنها استفاده کنید.

چگونه ابروهای دخترانه خوش حالت داشته باشیم؟

بیشتر بخوانید: همه چیز درمورد فیبروز ابرو که باید بدانید | فیبروز ابرو چیست؟

1. بهترین محصول را برای آرایش و حالت دادن به ابروهای خود انتخاب کنید

خوشبختانه این روزها محصولات آرایشی و بهداشتی بسیار متنوعی در فروشگاه ها وجود دارد که می توانید بهترین و مناسب ترین آنها را برای نیازهای خود انتخاب کنید. بنابراین قبل از هر چیز شما باید یک محصول مناسب برای ابروهای خود پیدا کنید.

مداد ابرو ، ژل ابرو ، سایه ابرو ، ریمل ابرو و مواردی از این دست از جمله محصولاتی است که معمولاً برای آرایش ابرو استفاده می شود و هر یک از این محصولات فرمولاسیون های مختلف و موافقان و مخالفان خاص خود را دارند.

  • اگر ابروهای شما به طور طبیعی کاملا ضخیم هستند ، ژل ابرو انتخاب خوبی برای شما خواهد بود. این محصول به شما کمک می کند تا به راحتی ابروهای خود را مرتب کرده و تارهای  ابرو را در جای خود ثابت کنید و ابروهای زیبایی داشته باشید.
  • اما اگر ابروهاتون به دلیل برداشتن بی از حد نازک و کم پشت شده، میتونید یا با استفاده از قلم باریک و ظریف (سه صفر) و مقداری سایه ابرو و یا با استفاده از مداد ابرو، جاهای خالی ابرو رو پر کنید و شکل و ظاهر مرتب و خوبی برای ابروهاتون به وجود بیارید.

چگونه ابروهای دخترانه خوش حالت داشته باشیم؟چگونه ابروهای پر جذابی داشته باشیم؟

علاوه بر این ، شما می توانید از چندین محصول مختلف استفاده کنید و حالت ابروهای خود را به بهترین شکل تغییر دهید. به عنوان مثال ، با استفاده از مداد ابرو ، فرم ابروها را کامل کرده ، با استفاده از یک برس مخصوص ، تارهای ابرو را به سمت بالا مرتب کرده و در آخر با استفاده از ژل ابرو یا ریمل ابرو ، فرم ابرو را درست کنید. همه چیز به شکل و مدل ابروهای شما و آنچه قرار است بعد از آرایش ایجاد شود بستگی دارد.

بیشتر بخوانید: نحوه آرایش صورت زیر ماسک بهداشتی

2. استفاده از موچین ابرو را به مدت 6 هفته فراموش کنید

مدل ابرو که در سال 2021 محبوبیت بیشتری دارد ابروهای کاملاً طبیعی است. بنابراین برای تعیین شکل و وضعیت طبیعی ابروها بهتر است 6 هفته به موچین نروید و اجازه دهید ابروها به طور کامل رشد کرده و شکل طبیعی ابروها نمایان شوند. بعد از این 6 هفته می توانید موهای اضافی اطراف ابرو را برداشته و تمیز کنید تا شکل و قوس ابرو بهتر و واضح تر شود.

چگونه ابروهای دخترانه خوش حالت داشته باشیم؟

3. از رنگ زدن به ابروهای خود نترسید

رنگ کردن ابرو تاثیر فوری بر روی ابروها داشته و کمک می‌کنه تا تارهای ابرو سبک‌تر و نرم‌تر شده و راحت‌تر شکل واقعی ابروها مشخص میشه. پس پیشنهاد می‌کنیم با استفاده از دستورالعملی که برای رنگ کردن ابروها وجود داره، رنگ ابرو رو یک تا دو درجه تغییر بدید.

ابروهای دخترانه

بیشتر بخوانید: پرسش های رایج درباره میکروبلیدینگ + نکات

4- از روغن کرچک برای افزایش رشد ابرو استفاده کنید

روغن کرچک به عنوان اکسیری برای رشد ابرو عمل می کند و از این نظر تأثیر شگفت انگیزی دارد و از آنجا که ابروهای پرپشت و پر از ترند ابرو در سال 2021 هستند ، بنابراین برای رشد بیشتر و بهتر ابروها باید از این روغن استفاده کنید.

برای استفاده از این روغن ، فقط انتهای یک گوش پاک کن را به روغن کرچک آغشته کرده و آن را روی ابروها و حتی مژه های خود بمالید. برای نتیجه گیری در این روش باید کمی صبور باشید. زیرا حداقل 6 تا 8 هفته باید به طور مداوم از روغن کرچک استفاده کنید.

چگونه ابروهای پر جذابی داشته باشیم؟ابروهای دخترانه

5. شکل ابروها را اصلاح کنید

برای فرم دادن به ابروها ابتدا باید هماهنگی موجود بین ابروها و شکل کلی صورت را در نظر بگیرید. جایی که ابروها شروع می شوند ، قوس ابرو و انتهای ابروها سه نکته اصلی برای فرم دادن به ابروها هستند و به شما کمک می کنند تا ابروهای خود را به خوبی شکل دهید.

برای این منظور یک تکنیک عالی وجود داره: برای اینکه متوجه بشید ابروها باید از کجا شروع بشن، ابتدا یک مداد رو بردارید و به طور عمودی در کنار بینی و گوشه داخلی چشم قرار بدید. جایی که نوک مداد قرار گرفته، دقیقا همون جایی هست که باید ابروی شما شروع بشه.

بیشتر بخوانید: شیدینگ ابرو چیست و روش انجام آن چگونه است؟

در مرحله بعد ، برای تعیین قوس ابرو ، مداد را در گوشه خارجی سوراخ بینی قرار داده و کمی زاویه ایجاد کنید تا مداد از مرکز چشم به ابرو حرکت کند. جایی که مداد بالای ابرو قرار می گیرد دقیقاً همان جایی است که قوس ابرو باید شروع شود.

و در مرحله آخر، باید مداد رو طوری از گوشه بیرونی بینی قرار بدید که انتهای مداد در مسیر انتهای چشم قرار بگیره و به سمت ابرو باشه. این نقطه نشون دهنده جایی هست که باید ابرو در اونجا به پایان برسه.

ابروهای دخترانه

6. ابروها را با مقداری پودر برای آرایش آماده کنید

قبل از شروع آرایش ابرو بهتر است مقداری پودر شفاف  روی ابروها بزنید.چگونه ابروهای پر جذابی داشته باشیم؟ با این کار شکل ابرو بهتر دیده می شود و محصولی که برای آرایش ابرو استفاده می کنید بهتر روی ابرو کشیده می شود و رنگدانه بهتری خواهد داشت. با این کار ، هرگونه چربی یا کرم اضافی که روی ابروها قرار دارد ، جذب شده و همچنین ماندگاری آرایش ابرو را افزایش می دهد.

ابروهای دخترانه

7. ابروها را به سمت پایین شانه کنید

برای اینکه بتوانید شکاف های ابرو را به طور دقیق و کامل پر کنید بهتر است ابتدا با یک برس مخصوص ابروها را به سمت پایین شانه کرده و جاهایی که لازم را با مداد ابرو یا سایه ابرو پر کنید. با این کار شکل طبیعی و واقعی ابروها بهتر به نظر می رسند و می توانید قسمت های خالی ابرو را به راحتی ببینید و پر کنید.

بهتر است شروع به کشیدن و پر کردن ابروها از قسمت بالایی قوس ابرو کنید و آن را با خطوط ریز و روشن انجام دهید و پس از اتمام این کار ، دوباره ابروها را به سمت بالا بکشید تا شکل کلی ابروها زیبا و داخل شود شکل خوب .

ابروهای دخترانه

8- برای کشیدن ابرو از دو سایه رنگ استفاده کنید

اگر دقت کرده باشید، ابروها در حالت طبیعی و بدون آرایش، دارای دو رنگ هستند؛ یعنی قسمت ابتدایی یا تاج ابرو کم رنگ بوده و قسمت میانی تا انتهای ابرو پر رنگ تر هستند.

به همین دلیل هست که توصیه میشه برای آرایش ابرو هم از دو سایه رنگی استفاده کنید. رنگ روشن‌تر رو برای ابتدا و تاج ابرو استفاده کنید و انتهای ابرو رو هم با سایه تیره، آرایش کنید تا رنگ طبیعی و زیبایی برای ابروهاتون ایجاد بشه.

ابروهای دخترانه

9. با استفاده از اسپولی، آرایش ابرو رو ترکیب کنید

همیشه یک اسپولی یا براش مخصوص برای ابروهاتون داشته باشید و بعد از هر بار مداد کشیدن به ابروها، با این اسپولی، رنگ ایجاد شده از مداد بر روی ابروها رو ترکیب کنید تا ظاهر یکپارچه و طبیعی برای ابروهاتون به وجود بیاد. این کار برای قسمت جلوی ابروها اهمیت بیشتری داره؛ چراکه باید رنگ قسمت تاج ابرو نسبت به سایر قسمت‌های ابرو محوتر باشه.

10.مدل و شکل ابروها رو تثبیت کنید

بعد از اینکه آرایش ابروها تموم شد، بهتره با استفاده از ژل ابرو، شکل و مدل ابروها رو فیکس و ثابت کنید. اگر ژل ابرو ندارید میتونید مقداری از اسپری فیکساتور آرایش رو ابرو بزنید و بعد ابروها رو شانه بکشید.

علاوه بر این میتونید مقداری اسپری مو (تافت) برو برای براش مخصوص ابرو بزنید و بعد ابروها رو شونه کنید. با این کارها شکل و مدل ابرو حفظ شده و برای مدت زمان طولانی موندگار خواهد بود.

ابروهای دخترانه

11. برای پرپشت شدن ابرو از صابون شفاف گلیسیرین استفاده کنید

اگر می خواهید ابروهای شما ضخیم تر از حالت طبیعی باشد ، پیشنهاد می کنیم یک صابون گلیسیرین تهیه کنید که معمولاً شفاف باشد.

مقداری آب روی این صابون اسپری کنید، اسپولی رو بر روی صابون بکشید تا کمی از صابون روی اسپولی قرار بگیره و بعد ابروهاتون رو شونه بکشید و مرتب کنید. بهتره این کار 1 تا 3 دقیقه طول بکشه تا اثربخشی خوبی داشته باشه. با این ترفند ساده هم ابروهاتون شکل و ظاهر مرتب و حالت لیفت شده پیدا می‌کنند و هم تارهای ابرو ضخیم‌تر دیده میشن.

ابروهای دخترانه

سخن آخر”

به هیچ عنوان شکل و حالت طبیعی ابروهاتون رو دست کاری نکنید و فقط اطراف ابرو رو مرتب و تمیز نگه دارید. هرچه مدل ابروها طبیعی تر باشه، چهره شما دلنشین‌تر و جذاب‌تر خواهد بود.

توجه داشته باشید که برداشتن بیش از حد ابرو باعث نازک و کم پشت شدن ابرو می شود و شما را مجبور به استفاده بیشتر از محصولات آرایشی می کند و این باعث ایجاد ابرو مصنوعی می شود. برای داشتن ابروهایی فوق العاده زیبا و طبیعی از نکاتی که در بالا ذکر شد استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.