زیبایی, سلامت پوست

آموزش شیوه صحیح اصلاح آقایان + نکات مهم

آموزش شیوه صحیح اصلاح آقایان + نکات مهم

آموزش شیوه صحیح اصلاح آقایان + نکات مهم : روش اصلی اصلاح صورت مردان کاری است که اکثر مردان هر روز ، گاهی اوقات دو بار در روز انجام می دهند. مهم است که بدانید چگونه صورت خود را اصلاح کنید. البته اگر دوست دارید این یک مهارت مردانه است و همچنین یک مهارت مهم است. مسئله این است که انجام درست آن اغلب توجه را به خود جلب نمی‌کند.پس تا آخر این مقاله با 2رخ همراه باشید.

شیوه صحیح اصلاح

آموزش شیوه صحیح اصلاح آقایان + نکات مهم

بسیاری از افراد این کار را هنگام صرف صبحانه و یافتن کلیدهای خود انجام می دهند. هر مردی که خود را اصلاح کرده است می داند که خونریزی زخم کوچک هرگز متوقف نخواهد شد. این یک یادآوری از آنچه شما اشتباه انجام داده اید و به دیگران نشان می دهد که شما نمی دانید که چه کاری انجام می دهید.

 

استفاده از دستمال کاغذی برای جلوگیری از جریان خون به نظر خوب نمی رسد. خوشبختانه با کمی تغییر روتین و چند مرحله اضافی و استفاده از تجهیزات مناسب دنیایی از تغییر ایجاد می کند. ما این آموزش را در مورد چگونگی استفاده حداکثر از تصحیح در هر زمان آماده کرده ایم. برای اطمینان از جلوگیری از بریدگی و سوختگی ، هر روز صبح آیه را بخوانید و بهترین حالت را داشته باشید.

آماده سازی

همه چیز را آماده کنید برای بهترین اصلاح ، باید از نرم بودن موهای صورت خود اطمینان حاصل کنید. زمان ایده آل برای انجام این کار بعد از حمام گرم است. صورت شما باید نرم و عاری از گرد و غبار و روغنهایی باشد که لبه تیغ شما را محکم می کنند.

از طرف دیگر می توانید صورت خود را با آب گرم بشویید و بگذارید چند دقیقه بماند. استفاده از آب گرم بسیار مهم است زیرا پوست و موهای صورت را نرم می کند. برای نرم شدن بیشتر ریشه ها ، از روغن های طبیعی قبل از اصلاح یا لوسیون های حاوی مواد طبیعی استفاده کنید. این مواد به عنوان مانع بین پوست و تیغ شما عمل می کند.

آموزش شیوه صحیح اصلاح آقایان + نکات مهم

کرم اصلاح

به دنبال یک کرم اصلاح با کیفیت بالا و حاوی مواد طبیعی باشید. هرگز تیغ را به طور مستقیم بر روی پوست خشک نکشید. با استفاده از یک کاسه یا فنجان کوچک، کرم اصلاح خود را با آب سرد مخلوط کنید تا کف ایجاد شود. هنگامی که به یک شفافیت و نرمی ثابت دست پیدا کردید، از یک برس اصلاح موهای زائد استفاده کنید تا کرم را به طور یکنواخت روی صورت خود بمالید.

برس موهای صورت شما را بلند می‌کند و در نتیجه یک اصلاح عالی انجام می‌شود. کف را چند بار به صورت خود بمالید تا از پوشش کامل پوست مطمئن شوید. دقت کنید که این کار را به مدت ۱ تا ۲ دقیقه قبل از انجام مرحله بعد انجام دهید. این کار باعث می‌شود که موهای شما کمی بیشتر نرم شوند و اصلاح صورت شما آسان‌تر شود.

آموزش شیوه صحیح اصلاح آقایان + نکات مهم

اصلاح را شروع کنید.

برای جلوگیری از آسیب و بریدگی از تیغ ، همیشه ابتدا موهای خود را مرتب کنید. از کمترین فشار ممکن تیغ ​​بر روی پوست خود استفاده کنید ، اجازه دهید تیغ کار خود را انجام دهد! سعی کنید تیغ بر روی پوست شما بچرخد ، نه اینکه تیغ را به تعداد زیاد روی پوست خود بکشید.

فشار بیش از حد قطعاً صورت شما را بریده و آسیب می رساند. اگر تیغ شما تیز و تمیز است ، دیگر نیازی نیست که یک منطقه را دو بار اصلاح کنید. تیغ خود را پس از چندین بار استفاده در آب گرم بشویید. اگر تیغه ها شسته نشوند ، سرعت آنها کاهش می یابد ، به خصوص تیغه هایی که بیش از یک تیغه دارند و عدم شستشو ، فشار بیشتری به پوست وارد می کند و در نتیجه باعث تحریک پوست می شود.

پس از اتمام کار ، باقی ماندهٔ کف اصلاح را با آب گرم تمیز کنید و نقاطی را که باقی مانده است بررسی کنید.

آموزش شیوه صحیح اصلاح آقایان + نکات مهم

اصلاح مجدد

پس از شستشو ، کف یا ژل اصلاح را دوباره به صورت خود بمالید و مناطق از دست رفته را اصلاح کنید.

پوست و موهای شما که پس از استفاده از ژل یا کرم نرم شده اند ، هم اکنون می توانند اصلاح شوند تا موهای شما به نهایت لطافت برسد. به عنوان یک قاعده کلی ، حتماً تیغ های خود را بعد از 6-7 بار استفاده عوض کنید (اگر از تیغ یکبار مصرف استفاده می کنید ، پس از 3-4 بار استفاده از تیغ را عوض کنید).

اصلاح آقایان

استفاده از افتر شیو

اما صبر کنید ، کار شما هنوز تمام نشده است! اکنون صورت خود را با آب سرد بشویید تا پوست شما نرم شود و منافذ باز پوست شما بسته شود. افتر شیو مناسب خودتان را برای استفاده بعد از اصلاح انتخاب کنید و این محصول را روی صورت خود بمالید تا هرگونه سوزش را تسکین بدهد.

اصلاح آقایان

سخن آخر:

آکادمی پوست آمریکا توصیه می کند تیغ خود را در یک منطقه خشک و خنک نگه دارید تا از رشد باکتری در آن جلوگیری کند. آن را در کنار سینک مرطوب قرار ندهید و اکنون می توانید با رعایت این نکات صورت خود را اصلاح کنید. به یاد داشته باشید که بعد از هر اصلاح این نکات را رعایت کنید: مرطوب کننده ، مرطوب کننده تعداد دفعات تکرار این کلمه نشان می دهد که این مسئله بعد از اصلاح مسئله بسیار مهمی است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.